Kına

rabbit.

Kayıtlı Üye
Annem dua ederek sirkeli su ile silmişti ve kolayca çıktı fakat halının üzerinde ki hala duruyor o çıkmadı:/ Kimse evimize giremez ki yani bilmiyorum benim bi ara sol koluma da yazı yazılmıştı alışkınım bu olaylara ama işte ipucu arıyorum birleştirmek için.
Eğer ki biri sizin eve domuz yağı sokmak istiyorsa fiziksel olarak orada bulunmak zorunda değil demişti birisi bana, bana öyle geliyor ki üzerinizde negatif bir etki olabilir bence bunu da araştırın

mutsuzperi

Kayıtlı Üye
Eğer ki biri sizin eve domuz yağı sokmak istiyorsa fiziksel olarak orada bulunmak zorunda değil demişti birisi bana, bana öyle geliyor ki üzerinizde negatif bir etki olabilir bence bunu da araştırın
Benim düşmanım olamaz çünkü doğduğumdan beri yalnızım.

Aisling

Kayıtlı Üye
Sağ ve sol ayağımın altındaydı zaten 2 sene önceydi. Yok birşey yapmamıştım kendiliğinden geçmişti
Kendiliğinden (genelde 24 saat içinde) geçiyorsa da sıkıntı yok. Geçmiyorsa sıkıntı. Bu varlıkların üzerinize işaret birakmasidir. Kendi kendine geçmesi bana bunun kötü bir şey olduğunu düşündürmüyor. Gelen varlık rüyanızdan da yola çıkarak rahmani olduğunu düşünüyorum. Kına aynı zamanda bir korumadır. Koruma maksadıyla yapılmış olabilir.

mutsuzperi

Kayıtlı Üye
Kendiliğinden (genelde 24 saat içinde) geçiyorsa da sıkıntı yok. Geçmiyorsa sıkıntı. Bu varlıkların üzerinize işaret birakmasidir. Kendi kendine geçmesi bana bunun kötü bir şey olduğunu düşündürmüyor. Gelen varlık rüyanızdan da yola çıkarak rahmani olduğunu düşünüyorum. Kına aynı zamanda bir korumadır. Koruma maksadıyla yapılmış olabilir.
Valla 3 ,4 gün e gecti ama Evet ben de kına nin iyi birşey olduğunu düşünüyorum oyle okumuştum bi kaç yer de ,sagol yorumun için

Demre

Kayıtlı Üye
Farah Yurdozu, videolarinda çokça deginiyor bu kinalanma vakalarina Kinalanma hikayesi olanlarin anlattiklari sizinkine benziyor; sabah uyandiklarinda genellikle elde ya da ayakta, bazen de vucudun baska yerlerinde aniden gorulen kinalanma.. kina kokusu.. doktora gidip mantari bir durum olmadigina dair test sonucu ve gorüş alma vs. Bu konularda bilgim yok ama Bahsettigim videolara bi goz atarsaniz, belki bi fikriniz olur. En azindan, yasadiginiz tecrube konusunda yalniz olmadiginizi farkedersiniz ve bunun sizi rahatlatacagini umuyorum.

kendinikeşfedeninsan

Kayıtlı Üye
Hayır doktora gittim mantar değil , doktor da birşey diyemedi ve hadi mantar dı ben deki aynı sabah kız kardeşim de gözükmesi normal mi? Gece yatıyorsun sabah uyanıyorsun ayaklarının altı kınalı kına kokuyor duvarlarda akıtılmış motor yağına benzer birşey var. İnsanlar almış başını mantar da mantar titiz bir insanım bi kere ayağım kokmaz her neyse :)
ben mantar olmadığını ve paranormal bir durum yaşadığınızı düşünüyorum..mantar olsaydı bile rengi kınalı olamaz...