kehribar taşından fayda gördünüz mü?

taroh

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kehribar kolye bileklik alıp fayda gören yada bu konuda deneyimi olan var mı?kendim için ve çocuğum için almak istiyorum. bilen birinden sordurdum ülkemizdeki taşlar oluşumu yeni sayıldığı için tam olgunluğa ulaşamamış dedi. yurt dışından alış da revaçta görünüyor.ben fayda görenlerden yorum almak istiyorum.

D

DAİMON

Kehribar değilde başıma geldi dikkatli olun diye söylüyorum doğal taş piyasası sahtekar dolu. Hem kandırıp bi sürü paranızı alıyorlar hemde doğallığından eser kalmamış sıkma taşları insanlara satıyorlar. Yeşim taşından kolye aldım. Enerjisi falan sattılar bir tane ama hala daha akik mi yeşim taşı mı tam öğrenemediğim gibi sıkma taş çıktı. Enerjisi filan kalmıyor öyle olunca. İyi araştırın. Sevgiyle.

taroh

Kayıtlı Üye
Kehribar değilde başıma geldi dikkatli olun diye söylüyorum doğal taş piyasası sahtekar dolu. Hem kandırıp bi sürü paranızı alıyorlar hemde doğallığından eser kalmamış sıkma taşları insanlara satıyorlar. Yeşim taşından kolye aldım. Enerjisi falan sattılar bir tane ama hala daha akik mi yeşim taşı mı tam öğrenemediğim gibi sıkma taş çıktı. Enerjisi filan kalmıyor öyle olunca. İyi araştırın. Sevgiyle.
bende sözde iyi bilen bir adamdan aldım.o bana sıkma taşları gösterip ona göre verdi.nerdeyse ayrılmıyor benzerliği o adama da güvenmemin sebebi bütün takı işlerini ona yaptırıyorum.bana kıymık olarak verdi ülkemizdeki kehribarlar olgunlaşmamış dedi baltık ülkelerinden getiriyorlardır.dedi.dün aldım taktım gözlemliyorum. tabi sırf böyle bunu satan sitelerin müşteri memnuniyetleri yerine gerçekleri öğreneceğim bir sitede konu açmak istedim deneyimli kardeşlerimizden.

Zzzklbk

Kayıtlı Üye
Merhaba...ben, eşim ve oğlum yaklaşık bir buçuk yıldır kullanıyoruz ve faydasını gördüğümüzü söyleyebilirim...inanarak takıyorum belki etkisi biraz da bundan kaynaklı..özellikle diş çıkarma döneminde rahatlama sağlıyor ve salyası yok denecek kadar azalıyor...iyi araştırıp sertifikalı yerlerden almanızı öneririm..

alexisis

Kayıtlı Üye
Tamburlanmamis tas almaya bakin, taki olarak harika gitmez ama islem gormusunden iyidir.