Katina Destesi Basksı HK

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Literatür Yayıncılık tarafından bu ürün piyasaya sürülmüştü bilindiği üzere. Şirket ile mail aracılığı ile bu ürünün piyasaya tekrar çıkarılması için sık sık mail attım. Lâkin ürünün baskısı için yapılan sözleşmenin 2015 bittiği ve baskısının durduğunu dile getirmişlerdi. Son günlerde ise sık sık mail atarak baskı için anlaştıkları firmaya ulaşmak ve tekrardan Türkiye pazarına girmesi için sık sık mail atıyorum. Bence sizlerde bi' 5 dk ayırıp şirkete mail atarak bu deste için talepte bulunursanız belki ürün tekrar piyasada yer alır, zamanınızı aldığım için kusura bakmayın.
İyi günler.

Ü

Üye silindi 56746

adı üstünde sözleşme bitmiş, siz de kendinizi boşuna yormayın :) sosyal medya üzerinden tarot bakımcılarıyla görüşüp bilgi alsanız? belki satın alma konusunda yönlendirirler

4

43887

Geçen dönem 2018-19 yıllarında kitapçılarda yer alıyordu. Bizzat kitapçı da görmüştüm. Belli dönem aralıkları ile basımı oluyor. Takip ettiğim bir yer vardı. Basımını da yapıyorlardı. İsmini bulursam yazarım size. Hiç bulamazsanız kendinizde netten resimlerini indirip baskı merkezlerinde resimlerini çıkartabilirsiniz. :))

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
adı üstünde sözleşme bitmiş, siz de kendinizi boşuna yormayın :) sosyal medya üzerinden tarot bakımcılarıyla görüşüp bilgi alsanız? belki satın alma konusunda yönlendirirler

2 yıllık arayışım yaklaşık 13 gün önce son buldu. Instagram üzerinden bir kişi kurduğum bağlantı sonunda kartları çoğaltıp satışa sunmuş. Umarım ürünü almak isteyenlere yardımcı olurlar. Çünkü kartlar için talep ettiği fiyat 100₺ gibi bir meblağ.

Geçen dönem 2018-19 yıllarında kitapçılarda yer alıyordu. Bizzat kitapçı da görmüştüm. Belli dönem aralıkları ile basımı oluyor. Takip ettiğim bir yer vardı. Basımını da yapıyorlardı. İsmini bulursam yazarım size. Hiç bulamazsanız kendinizde netten resimlerini indirip baskı merkezlerinde resimlerini çıkartabilirsiniz. :))

Dönüş beklerim diyecektim lakin bir yaşam koçu bu konuya el atmış o yüzden içim rahat. Kartlar ulaşılabilir durumda.