Kaşıkla yapılan ayırma uygulaması

peril

Kayıtlı Üye
İki sevgiliyi, eşi ya da kardeşi ayırmak için yapılan bir büyüdür. İki tahta kaşığa, ayırmak istenilen kişilerin isimleri yazılır ve kaşıklar arka arkaya getirilir. Yeni ölmüş birinin mezarı açılarak kefeninden bir parça yırtılır ve kaşıklara sarılır. Belirli bir dua okunur ve kaşıklar başka bir mezara gömülür. Ayrılması istenen kişiler o andan itibaren birbirleri için adeta ölü gibidirler. Yaşadıkları sürece bir daha yüz yüze gelemezler.

koca karı büyüleri die adlandırırır ve tutucudur

PUNKY

Kayıtlı Üye
eğer ölünüz varsa ölüler ekseriya evde kefenlenir, kefeni sararken bir parça kesip alırsınız sonuçta kefen makasla kesilip sarılıyor ölü , vebali çok ama illa bu büyüyü yapıcam diyorsanız yaparsınız .

Ölüler, yıkandıktan sonra kefenlenmez mi?Ben en son herşey bittikten sonra kefenlenir diye hatırlıyorum :( aman öyle veya böyle o sırada insanın aklına gelmez herhalde üzüntüden...

büyücü

Kayıtlı Üye
camılerde yenı olmus kımselerı yıkadıkları yerler var oradakı kısılerle ahbabblık kurup kefen ı alabılırsınız

hangı dua okunurr

esinder

Kayıtlı Üye
yanı mezar nasıl acılıyor anlamadım,buna kım cesaret edebılır.hapıs boyutunun otesınde oluye saygısızlık degılmıdır bu.bence bunu kımse denememelı.

beyazgül

Kayıtlı Üye
kaşık büyüsünün dışında aileye evliliğe huzura engel olan hem maddi hem manevi sıkıntı veren kardeş için okunabilecek yapılabilecek bir işlem varmıdır...

blackangel85

Banlı Kullanıcı
ölünün mezarını açmak insani boyutta düşünülmeli bence cezai boyutundan önce.. ölüye saygısızlık yapmayın lütfen

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Merhaba bu işlemin dışında bir kaç tane daha yazabilirseniz iyi olur zira ölü kefeni parçası kısmı bana da zor geldi. teşekkürler.

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
Benim merak ettiğim bu işlemde kaşıklar ters değilde yüzyüze bağlanırsa iki sevgili için hiç ayrılmazlarmı..

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Cok ozur dilerim ve beni yanlis anlamayin ama masum,iki seven cifti ayirmak icin yapilmasi kadar gaddarca birsey yoktur bence.
Lakin su sekilde olmasinda ben bir sakinca gormem: Evli bir erkek baska bir kadin ile,yada evli bir kadin baska bir erkek ile yasak ask yasiyor ise iste o zaman yapilabilir tabii ki.

joseffb06

Kayıtlı Üye
Bu büyü işlerine neden başvururlar anlamam.Allah'ın katında böyle şeylerin affedilemez birşey olduğunu bilmiyor musunuz ? Ben sizi yargılamıyorum yanlış anlamayın kendi görüşüm bu sizde beni yargılamayın inancım gereği yazdım.

fırfır86

Kayıtlı Üye
bence büyü hayırlı bir işe vesile olcaksa,veya bir felaketin önlenmesi için yapılıyorsa allah katında affedilebilir.
arkadaşlar tahta kaşık falan tamamda şu kefen bezini nasıl halledicem bilmiyorum.mezar aççak kadarda cesaretli değilim malesef,çok korkarım.deneyen varsa paylaşsın lütfen.

wolf77

Kayıtlı Üye
tsk. bunun duasi varmi?? ne kalamle yazilacak isimler? yo isimde gerkmi veya ann ismi anna kizlik ismi?

cilek1

Kayıtlı Üye
sevgilim beni terk etti ve bunda en yakın arkdaşlarından birinin payı çok büyük.onu doldurduğunu düşünüyorum.bu büyüyü yapmak istiyorum ama kefen bezi bulmak zor olacak sanırım.bugün otobüste arkamda bi bayan oturuyordu konuşmalarından hastanede çalıştığı izlenimine vardım.sonra ona sordum kefen bezi bulabilirmiyiz diye o özelde çalıştığı için mümkün olmayacağını söyledi ama devlet hastanelerine gidip hemşireye rica ederseniz belki bi para karşılığı verebilirler dedi...

Ori

Kayıtlı Üye
Kefen yeni ölmüş birinin olması gerekiyor normal bir kefen değil yani :)

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
Cok ozur dilerim ve beni yanlis anlamayin ama masum,iki seven cifti ayirmak icin yapilmasi kadar gaddarca birsey yoktur bence.
Lakin su sekilde olmasinda ben bir sakinca gormem: Evli bir erkek baska bir kadin ile,yada evli bir kadin baska bir erkek ile yasak ask yasiyor ise iste o zaman yapilabilir tabii ki.

Kesinlikle katiliyorum...size yapilsa hos olurmuydu ??
Seven iki insani ayirmak, iki kisiyi mutsuz etmek...bunun bedelini evrene nasil odersiniz hic dusundunuzmu ??

kamçı

Kayıtlı Üye
iide kardeş 2 kişinin arasına girmek kötü degilmi ayrıca büyü yapanda yaptıranda cehennemlik degil mi buna vesile olanın sonuda pek iç açıçı degildir sanırım