Karma etkisinden arınmak için önerileriniz neler?

Narkissoss

Kayıtlı Üye
Sayın mabet üyeleri merhabalar.

Uzun zamandır yani işe girdiğimden beri içim içimi yiyor. Bende çoğu mezun dostum gidi, Mezun olduğum alanın çok dışında bir meslek dalındayım. Malumunuz her yer kapalı iş yok gider çok. Her neyse... Çağrı merkezinde işe başladım (işe başlamak zorundaydım) ve tabiri caizse işimiz insanları dolandırmak. İsim vermeyeceğim ama insanlara yalanlar söyleyerek bazı bilişim paketlerini satmaya çalışıyorum. Genelde hep fiziksel olarak efor harcamak zorunda olduğum işlere girmiştim. Günde 12 saat boyunca hep ayakta işler yaptım. Dolayısıyla Bu İş çok rahat çalışma saatleri çok uygun, masa başı falan ama Vicdanen kendimi çok kötü hissediyorum. Ofis arkadaşlarım alışırsın yalan ağzına bi kere yuva yapsın gerisi gelir diyor ama ben insanların ahını aldığımı düşünüyorum. Gerçi gün geçtikçe acıma duygum yerini hırsa bıraktı ve prensiplerimden her geçen gün uzaklaşıyorum ne yazık ki.

Yani çekim yasalı evren bana bunların cezasını ödetecek gibi geliyor. İnancı yüksek biriyim. Ve bu konularda vicdanen rahatsızım. Ama benim bilgilendirmemden sonra 3 aşamalı onaydanda geçiyor müşteriler. Kendimi tatmin etmeye çalışıyorum böylelikle ama yinede yalan söylemenin bile enerjide geri dönüşü olacaktır. Bazen çok iyi satış yaparken bazen hiç yapamıyorum. Zihinsel olarak yorgunum vicdanen rahatsızım. İşten çıkamam şuan en azından bir kaç ay kadar.

Karma etkisi devam eder mi hayatımda? Çakralarım düzeninden şaşmış mıdır? ( gerçi çakralarımda hissediyorum genel olarak sağlıksal döngülerim bozuldu ve gecikmeler yaşıyorum.)

Enerji temizliği, arınmak için, zihinsel boşalma için, karma etkisini kırmak için ve çakra durulanması için neler yapabilirim.

Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var 🙏🏻
Teşekkürler

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Eğitilememezlik, etik olmayan davranışlar, köylü kurnazı bakışlar ve tepsiden pay almayı geç fırını nasıl kurutabilirim yaklaşımlı hayat tarzlarıyla ortaya çıkan sistemsizlik ve profesyonel iş ahlaksızlığı ile anca bu kadarını yapabilirsiniz. Yalan tutuyor bu devirde. Yalan satacaksınız. Vicdanen bir şey hissetmeyeceksiniz. Ta ki başka bir yer bulana kadar.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Arinmalar çalışmaya devam ettiğiniz sürece çokta işe yaramaz. Sık yapılan arinmalar aurayi zayıflatır. Daha kötü olur. Yapılmaz ise negatif koklenir.
Yeni iş biran önce bulmaya çalışın. Yeni iş bulmak için ritüeller yapın ya da duha edin.
Yaptınız kötülükleri iyiliklere dengelemeye çalışın. Sokak hayvanları ve kuşları besleyin.

Narkissoss

Kayıtlı Üye
Eğitilememezlik, etik olmayan davranışlar, köylü kurnazı bakışlar ve tepsiden pay almayı geç fırını nasıl kurutabilirim yaklaşımlı hayat tarzlarıyla ortaya çıkan sistemsizlik ve profesyonel iş ahlaksızlığı ile anca bu kadarını yapabilirsiniz. Yalan tutuyor bu devirde. Yalan satacaksınız. Vicdanen bir şey hissetmeyeceksiniz. Ta ki başka bir yer bulana kadar.
Nitelikli bir yalancı ve dolandırıcı oldum bu süreçte. En azından şimdilik yalan satmaya devam edeceğim. İşin garibi liderler "burası hayır kurumu değil,daha fazla" diye diye sanki kalbimi kırbaçlıyorlar. Ve gün geçtikçe artık acı duymamaya başladım. Teşekkürler

Arinmalar çalışmaya devam ettiğiniz sürece çokta işe yaramaz. Sık yapılan arinmalar aurayi zayıflatır. Daha kötü olur. Yapılmaz ise negatif koklenir.
Yeni iş biran önce bulmaya çalışın. Yeni iş bulmak için ritüeller yapın ya da duha edin.
Yaptınız kötülükleri iyiliklere dengelemeye çalışın. Sokak hayvanları ve kuşları besleyin.
2. Sakral çakram iyi çalışmıyor artık. Herşey allak bullak oldu. İyilik dengelemeye de çalışıyorum fakat duygularımı kaybettim zamanla. Bunları geri nasıl toparlayacağım. Yani bu durumu düşünüyorsam eğer kaybetmemişimdir yine bulabilirim değil mi?

Şuan uzak doğuda Tayland'da Balide meditasyon yapıp arınmayı öyle isterdim ki. Duş aldığım su bile benim enerjimi temizliyor gibi gelmiyor. Sonsuz bi suya girmeye ihtiyacım var gibi. Çok mu kafama takıyorum sizce?

2. Sakral çalramın düzene girmesi için ne yapabilirim. Sanırsam suçlulukla da ilgiliydi bu çakra. Sağlıksal döngülerim bozuldu. 2. Çakrayı Nasıl uyandırabilirim?

Yeni daha hayırlı bi iş için ya da istek gerçekleşmesi için önerebileceğiniz ritüel var mı? Hayaller için vs kendinizde uygulayıpda başarılı olduğunuz ritüeller neler?

Teşekkür ederim

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Karma o kadar zor bir şey ki. Bazen kötülük başkasına ders olsun diye yapmak zorunda siniz. Bazen ta tersi,karma ( hayat) sizi sınar. Doru karar vermek çok zor.
Pisliğin içinde bulundunuz sürece, pislikten arınmak pek mümkün olmuyor.
Nehir ile yol açma ritueli deneyin.
Yakaladığınız ilk fırsatı değerlendirin derim. İyice arindiktan ve kendine geldikten sonra daha iyi iş bulabileceksiniz.

Crazypikachu

Kayıtlı Üye
Bence bu kadar kafana takma. Zaten öyle ya da böyle bişeyin karmasını ödeyeceğiz. Bu olmazsa başka bişey olacaktı.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye