Kariyer İçin Yapılan MAJİ

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
HER AYIN 15.GÜNÜ YAPILAN BÜYÜ

bir parça ceviz içini iyice ezin ve toz haline getirin.tozu bir parça sızma zeytin yağı ile karıştırın ve karışımı 3 yudumda için her yudumda yüksek sesle SİMAKKAR deyin bu büyü size 30 gün içinde kariyerinizde yüksek bir makama geliceksiniz yada iyi para kazanıcaksınız.

yaman

Kayıtlı Üye
zeytin yağı yerine diğer nebati yağlar olurmu (ayçiçeği,mısırözü)

lotus

Kayıtlı Üye
sevgili urum, bunu herkes yapabilirmi, yoksa sadece inisiye olanlarmı yapmalı........
şu sıralar böyle bir şeye çok iğtiyacım var, birikimimin çoğunu yanlış bir yatırım yüzünden kaybetmek üzereyim ve içim yanıyor....... eğer kurtaramassam yıllarca çalışşıp kazandıklarımbir çırpıda yok olacak.
aslında çok para istemiyorum amacım sadece birikimimi kurtarmak.
bu konuda bana yardımcı olabilirsen sevinirim.
teşekkürler.

lotus

Kayıtlı Üye
birdr bunu her hangi bir gündemi yapabiliyormuyuz

Sellenay

Kayıtlı Üye
Tüh geç gördüm bir ay sonraya kaldı çünkü ceviz yok. Peki fındık ve zeytinyağı olabilir mi?

Paylaşım için teşekkürler...;)

origanum

Yönetici
Ben uyguladım bugün, bekliyorum artık. Gerçi zeytinyağını az kattım içmek yerine yemek gibi oldu ama dozaj belirtilmemişti kafama göre kattım.

lotus

Kayıtlı Üye
bu uygulamayı deneyip sonuç alan var mı....
origanum denemişsin bir değişiklik oldumu.. paylaşırsan sevinirim..

kahin

Kayıtlı Üye
kaynağı nerden bu büyü dediğiniz şeyin

origanum

Yönetici
Tam bir aylık süre dolmuş ben de yeni farkettim. Para ile ilgili herhangi bir gelişme yok, maaşlı çalışıyorum, zam ocakta gelecek o zaten belli birşey, başka bir yerden de para gelmedi, borcu olan biri ödemedi bile. Ek iş gibi bir fırsat da çıkmadı, loto filan da çıkmadı, buna karşın çok harcama yaptığımı farkettim. Mevkii olaraksa aynı yerdeyim en azından, ilerleme yok ama yukarısı da şu an zor, çünkü tepelere yakınım en uca ulaşmak da sivri kayaya tırmanmanın güçlüğü ve yavaş ilerlenmesi nedeniyle hayli zaman alacak düşmemek de lazım değil mi. Çalışmalarım açısından kariyerime gelince en çok istediğim de buydu zaten henüz bir belirti yok. Ama ilerlemem malesef birine bağlı, önce onunla ilgili sorunların çözülmesi lazım. Zincirleme olduğu için de 1 ay erken benim durumumda ne kadar tarifte 1 ay dense de mucize gibi olurdu. Gerçi bu da beklenmedik bir mucize olsun umuduyla yapılmıyor mu? Bu ay unutmasaydım tekrar yapardım gelecek aya artık. Belki devamlılık gerektiren bir uygulamadır ya da yaptığım o anda yeterli enerjiyi verememişimdir. Bir de karışımı çok katı hazırlamıştım, biraz daha yağlı yapacağım bu sefer.

dido06

Banlı Kullanıcı
üzüldüm orıganum ınsallh etkısını gec gösteryodur bekle bakaılım umarım bı deısme olur senın yıne umudun var benım oda yook :) 3 senedır aynı yerdeyım ordayken baska yerede gectım 2 kere ama olmuyo 2 gun sonra bısey sebep olıuyo gerı eskı ısyerıne dönuyorum burası hayırlı heralde dıyorum napıyım enazından sızın ocakta zamn umudunuz vardı krızden dolayı zamda yokk bıze bosa calıyoz yanı napalım bunada sukur :)

deli_i

Kayıtlı Üye
bu uygulamayı duydum ama bende geç kaldım bakalım deneyelim.

origanum

Yönetici
Esasında bu kriz ortamında hala bir işimiz var diye şükretmek lazım. Bir sürü kişi işten çıkarıldı, ya da daha az bir paraya çalışmak zorunda kaldı, bir kısmı da epeyidir maaşını alamıyor. Bizim işimizi devam ettirmemiz de bir başarıdır şu sıralar. Büyünün uygulanması, yüksek verim beklenmesi için yanlış zaman bence. Herşeyin yerli yerine oturması, bir düzene kavuşması için evrene bir miktar zaman tanınmalı sanırım.

lotus

Kayıtlı Üye
Bende denedim origanum ama bende senin gibi bir mucizeyle karşılaşamadım malesef...
dediğin gibi belki bende yanlış yaptım bilemiyorum ya da enerjim bunu yapmak için yeterli değildi...
Bu büyü dediğin gibi zamana yayılan bir büyü değil sanırım, ayın 15 inde yapılıyor ve ayın 15 ini bekliyorsun....

mucize

Kayıtlı Üye
ben burda söylenecek kelimenin anlamını merak ettim açıklarsanız sevinirim.

lilith

Kayıtlı Üye
bir de bunu baska biri icin yapmak mumkun mudur ? aciklarsaniz sevinirim.

Osiris

Kayıtlı Üye
Bu deniz vincentenin ''Druidlerden Yürüttüğüm Popüler Büyüler'' kitabından alıntı sanırım?Emeğine sağlık.