karar vermek için rüyaya yatmak

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,100
Tepkime puanı
4,987
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
karar vermek için rüyaya yatmak
Bir karar vermeniz gerektiğinde ama doğru seçenekten emin olamadığınızda, eğer isterseniz doğru yanıt rüyanızda size görünebilir. Banyonuzda gümüş rengi ya da beyaz bir mum yakın. Bütün ışıkları kapatarak avucunuzun içinde üç baş lavantayı ufalayın ve tohumları ya da çiçekleri banyo suyunuzun içine serpin. Bunun yerine yedi damla lavanta yağı da kullanılabilir). Banyoya girmeden önce, “bu su cennet katında kutsandı. Bir süre suyun içinde kalın, kuşkularınızı düşünün ve sonra yatağa gitmek üzere temiz pijamalarınızı giyin.

Mumu yatak odanıza taşıyın. Kullanılmamış bir defne yaprağının üzerine, uykunuzda yanıtlanmasını istediğiniz soruyu yazın. Defne yaprağını yastığınızın altına koyun ve mumu söndürün. Yatağa girin ve, “ikilemimin bu gece rüyamda çözülmesi için dua ediyorum” deyin. Yanıtı rüyanızda göreceksiniz. Uyandığınızda yanıtın gelmediğini hissederseniz, bu sadece rüyanızı hatırlamadığınız için olabilir. Defne yaprağını yastığınızın altında bırakın. Bir sonraki gece yatağa giderken mumu yeniden yakın ve uyumadan önce söndürün. Yanıt rüyalarınıza gelecektir.
 

serap

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2008
Mesajlar
36
Tepkime puanı
1
Yaş
2023
lavanta yagini bulabilirmiyim bilmiyorum bulmaya calisicam bulamasam sadece niyet etsek acaba sonuc verirmi
 

leyla

Kayıtlı Üye
Katılım
23 Kas 2008
Mesajlar
50
Tepkime puanı
1
valla serpcım bilemiyorum ama deneyeceğim sonucunu sana söylerim
 

IsN

Kayıtlı Üye
Katılım
14 Mar 2010
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Lavanta yağını bulmak çok kolay. aktarlar da satılıyor. günümüzün fiyatıyla 6 ytl. şahsen ben lavanta yağını dudağımda uçuk çıktığı zaman kullanıyordum. Böyle bir usulu olması hoş..
 

enki

Kayıtlı Üye
Katılım
31 Mar 2010
Mesajlar
15
Tepkime puanı
1
çok ilginç, teşekkür ederim. bu ikilemler hatta beşlemler hiç bitmiyorkı hayatta :(
 

Angel777

Kayıtlı Üye
Katılım
23 Eki 2009
Mesajlar
466
Tepkime puanı
22
Konum
İstanbul
*Deneyen var mı?
*Denenmiş midir?
*Kesinlikle deneyeceğim!
Bir çok kere belirtilmesine rağmen, yapılan uygulamanın gizli kalması gerektiğinin söylenilmesine rağmen hala uygulamayı yapıp yapmayanlar var mı diye soranlar var.
Arkadaşlar, yapılan uygulama söylenmez; söylenirse uygulama tutmaz, ve bir daha yapıldığında da başarıya ulaşılamaz. Bir büyüyü bozmanın bir yolu da onu başkalarına anlatıp, yaymaktır.
 
4

43887

yakın bir zaman da mutlaka deniyeceğim süpermiş :hurray:rüyalarla aram iyidir zaten, uygulamasıda basit ...
 
Üst