kara ateş

Şaman

Kayıtlı Üye
sizi öfkelendiren ve size defalarca haksızlık yapmış brine yapın yoksa size teper üç katıyla.
öncelikle o kişiyi karşınızda imajine edin
sonra ona tüm öfke ve nefretinizi düşünün dirsekleriniz hafif kırık şekilde olsun ve duygularınızı simsiyah bir ateşe dönüştürün
"öyle bir ateş olsun ki değdiği yerde ışığı yutsun ve yandığı yeri karanlığa gömsün" bunu söyleyin.
sonra bu ateşi tüm gücünüzle karşınızdaki kişiye yöneltin ve onun yokolmasını isteyin
onu kül edene kadar yakın.yalnız dikkat edin eğer haksız yere yaparsanız sizi mahfeder

leyla

Kayıtlı Üye
tüm büyüler için aynımıdır bu kural ben büyülerin ters tepmesinden korkuyorum ve yapamıyorum
o korkuyu nasılyenebilirim

Şaman

Kayıtlı Üye
büyüyü yapmadan önce danış
kime mi?
ruhani rehberine

shangri-la

Kayıtlı Üye
karşımızdaki kişiye farklı renklerde de ışık,ateş vs.gönderdiğimiz uygulamalar okumuştum.onlar daha ziyade sevgi ile alakalıydı.buradaki mantık aynı sanıyorum sevgili şaman.sevgi gönderdiğimiz gibi,haksızlık yapan birine negatif enerji gönderiyoruz.doğru mudur?teşekkürler.

Şaman

Kayıtlı Üye
evet sonuçta her duygu her düşünce bir enerji yayar beyinden.ve bunları yoğunlaştırıp yollayabiliriz.
bunu şuana kadar hiç denemedim sadece birkez benzeri şekilde bir intikam büyüsü uyguladım sonra pişman oldum çünkü arkadaş baya kötü yaralandı ertesi günü ve o günden sonra en son ana kadar bekleme kararı aldım

weeshne

Kayıtlı Üye
Beddua ya da ilenmek denilen kavram da aynı şey değil mi zaten ? :rolleyes:

shangri-la

Kayıtlı Üye
evet bence de aynı.yönlendirilmiş negatif enerji.

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
Mahveder kelimesinden ne anlıyorsanız o bence, sizce?

Oddie

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşekkürler.Sizi öldüresiye kızdıran kişilere yapın lütfen hatta mümkünse denemeyin bile çünkü karşındakinin çektirdikleri arkasında kalan vicdan azabının yanında hiç olacaktır.

SutekH

Kayıtlı Üye
Ruhani rehber derken ne demek istediniz acaba?? Kafam takıldı..:willy_nilly: cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ruhani rehber derken ne demek istediniz acaba?? Kafam takıldı..:willy_nilly: cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Çalışmalarda veya kişisel gelişimimizde rehberiniz olarak zaman zaman yardımını aldığınız varlık veya enerjiler. Bu rehberlerle iletişim kurmanın yolu yaptığınız uygulamaya ve inancınıza bağlıdır. Mesela meleklerle iletişim ile ilgili birçok başlık var sitede,kendi meleğinizle iletişimin amacı onun rehberliğini dilemektir,İslami bir inanca sahipseniz melekler sizin için rehber varlıklardan biridir zira her insana doğuştan koruyucu melekleri verilir bu inançta.
Bir pagan uygulamasında adandığınız ilahi bir güç varsa ondan veya uygulamayı destekleyecek bir enerjiden rehberlik istersiniz. Ruhsal olarak hayvanlarla çalışılıyorsa hayvanın gücünden ve o ruhtan rehberlik talep edersiniz.Başka bir yolsa meditasyonla üst benliğine sormak ta olabilir. Örneğin reikide uzaktan şifa uygulamasında reikinin rehberlerinden ve kişinin üst benliğinden onay ve destek talep edersiniz. Ben kişisel olarak rüya kanalını ve rüya rehberliğini kullanırım mesela,ama her uygulama için değil elbette. Oluşturacağınız niyet cümleleri ile rüyanızda rehberlik talep edebilirsiniz. Çok geniş bir kavram ve pekçok örneği var onun için örnekler karışık oluyor.Ama umarım kavram olarak anlaşılmıştır.

kerbeLa62

Kayıtlı Üye
Güçlü bir imajinasyon becerisi gerekiyor bence. Herkesin en üst verimi alabileceğini sanmıyorum. İlginç bir paylaşım. Teşekkürler.

Keira

Moderator
Güçlü bir imajinasyon becerisi gerekiyor bence. Herkesin en üst verimi alabileceğini sanmıyorum. İlginç bir paylaşım. Teşekkürler.

Evet, herkes yapamaz ve herkese yapılamaz. Öncelikle bu şekilde yapılanlar işlemler güçlü bir imajinasyon ve düşünce gücü ister ayrıca Şaman'ında belirttiği gibi herkese yapılmaz, geri dönüşü ciddi zararlar içerebilir. Sevgi ve ışıkla..