Kalp Atışı Yavaşlatma Ve Hızlandırma

Zed

Kayıtlı Üye
Herkese Merhabalar Esenlikler Dilerim Forumda Ve Parapsikoloji Konusunda Yeniyim Diyebilirim Forumu 3 gün önce keşfettim Parapsikoloji ile tanışmam 4 sene öncesine dayanır gizeme Ve bilinmeyene İlgim Her zaman Fazlaydı Yeni bir dünya Keşfetmiştim ama o zamanlar konunun derinliği ve yaşadığım Varlık sorunlarından dolayı içine girmek istemedim ve bu zamana kadar çok şey değişti ancak 5 ila 6 ay öncesine kadar uzanmış bir şekildeydim kalbim çarpıyordu güçlü bir şekilde gerçekten güçlüydü biraz tedirginlikle elimi kalbime attım ve bir an nasıl olduysa yavaşlamasını imajine etmeye çalıştım yavaşladı hatta o kadar yavaşladı ki neredeyse zar zor atıyor diyebilirim şaşırmıştım aynı şekil hızlanmasını imajine ettim ve dediğim gibi de oldu 6 ay boyunca ara ara bunu yaptım araştırdım ancak alakalı bir konu bulamadım ne sağlık alanında ne de bu alanda onun için sormak istedim varmıdır bir bilginiz? Şimdiden teşekkürler esenlikle kalın.

KronoM

Kayıtlı Üye
bu uygulamaları kendinde denediğinde çok kolay olur ama başkasında denediğinde yapamazsın, zordur.
beyninle vücudunu kontrol etmeye çalışmışsın. yani telekinezinin bir türü.

• Beğendim
Tepkiler: Zed

Metanoia

Kayıtlı Üye
Vaktinde bir belgesel izlemiştim. Dakikalarca nefeslerini tutabilen Japon dalgıçlarla ilgiliydi. Suyun altında daha uzun süre kalabilmek için kalp atışlarını yavaşlatıyorlar ve bu sayede daha az nefese ihtiyaç duyuyorlarmış. Demem o ki, bunu isteyerek yapabilen insanlar var. Belgeseli izlediğimde yaşım küçüktü, çok ilgimi çekmişti ve acaba ben de yapabilir miyim diye uğraşmıştım bir süre. Sonuç olarak başardım ben de. Ne işe yarar bilemiyorum tabi 😁

Zed

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız için Teşekkür ederim demek ki yapabilen varmış bu beni biraz da olsa rahatlattı açıkçası araştırdığım kadarıyla herkesin bir psişik yeteneği varmış sadece keşfedilmeyi beklerlermiş bu durumun da tek yakınlığı ve olmasından korktuğum "Nekrokinezi" yeteneği son zamanlar da acaba olabilir mi diye bu durum beni rahatsız etti geceleri yatarken istemsiz babamın nefesine odaklanıp endişeyle bulunduğum yerden kaçıyorum yanlış anlaşılmasın bu şeyin bende olduğunu iddaa etmiyorum ki olmasını da hiç istemem anladığım kadarıyla duyduğum endişe benim yüzümden kısacası psikolojik bir etken. Esenlikler dilerim