Kahve falı baktıracagim bildiğiniz önerdiginiz biri var mı?

bilmemkimim

Kayıtlı Üye
Baktırmak istiyorum ne zamandır beri aranızda bakmak isteyen veya önerdiginiz biri var mı

createtherules

Kayıtlı Üye
Madem fal konusu açılmış, bu konuda bir fikrimi söylemek istiyorum. Falın yalnızca egoyu bıçakla sıyırdığımız zaman altından çıkan üst benlik kayıtlarını okuyabildiğini keşfettiğimden beri benim için bir heyecanı kalmadı. Oraya ne kayıt işlenmişse bu gerçekleşiyor zaten. Zamanımı onları öğrenmek yerine istediğim şekilde kayıtları düzenlemek için kullanmayı yeğlerim. Ancak hızlı karar verilmesi gereken durumlarda, çalışmalardan önce kontrol etmek vb. işler için elbette çok gerekli. Bunlar anda oluşuyor. Zaten bu sebeple şu an ve en yakın tarihten en iyi sonuç alıyoruz, uzak gelecek ise kayıtlarımıza göre değişebildiği için isabetli olmuyor. Çok uzak bir geleceğin tutması ise iyi falcının gördügü senaryoyu anlatırken aklınıza ilerisi için sağlam kayıt etmesine bağlı.

Retro

Elit Üye
Fal baktırma ihtiyacı, sprituel benlikteki güvende hissetme eksikliğinden doğar.

Güvende hissetme eksikliği ise asla fal baktırarak telafi edilemez. Bağımlılık yapar ve bu bağımlılık asla istikrarlı ilerlemez. Sudan nem kaptıracak hallere sürükler. Çünkü ruh, fal ile değil, inanç ve arınma ile tedavi edilir. Telkin ve üstleniş sever. Fal ise seni kısa sürede dış güdümlü yapar ve bunun doğal bir getirisi olarak içsel yaratma gücünden seni koparır.

Sokak falcıları gerçekte olacak olayları değil, senin içindeki güvende hissetme ihtiyacını çok iyi görürler 🤣

Son düzenleme: