Kahinler 2006 yılının şifrelerini çözdü

aris

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Tem 2008
Mesajlar
660
Tepkime puanı
142
Kahinler 2006 yılının şifrelerini çözdü
29 Ağustos 2005 08:30
Nostradamus'un 2006 kehanetine göre; Ortadoğu'dan çıkacak bir lider bölgenin kaderini değiştirecek. Dörtlüklerdeki işaretler Türkiye ve Fas'ı gösteriyor.

Dünyamızı 2006'da neler bekliyor? Türkiye, Müslüman dünyasının yeni lideri mi olacak? Çin veya Rusya, dünyanın kaderini değiştirecek yeni bir silah geliştirecek. İtalya ve Fransa arasında savaş çıkacak mı? 2006'da ortaya çıkacak yeni bir ideolojik akım insanları mıknatıs gibi çekecek. Dünyadaki tüm petrol kuyuları kuruyacak Ünlü kâhin Nostradamus'un kehanetlerindeki şifreyi inceleyen Alman uzman Manfred Dimde, bütün bu sorulara Almanya'da yeni yayımlanan kitabı Nostradamus 2006'da cevap veriyor. 500 yıl önce yaptığı kehanetlerin yüzlercesinin gerçekleştiği öne sürülen Nostradamus'un 2006 seyrine hoş geldiniz...

Kâhinin 2000 yılından sonraki öngörülerini yorumlayan Almanya'nın en ünlü Michel Nostradamus uzmanlarından Manfred Dimde, Almanya'da yeni yayımlanan kitabı Nostradamus 2006'da kahinin önümüzdeki yıl için yazdıklarını yorumlayarak dünyamızı nelerin beklediğini yazıyor. Kahinin her şeyden önce bir astrolog olduğunu söyleyen Dimde'nin en büyük özelliklerinden biri de Nostradamus'un dörtlüklerinialışagelmişin dışında değişik tekniklerle çözüp yorumluyor olması. Bu özelliğe sahip olan şifre çözücü Dimde, kahinin 2006 yılı ipuçları için daha çok Yüzyıllar eserinin onuncu cildinin 6'ncı dörtlüğüne işaret ederek, dörtlüğü çeşitli yönlerden ele alıyor. Ünlü kahin Nostradamus 2006 için neler öngördü? Önümüzdeki yıl bizleri, dünyayı ve Türkiye'yi neler bekliyor? İşte ünlü şifre çözücü Dimde'ye göre kahinin Yüzyıllar kitabının onuncu cildinin 6'ncı dörtlüğü

BİR DEVRİM OLACAK
Nimes de Gardon nehrinde büyük taşkın Deucalion döndü sanılacak Çok kimse arenaya kaçacak. Kutsal mezarda sönmüş ateş yeniden yakılacak.
Dimde, bu dörtlük hakkında farklı yorumlarda bulunuyor:
1) Ortadoğu'da, çok önemli gelişmeler olacak. Arap dünyasının kaderini değiştirecek bir devrim olacak. Bölgede yaşanılacak bir zafer veya ortaya çıkacak yeni bir liderle Arap dünyası kendine olan özgüvenini ve gücünü tekrar kazanacak. Dimde'nin bu yorumlarından yola çıkan bazıuzmanlar ise günümüz siyasi gelişmelerini göz önüne alarak bu bölgenin Türkiye veya Fas olabileceğini söylüyor.

2) 2006'da süper bir silah icat edilecek. İnsanoğlu bu yeni icattan 1000 yıl boyunca etkilenecek. Nostradamus'un "Doğu"dan gelecek dediği bu yeni silah Çin veya Rusya tarafından geliştirilip kullanılacak. (Yazar burada sönmüş ateş yeniden canlanacak öngörüsünü Japonya'ya atılan atom bombası olarak yorumluyor. Doğu kavramına buradan varıyor. Geçtiğimiz hafta Çin ve Rusya'nın tarihlerinde ilk defa ortak askeri tatbikat yapması 2006 yaklaşırken bu yorumları daha da ilginç kılıyor)

AVRUPA KRİZİ
3) 2006'nın en büyük problemlerinden biri petrol olacak. Dünyada bir enerji krizi baş gösterecek. Petrol kuyuları kurumaya başlayacak. Dimde, kendi yorumlarından yola çıkarak bunun en büyük sebeplerinden birinin petrolle beslenen bakteriler olabileceğini söylüyor.

4) Kahine göre 2006'da İtalya ve Fransa arasında savaşla sonuçlanabilecek çok büyük bir krizyaşanacak. Bu krize İtalya'nın bir çevre felaketine yol açabilecek yeni bir projesi sebep olacak. Fransa bu projeye şiddetle karşı çıkacak. Nostradamus kadar astrolojik verilere önem veren ve eski astroloji teknikleri kullanarak analizler yapan Manfred Dimde, ünlü kahinin Yüzyıllar eserindeki dörtlükleri kendi teknikleriyle yorumlayarak, Nostradamus'un 2006'da İslam Dünyası ve Ortadoğu hakkındaki kehanetlerini açıklıyor:

ARAPLAR YÜKSELİYOR
Arap dünyasında savaş hazırlıkları olacak. Arap ülkeleri bu dönemde gizli bir şekilde silahlanmaya başlayacak. Uzun bir dönemden beri dünya politikasına yön veremeyen Arap ülkeleri eski gücünü kazanmanın bir yolunu bulacak. Bölgede yaşanacak bir gelişme, zafer veya bölgede ortaya çıkacak yeni bir liderle Müslüman dünyasının kendine olan özgüveni artacak. Filistin'de yeni bir yasa veya anlaşma geçerli olacak. Bu, yeni devlet arazisindeki yeni yapılanmayla ilgili olacak. Ancak Nostradamus'a göre bölgedeki bu yeni düzen Yahudiler için hayal kırıklığıyla sonuçlanacak.

Kaynak: Sabah Gatetesi.
 
Üst