Kaf ha ya ayn sad ile tecrübeleriniz?

Lilyan8

Kayıtlı Üye
Merhaba Mabetciker

Kaf ha ya ayn sad duası hakkında bir çok şey okunabiliyor google sayesinde (doğruluğunu tartışmaya girmiyorum hiç). Türlü türlü sebepler için farklı şekillerde/sayılarda okunuyor diye biliyorum fakat tam anlamıyla hiç bir yerde bu duanın faziletini bulamadım.

Forum da bununla ilgili bir konuyu da bulamadım, bu yüzden size sormak istiyorum;

Kaf ha ya ayn sad ile tecrübeleriniz, bilginiz nelerdir?

Paylaşırsanız sevinirim.

Selamlar

kaderineboyuneğ

Kayıtlı Üye
Merhaba Mabetciker

Kaf ha ya ayn sad duası hakkında bir çok şey okunabiliyor google sayesinde (doğruluğunu tartışmaya girmiyorum hiç). Türlü türlü sebepler için farklı şekillerde/sayılarda okunuyor diye biliyorum fakat tam anlamıyla hiç bir yerde bu duanın faziletini bulamadım.

Forum da bununla ilgili bir konuyu da bulamadım, bu yüzden size sormak istiyorum;

Kaf ha ya ayn sad ile tecrübeleriniz, bilginiz nelerdir?

Paylaşırsanız sevinirim.

Selamlar
Gökyüzünü öpmek mümkün adlı kitapta geçiyor bu zikir sayısız zikrediliyor.. Kitap esma ül hüsna kitabı tavsiye ederim

kaderineboyuneğ

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim.
Sizin tecrübeniz var mı bu zikirle?
Gözle görüp algılayabildiğim henüz bir şey olmadı yani zahir olarak hissetmedim ama Batın da mânâ olarak içsel dünyamda iyi etki ettiğini hissediyorum okudukça zikrin gücünü verdiği olumlu etkileri hissedersiniz muhtemelen