kabuslardan kurulamın yolları

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,096
Tepkime puanı
4,949
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
kabuslardan kurulamın yolları

-Üzerinde delik olan bir taşı yatağınızın yanına koyun. Kabusların bu delikten geçip yok olacağına inanılır.

-Yatmadan önce yatağınızın yanına bir bardak ya da bir tabak kaynak suyu veya musluk suyu koyun. Su, duygularınızı temsil eder ve saf su huzursuzluktan arındırır.

-Dolunay sonrasında saçınızı yıkamak için yağmur suyu toplayın, bu olumsuz düşüncelerinizi düzenleyecektir.

-Olumsuzluğu alması için yatağınızın başucuna üç diş sarımsak koyun. Bu üç diş sarımsak Tanrı’yı, insanı ve ruhu temsil eder. Mars tarafından yönetilen sarımsak, sizin için kötülüklerle savaşır.

-Yatmadan önce “mutlu dakikalarınıza” sarılın. Bunlar sizin bugün, daha önceki gün, daha önceki hafta, ay ya da yıllarda elde ettiğiniz başarılardır. Sizi mutlu eden düşüncelerle uykuya dalmak, olumlu rüyaları çağırır.

- Yatmaya hazırlanırken taze papatya çiçeklerini kaynar suya atarak ya da papatya çayı poşetini demleyerek, kendize bir bardak çay hazırlayın. Yatak odanızdaki aynanın önünde bir mum yakın ve çayı odanıza getirin. Mumun alevine bakın ve aynanıza yaydığı, yansıttığı büyüyüp küçülen, altın rengindeki halkaya odaklanın. Papatya çayınızı için, murnu söndürün ve yatağa girin. Sırt üstü yatın ve mumun alevinin etrafındaki altın halkanın vücudunuzu bir çember gibi sardığını düşünün. İçinizden, “ etrafımı rüyaların altın halkasıyla sar”, deyin. Uykuya daldığınızda mutlu rüyalar göreceksiniz, çünkü rüyaların halkasını hiçbir kötülük geçemez.

- Tuvalet masanızın üstünde, aynanın karşısında beyaz bir mum yakın. Yatak odanızın kuzey köşesine gidin ve parmak uçlarınıza kafuru yağı sürün. Odanın kuzey köşesine kafuru yağı damlatırken

“Kuzey, güney, doğu, batı, korku bu emirle kaçtı “deyin .

Aynı şeyi güney doğu ve batı köşelerinede yapın. Ellerinizi yıkayıp mumu söndürün ve kutsal bir uykunun tadını çıkarmak üzere gözlerinizi kapatın.
 
Üst