Kabus

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
kabuslarımın geri döndüğünü söylemiştim 1 gün devam etti ve tekrardan ortadan kayboldu günlerce kabusların tekrardan baş göstermesini bekledim ama beklediğim gibi olmadı anlamadığım şey berbat ve ötesi rüyalarım halen devam ediyor tam anlamıyla rüyalarımda cehennem azabını yaşıyorum diyebilirim ama kabuslar yok. daha fazla uzatmayacağım değerli forum üyeleri size sormak istediğim şey şu ben bu kabuslarıma tekrardan nasıl ulaşabilirim?
Abdestsiz namaz kılınca bir de çıplak yatınca kabus görülür, hatta karabasan gelir diye duymuştum. Ben denemedim kesinlikle de tavsiye etmem ama birini çok eskiden yine böyle bir internet forumunda olumustum .. abdestsiz namazı... Diğerini de ben çocukken yaşlı insanlar söylerdi.. daha çok kocakarılar..

Thehell

Kayıtlı Üye
Abdestsiz namaz kılınca bir de çıplak yatınca kabus görülür, hatta karabasan gelir diye duymuştum. Ben denemedim kesinlikle de tavsiye etmem ama birini çok eskiden yine böyle bir internet forumunda olumustum .. abdestsiz namazı... Diğerini de ben çocukken yaşlı insanlar söylerdi.. daha çok kocakarılar..
Bende hiç denemedim ama bu duruma tamamıyla da alıştım eskisi gibi fazla olmasa bile artık haftada 1 2 defa devam ediyor kabuslar ve iyim herhalde biraz korku veriyor az da uyku problemi oda önemli değil gibi