Kabe'deki dev insanlar -?-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AOICM

Kayıtlı Üye
Ben iki sene evvel mekkeye gittim tavaf ederken iki tane beyaz giyimli esmer tenli ve hastanelerde kullanılan (genellikle ameliyat esnasında) ağızlık kullanıyorlardı ve muhabbet ediyorlardı.Ve bu iki insan (?) gerçekten uzun boyluydular.Tavaf ederken dikkatimi çekti ne kadar uzunlar böyle hastalıkları falan mı var acaba diye düşündüm, fakat Türkiye'ye geri dönünce boylarının belki benim iki katım kadar oldukları dank etti.Sanki orda onları gördüğümde zihnimin algılaması engellenmiş gibi hissetiğimi fark ettim.Sonradan üstünden zaman geçtikçe boyları 2 metre falandır olsa olsa dedim ve kendimi avuttum (mu demeliyim bilmiyorum :) ). Türkiye'ye döndükten 1 sene sonra bu video ile karşılaştım ve gerçek olduklarına tamamiyle inandım ama hala anlam veremedim.Melek olabilirler diye düşüyorum ama bilen biri veya fikri olan biri vardır illaki diyerek sizlere anlatmak istedim.

Video:http://www.youtube.com/watch?v=vU9PGzvLuYc

albus

Kayıtlı Üye
biri birinin omzuna çıkmış :D deve güreşi bu deve güreşi :D bak ismide "deve" arabistan tarafından geliyor :)

tekseleme

Kayıtlı Üye
ciddi düşünürsek banada mantıklı geliyor inanan birisi olarak

xalpx

Kayıtlı Üye
Evet biri birinin omuzuna çıkmış işte hem böyle ulu orta gezinen melekler olsalardı emin olun sizden önce Suudilerin bu durumdan haberi olur ve bu meleklerin üzerinden para kazanmanın bir yolunu mutlaka bulurlardı.

Keira

Moderator
Bir kere görüntü net değil. Yani görüntüyle oynanmış olabilir, o adamların olduğu yerde platform olabilir. Görüntü net olmadığı için birçok şey söylenebilir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Melekler insan suretine girebilir ama uzun boylu olcaklar diye bi kural yokki,bizimde burda bir adam var acayip uzun boylu öyle böyle değil :) böyle insanlar var paranormal olaylara yormamak lazım melekler herzaman aramızda bazen insan suretinde bazende kendi görünmez halleriyle.

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Görüntüyü iyice izlerseniz üst üste çıkma gibi bir durum söz konusu değil ama yani bana normal geliyor dünya da o boyda yaşayan binlerce insan vardır .

AOICM

Kayıtlı Üye
Melek olmak zorunda değiller ki, belki bin yıllarca öncesinin evliyalarıdır

AOICM

Kayıtlı Üye
Binlerce insan var fakat bu boyda insanların birlikte olmaları tesadüf olamaz bence, ayrıca videoyu çeken şahıs ile benim ortak bir noktamız var, ikimizde o şahısların anormal uzun olduklarını ülkemize dönünce anladık.

La-edri

Kayıtlı Üye
Bu cok eski bir video eskiden engelli insanlar icin yada yaslilar icin tahtadan binekler olurdu, ve bu binekleri yine insanlar tasirdi, tavafda yapilirdi bu araclar ile, günümüzde bu tip görüntülere raslayamazsiniz , tekerlekli sandalye ile kendileri icin özel insaa edilmis zeminde yapiyorlar artik tavaflarini.

albus

Kayıtlı Üye
Bu cok eski bir video eskiden engelli insanlar icin yada yaslilar icin tahtadan binekler olurdu, ve bu binekleri yine insanlar tasirdi, tavafda yapilirdi bu araclar ile, günümüzde bu tip görüntülere raslayamazsiniz , tekerlekli sandalye ile kendileri icin özel insaa edilmis zeminde yapiyorlar artik tavaflarini.
bilgili insan noktayı böyle koyar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...