Jos ve İsatapar harici spiritüel Satanizm yok mu

LilHappyLilSad

Kayıtlı Üye
Metafiziğe inanan, Joy Of Satan ve İsatapar (Bülent Kısa tayfası Ayetler kitabı) HARİCİ inancı olan var mı? Bana Tanrı, Demon çağırmayı anlatabilir mi? Nasıl yapılır? Tabiiki direk bodoslama atlamayacağım. Örneğin şu meditasyon işi benim gram hoşuma gitmiyor o konuda ne diyorsunuz?

Joy Of Satan müritleri ve Ayetler kitabı müritleri yazmasın. Diğer SSler yazsın lütfen.

Merdut

Kayıtlı Üye
Metafiziğe inanan, Joy Of Satan ve İsatapar (Bülent Kısa tayfası Ayetler kitabı) HARİCİ inancı olan var mı? Bana Tanrı, Demon çağırmayı anlatabilir mi? Nasıl yapılır? Tabiiki direk bodoslama atlamayacağım. Örneğin şu meditasyon işi benim gram hoşuma gitmiyor o konuda ne diyorsunuz?

Joy Of Satan müritleri ve Ayetler kitabı müritleri yazmasın. Diğer SSler yazsın lütfen.
Meditasyon olmadan ruhani açıdan gelişim sağlayamazsınız.
Bülent Kısa'nın müritlerini neden sevmediğinizi anlayabiliyorum fakat joy of satan ile düşünceniz neden olumsuz? Her görüşüne katılmıyorum fakat paylaştıkları dökümanlar genellikle yardımcı oluyor.

LilHappyLilSad

Kayıtlı Üye
Meditasyon olmadan ruhani açıdan gelişim sağlayamazsınız. Bülent Kısa'nın müritlerini neden sevmediğinizi anlayabiliyorum fakat joy of satan ile düşünceniz neden olumsuz? Her görüşüne katılmıyorum fakat paylaştıkları dökümanlar genellikle yardımcı oluyor.
Jos hırsız çünkü. İşe yarama nedenleri çok eski kaynaklardan yada güvenilir kaynaklardan bulup kendilerininmiş gibi göstermeleri. Böyle yapmaktansa gidip çaldığı kişilerin gerçek orjinal kaynağına bakıp uygulamak lazım. Bisürü masum erkek kadının emeklerini yazılarını bilgilerini çalıyorlar

BaD_bOy

Kayıtlı Üye

İsatapar nedir? İlk defa duydum

Merdut

Kayıtlı Üye
Dostum ilk spiritüel satanizm’e merak sardığımda bülent kısa mantıklı geliyordu. Bir süre sonra JOS mantıklı gelmeye başladı ve artık tüm dinlerde olduğu gibi bu farklı gruplaşmaların aslında önemsiz olduğun fark ettim. En iyisi bir başkasının izinden gitmek değil de gideceğin yolu kendin belirlemektir. Ruhani tarafını iyice güçlendirdiğin zaman demonlarla iletişime geçerek asıl doğru olanı bulabileceğinin düşüncesindeyim. Ne yazık ki hiçbir zaman davet yapmasam da çoğu satanist grupların iddia ettiği gibi yardımsever varlıklar olduğunu düşünmekteyim. Sana doğru yolu bulmanda yardım edebileceklerine inanıyorum.