İyi hissedemiyorum ..

business woman

Kayıtlı Üye
@Parmesan Sen ve senin gibi arkadaşlarım için ;hayata motive edecek bazı önerileri araştırdım.Hareket edecek enerjiniz olmasa bile burada dursun.Birilerinin işine yaramış belki sizlerin de işine yarar:

1-Sevdiğiniz bir hayvanı sahiplenmek(Köpek,kedi,kuş,balık-İnsanların bunalmasına izin vermeyen küçük dostlarımızın desteğini almak çok yardımcı olabiliyormuş-tabii ki bu sorumluluğu almaya gönüllü olursanız)
2-Bir enstrüman çalmak(Eğer çalıyorsunuz yeni bir enstrümanı denemek.
3-Yeni yemek tarifleri ya da pasta tarifleri denemek
4-Yeni bir dil öğrenmek
5-Bibliyoterapi dediğimiz(iyileştirici etkisi yüksek) ,ilgilendiğiniz alanlarda kitaplar okumak(Konsantre olamıyorsanız bile günde 20 sayfa bile zihninize ilaç gibi gelecek,sonraki zamanlarda zaten kendinizi durduramazsınız)
6-Bisiklete binmek,yürüyüş yapmak...
7-Örgü örmek de bu süreçte iyi gelen bir etkinlik.
8-Evde hayvan bakmanın yanında sokaktaki hayvanlarla da ilgilenmek,beslemek çok iyi gelir.
9-Çocuklarla vakit geçirmek an'da kalmanın bir başka yolu.
10-Komik filmler ,videolar ya da dizileri izleyebilirsiniz.
11-Boyama yapmak,resim çizmek
(İçlerinden size en uygun olanını seçebilirsiniz..Sadece paylaşmak istedim.Kendi eklemek istedikleriniz de varsa ekleyin ki hepimiz faydalanalım.Hepsi zaten bildiğimiz uğraşlar olsa da ara sıra birbirimize hatırlatmakta fayda var)

Sevgiler:):love:
Evet bunlar gerçekten iyi gelen insanın ruhuna dokunan şeyler 🥰 ama öyle bi anda inanın bana hiçbşy yapmak istemiyosunuz ya da hiçbirşeyin size iyi gelmeyecek hissine düşüp kalıyorsunuz. Bana siz iyi geldiniz. Yalnız olmadığımı bilmek motive etti beni daha fazla şey yapmaya itti kendim için 😘 o yüzden ne zaman kırılır küser ve umudunuz biterse burda bi sürü arkadaşınız olduğunu hatırlayın en çokta ☺️