Istiareye Yatmak

Juithe

Kayıtlı Üye
İş
Tattoos' helper!(;
Merhaba,
Ben sevdiğim kişi için istiareye yatmıştım, ve mavi/yeşil gibi renkler görürsem olumlu siyah/kırmızı gibi renkler olumsuz gibi niyetlenmiştim. Rüyanın ilk kısmında sevdiğim kişiyleydim sonra önümde kırmızı bir çanta daha doğrusu bavul vardı. Bavula dokunup bir şeyler yapıyordum sonra rüyanın devamında ise birdenbire gemi gibi bir yerdeydim ve kocaman engin bir deniz vardı, dupduru ve gemi hareket edince köpüklenen harika bir denizin ortasında gibiydim. Ama rüyada rengide bu sayede görmüş olmam ve bundaki zıtlık kafamı karıştırdı. Bunu nasıl yorumlayabilirim?

teşekkürler

Retro

Kayıtlı Üye
Son derece açık değil mi?

Juithe

Kayıtlı Üye
İş
Tattoos' helper!(;
Son derece açık değil mi?
Açıkçası iki yorum arasında kaldım. Ya benim çabamla bir şeyler değişecek ya da o kişi sonrasında yani onu ardımda bırakırsam her şey iyi olacak:i/olması gereken bu gibi. Ama hangisi emin olamadım.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Açıkçası iki yorum arasında kaldım. Ya benim çabamla bir şeyler değişecek ya da o kişi sonrasında yani onu ardımda bırakırsam her şey iyi olacak:i/olması gereken bu gibi. Ama hangisi emin olamadım.
Hangisi olduğunu siz biliyorsunuz. Ama kabullenmek istemiyorsunuz. Kararı başkalarına devretmeye çalışıyorsunuz. Bu sizin rüyanız ve sizin hayatınız.

nurumm

Kayıtlı Üye
İlk etapta kırmızı gördüğünüz için pek olumlu yormak gelmedi bana açıkcası .siyah da olumsuza yorulmaz aslında çok çabuk olacağına yorulur yani kırmızı yerine siyah olaydı rüyada hayatta tamamen başka boyuttaydı .

nurumm

Kayıtlı Üye
Mesela yeşil demişiniz tutunki farzı misal çok güzel bir orman ve içi çam ağaçlarıyla dolu bir rüyanız olsaydı bu güzel mi olacaktı sizce ? Bence değil evet yeşilliği güzel ama çam ağacı meyvesiz olduğu için çocuksuz bi evlilik anlamına yorarım şahsen ben.