İstenmeyen Tüyler

origanum

Yönetici
karınca yumurtasına da değinmek istiyorum, piyasada ne kadar karınca yumurtası yağı varsa hepsini yemeklerinize kullanın da ziyan olmasın :biggrinjester: dün gece tv de bir programda, bütün dolandırıcıların maskesini düşürdüler :) hepsi laboratuarda incelenmiş ve içinde karınca asidi (formik asit) olmadığı ve içlerinde ayçiçek yağı olduğu kesinleşmiş!

Eh ben de bunu demiştim. Yukarıdaki mesajımda isim vermediğim bir üniversitenin laboratuvarında piyasaya yeni çıktığında incelendiğini ve içeriğinin sahte olduğunu belirtmiştim. Böyle şarlatanlar yüzünden piyasadaki birçok yararsız ya da zararlı ürün etrafta dolaşıyor ve halk da kapış kapış alıyor malesef.

zdn

Kayıtlı Üye
nefertiti bende 25 yaşındayım.bu yaşta gerçek karınca yumurtasını bulup uygulasak bizde de aynı etki olmaz mı?ta bi epilasyondan sonra:)

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Eh ben de bunu demiştim. Yukarıdaki mesajımda isim vermediğim bir üniversitenin laboratuvarında piyasaya yeni çıktığında incelendiğini ve içeriğinin sahte olduğunu belirtmiştim. Böyle şarlatanlar yüzünden piyasadaki birçok yararsız ya da zararlı ürün etrafta dolaşıyor ve halk da kapış kapış alıyor malesef.

Evet origanum hepimizi fena düdüklemişler (gerçi ben hiç denemedim) :lurk5: ben tv de izlerken hatta millete ispat edebileyim diye ses kaydı yaptım telefonuma, multimedia mesaj olarak attım benim kullanıp kullanıp da sonuç alamayan, ama ısrar kıyamet ayçiçek yağına para basan arkadaşlarıma :hurray: dinlesinler de biraz bunalıma girsinler diye :D. hepsinin yüzlerini merak ediyorum o an ne şekle girdi :Angel_anim:
Ayyy şaka bir yana :) bu kafirlere de milletin parasını yiyorlar diye hepimiz toplucanak bir büyü yapıp yollasak da kendi başlarını yeseler fena da olmaz hani :Angel_anim:

Kayıtlı Üye
nefertiti bende 25 yaşındayım.bu yaşta gerçek karınca yumurtasını bulup uygulasak bizde de aynı etki olmaz mı?ta bi epilasyondan sonra:)

Malesef ki hiç bir etkisi yok bildiğim kadarıyla sürekli alınan tüyler üzerinde :( ama belki hiç almadığın bir kısım varsa, ilk kez o bölgeyi alıp denemelisin (tabiii yumurtaları da her yerde olmuyor :( yani benim bildiğim kadarıyla ilkbahar girince nisan gibi bulunabilir ancak!) ancak öyle anlayabilirsin :( İbrahim Saraçoğlu geçenlerde şöyle bir açıklama yaptı;
''bunca yıllık deneyimlerime dayanarak söylüyorum ki kesinlikle çıkmış tüyler üstünde herhangi bir etkisi yoktur, ama taze naneyi ağzınızda çiğneyin ve yutun'' dedi. ''Öğle ve gece olmak üzere (günde 2 kez 5-6 yaprak taze nane) 15 gün boyunca bu kürü uygulayıp 5 gün ara veriyorsunuz, 6.gün tekrar bir 15 günlük kür uyguluyorsunuz'' diye, kesin olarak yaptığı araştırmalara dayanarak bunu söyledi! söylediğine göre ortalama 2 ay gibi kısa bir sürede tüyler yarı yarıya azalıyormuş bu yöntemle! tabii devam edilirse bitebileceğinin de kesin garantisini verdi bilginize! :Angel_anim:

Kayıtlı Üye

Sen iyisi mi kurbağa kanı temin et aktardan :biggrinjester: bizlere de deneyimini anlat :D eğer sende tüy çıkmazsa bizde uygulayalım daha iyi olmaz mı :hurray:

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sen iyisi mi kurbağa kanı temin et aktardan :biggrinjester: bizlere de deneyimini anlat :D eğer sende tüy çıkmazsa bizde uygulayalım daha iyi olmaz mı :hurray:
Kurbaga kanını ben lise çağlarındayken bir arkadaşımla uyguladık sonuç pozitif oldu.. Kurbaga su kurbagası olmalı derelerde ırmaklarda yaşayan kurbagalardan, ölür diye korkmayın bacak bogumundan şırınga ile alacagınız az miktar damla yeterli olacaktır hem kurbagada hücrelerini yenilemiş olur.. Ayrıca arkadaşlar bu alternatif bir yöntemdir yapın diye degil biginiz olsun diye tarafımdan verilmiştir, siz yine bu isteginizi tıp ile çözüm yolunda arayın ama imkanlarınız elvermez ve bunu denemek isterseniz o zaman başka.. selam ve dua ile

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Hayirdir Karinca ciftligimi kuracan? nasil bulmayi düsünuyorsun yumurtalarini!
O türkiyede insanlari aldatanlar sanirim yumurtalari Iran vede Hindistandan getiriyordu.
Sen Hindistana git hem o islemi oradayap hepde spirituel bir kur da yaparsin. Bir tasla iki kus misali!

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Malesef ki hiç bir etkisi yok bildiğim kadarıyla sürekli alınan tüyler üzerinde :( ama belki hiç almadığın bir kısım varsa, ilk kez o bölgeyi alıp denemelisin (tabiii yumurtaları da her yerde olmuyor :( yani benim bildiğim kadarıyla ilkbahar girince nisan gibi bulunabilir ancak!) ancak öyle anlayabilirsin :( İbrahim Saraçoğlu geçenlerde şöyle bir açıklama yaptı;
''bunca yıllık deneyimlerime dayanarak söylüyorum ki kesinlikle çıkmış tüyler üstünde herhangi bir etkisi yoktur, ama taze naneyi ağzınızda çiğneyin ve yutun'' dedi. ''Öğle ve gece olmak üzere (günde 2 kez 5-6 yaprak taze nane) 15 gün boyunca bu kürü uygulayıp 5 gün ara veriyorsunuz, 6.gün tekrar bir 15 günlük kür uyguluyorsunuz'' diye, kesin olarak yaptığı araştırmalara dayanarak bunu söyledi! söylediğine göre ortalama 2 ay gibi kısa bir sürede tüyler yarı yarıya azalıyormuş bu yöntemle! tabii devam edilirse bitebileceğinin de kesin garantisini verdi bilginize! :Angel_anim:
Bu Nane olayi daha ciddi birsey gibi görunuyor. Lakin Nanenin böyle bri etkisi olsa simdiye kadar cokdan bu konuyla ilgili kremler cikardi, Bati Ülkelerinde Nanemi yok yoksa!
ayrica Nane killari cesidine göre ayirt edemiyormu aceb?

origanum

Yönetici
Nane olayı tabi ki hikaye. Nane yiyerek kıllardan kurtulunduğunu da ilk defa duyuyorum. Adana ve civarı bölgelerde hergün yemeklerin yanında salata olarak koca bir tabak nane gelir. O insanlarda hiç kıl tüy sorunu olmazdı o zaman. Nane yemek sadece mikrop kırıcı özelliğinden dolayı hastalanmanızı önlemeye yardımcı olur o kadar.
Ayrıca o ismini verdiğiniz kişi ve medyada sürekli ahkam kesen başka popüler bir kişi sağlık sektöründen bile değiller. Onların dedikleri şeylerin yalan yanlış olduğunu herkese tek tek anlatmaktan canım çıktı. Reyting artıyor diye böyle eğitimsiz şahsiyetleri televizyona çıkartıyorlar, uyduruk kitapları dünya kadar satıyor. Hele tekinin kitabının arkasında alternatif tıp diploması diye gösterdiği yabancı dilde yazılmış bir belge varki bu bir konferansa katılındığına dair belge. Konuşma dinleyip de diploma mı alınırmış pes yani, doktorlar o kadar yıl boşuna dirsek çürütüyor demekki. Sahtekarlığa bakın saf halkımız da inanıyor bilgisizliğinden, aynı şahsiyet bir de dindar görünüm altında güven vermeye çabalayarak insanları manen etkileyip kandırıyor, eşi de hemşire olduğu için tıp bilgisi varmış gibi kamufle edebiliyor rahatça. Bir diğer şahsiyetimiz de profesör ünvanını kullanarak halkı kandırıyor. Sanki her profesör olan tıp doktoru imiş gibi zanneden insan çok memlekette. Bu kişi de çalışmalarıma internetten bakabilirsiniz diye ahkam kesip aynı soyadına ve adının başharfine sahip ve tıbbi bitkilerle çalışan bir başka profesörün yayınlarına yöneltiyor kendisini ve arayan da sağlık sektöründe çalışan o bilim adamının yaptığı bilimsel yayınları bu şahsiyetin yaptığını sanıyor, halkımız da inanıyor tabi ne bilsin ve piyasadaki kitapları da böylece çatır çatır satılıyor şahsiyetimizin, TV ye de çıkarıyorlar reyting oluyor diye. O bilim adamını ve ekibindeki arkadaşlarını ise doğruları söyleyecekleri, halkı aydınlatacakları ve konunun kapanacağını bildikleri için çıkarmıyorlar, telefonla da bağlatmıyorlar.

zdn

Kayıtlı Üye
kontejyan nasıl yaptığını biraz daha ayrıntılı yazabilir misin.bir de sonuç kalıcı mı oldu?tekrar çıkacaksa uğraşmanın anlamı yok.lazer yaptırmayı düşünüyodum ama acısından korkuyorum:(

Kayıtlı Üye
Nane olayı tabi ki hikaye. Nane yiyerek kıllardan kurtulunduğunu da ilk defa duyuyorum. Adana ve civarı bölgelerde hergün yemeklerin yanında salata olarak koca bir tabak nane gelir. O insanlarda hiç kıl tüy sorunu olmazdı o zaman. Nane yemek sadece mikrop kırıcı özelliğinden dolayı hastalanmanızı önlemeye yardımcı olur o kadar.
Ayrıca o ismini verdiğiniz kişi ve medyada sürekli ahkam kesen başka popüler bir kişi sağlık sektöründen bile değiller. Onların dedikleri şeylerin yalan yanlış olduğunu herkese tek tek anlatmaktan canım çıktı. Reyting artıyor diye böyle eğitimsiz şahsiyetleri televizyona çıkartıyorlar, uyduruk kitapları dünya kadar satıyor. Hele tekinin kitabının arkasında alternatif tıp diploması diye gösterdiği yabancı dilde yazılmış bir belge varki bu bir konferansa katılındığına dair belge. Konuşma dinleyip de diploma mı alınırmış pes yani, doktorlar o kadar yıl boşuna dirsek çürütüyor demekki. Sahtekarlığa bakın saf halkımız da inanıyor bilgisizliğinden, aynı şahsiyet bir de dindar görünüm altında güven vermeye çabalayarak insanları manen etkileyip kandırıyor, eşi de hemşire olduğu için tıp bilgisi varmış gibi kamufle edebiliyor rahatça. Bir diğer şahsiyetimiz de profesör ünvanını kullanarak halkı kandırıyor. Sanki her profesör olan tıp doktoru imiş gibi zanneden insan çok memlekette. Bu kişi de çalışmalarıma internetten bakabilirsiniz diye ahkam kesip aynı soyadına ve adının başharfine sahip ve tıbbi bitkilerle çalışan bir başka profesörün yayınlarına yöneltiyor kendisini ve arayan da sağlık sektöründe çalışan o bilim adamının yaptığı bilimsel yayınları bu şahsiyetin yaptığını sanıyor, halkımız da inanıyor tabi ne bilsin ve piyasadaki kitapları da böylece çatır çatır satılıyor şahsiyetimizin, TV ye de çıkarıyorlar reyting oluyor diye. O bilim adamını ve ekibindeki arkadaşlarını ise doğruları söyleyecekleri, halkı aydınlatacakları ve konunun kapanacağını bildikleri için çıkarmıyorlar, telefonla da bağlatmıyorlar.

Origanum ben denemedim nane kürünü ama kitabı bende mevcut (normal kitap olarak) şimdi bu nane kürü sonradan hormonların değişimi ile oluşmuş kılları bitiriyormuş. yani doğuştan olan tüyler üzerinde herhangi bir etki ediyor mu diye kesin bir araştırma yok zaten! misal veriyorum doğum kontrol hapları tüylerin fazlalaşmasına sebep oluyor çünkü kadınlık hormonu olan ostrojen hormonunu baskılayıp, erkeklik hormonunun fazla salgılanmasına yol açıyor, böylece tüyler daha fazla yaygınlaşıp, boylarında da uzamaya sebep oluyor, ayrıca kökünden alınan tüylerin daha çabuk uzamasına sebep oluyor bu meret haplar! yani bu sonradan fazlalaşmış tüyleri, hormon seviyesini normal düzeye indirgeyerek azalmasına vesile oluyor! ''kür salata niyetine yenilen nane değildir belli bir ölçü ve düzenli aralıklarla uygulanan günlük ölçü ve yemekle birlikte bir sonuç vermeyen'' diye kendisi belirtiyor. nane kürünü denemedim bu sebeple savunmuyorum ama vücuttaki fazla suyu atmak için kiraz sapı kürünü uyguladım gerçekten işe yarıyor! tam layıkıyla yapıldığı zaman sonuç veriyor diye belirtmişti zaten! Tam tarifine uygun şekilde hazırlayıp yaptığım kiraz sapı kürü işe yaradı ayak bileklerim ve ellerim şişerdi ara ara uyguladığım bu kürle şimdi öyle bir problemim yok!
Netice itibariyle nane kürünü kür olarak uygularsak sonradan hormonlarda ki değişimle fazlalaşan tülere de çözüm getirebilir diye düşünüyorum! tabi gerçekten denemeden bilemeyiz! :Angel_anim:

Kayıtlı Üye
Kurbaga kanını ben lise çağlarındayken bir arkadaşımla uyguladık sonuç pozitif oldu.. Kurbaga su kurbagası olmalı derelerde ırmaklarda yaşayan kurbagalardan, ölür diye korkmayın bacak bogumundan şırınga ile alacagınız az miktar damla yeterli olacaktır hem kurbagada hücrelerini yenilemiş olur.. Ayrıca arkadaşlar bu alternatif bir yöntemdir yapın diye degil biginiz olsun diye tarafımdan verilmiştir, siz yine bu isteginizi tıp ile çözüm yolunda arayın ama imkanlarınız elvermez ve bunu denemek isterseniz o zaman başka.. selam ve dua ile

arkadaşınla hala görüşüyor musun kontejyan?:eek:fftopic:
noluuuuuur bir daha çıkmış mı diye bilgi alsan:biggrinjester: gerçekten uygulamak istiyorum ama mikrop falan barındırıyor mu bu hayvancağız kanında onu da kestiremiyorum:willy_nilly: gerçekten işe yaradıysa uygulamak istiyorum tiksinsem bile :eek:fftopic:

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Hücrelerin yenilenip yenilenmedigi konusu YAŞ dönemi ile alakalıdır diye düşünüyorum yani ne kadar genç iken yaparsanız o derece bu hücrelerin sonunu getirebilirsiniz sanırım bu yöntemle ama ileri yaş dönemlerinde tekrar yenilenirmi bilemiyorum.. Tıp hakkında bilgim hiç yok denecek kadar mikropsal etki elbette göz ardı edilmemeli..

origanum

Yönetici
Origanum ben denemedim nane kürünü ama kitabı bende mevcut (normal kitap olarak) şimdi bu nane kürü sonradan hormonların değişimi ile oluşmuş kılları bitiriyormuş. yani doğuştan olan tüyler üzerinde herhangi bir etki ediyor mu diye kesin bir araştırma yok zaten! misal veriyorum doğum kontrol hapları tüylerin fazlalaşmasına sebep oluyor çünkü kadınlık hormonu olan ostrojen hormonunu baskılayıp, erkeklik hormonunun fazla salgılanmasına yol açıyor, böylece tüyler daha fazla yaygınlaşıp, boylarında da uzamaya sebep oluyor, ayrıca kökünden alınan tüylerin daha çabuk uzamasına sebep oluyor bu meret haplar! yani bu sonradan fazlalaşmış tüyleri, hormon seviyesini normal düzeye indirgeyerek azalmasına vesile oluyor! ''kür salata niyetine yenilen nane değildir belli bir ölçü ve düzenli aralıklarla uygulanan günlük ölçü ve yemekle birlikte bir sonuç vermeyen'' diye kendisi belirtiyor. nane kürünü denemedim bu sebeple savunmuyorum ama vücuttaki fazla suyu atmak için kiraz sapı kürünü uyguladım gerçekten işe yarıyor! tam layıkıyla yapıldığı zaman sonuç veriyor diye belirtmişti zaten! Tam tarifine uygun şekilde hazırlayıp yaptığım kiraz sapı kürü işe yaradı ayak bileklerim ve ellerim şişerdi ara ara uyguladığım bu kürle şimdi öyle bir problemim yok!
Netice itibariyle nane kürünü kür olarak uygularsak sonradan hormonlarda ki değişimle fazlalaşan tülere de çözüm getirebilir diye düşünüyorum! tabi gerçekten denemeden bilemeyiz! :Angel_anim:
Kiraz sapı ve onun gibi diüretik (idrar artırıcı) bitkiler Hititler döneminden beri ilaç olarak kullanılmaktadır, yeni bir şey değil, binlerce yıllık güvenilir bitkisel ilaç niteliğindedir. Bunun gibi bazı bitkiler vücutta biriken ödemin atılmasını sağlarlar. Doz her zaman çok önemli tabi, yoksa böbreklerde harabiyet olur ve ölümle sonuçlanır. Ayrıca doz da kişinin yaşına, kilosuna, kan değerlerine, herhangi bir hastalığının olup olmamasına, beslenme şekline bakarak kişiye özel belirlenmelidir, öyle kafadan standart doz olmaz bitkisel uygulamalarda.
Doğum kontrol ilaçları kıllanmayı artırır tabi hormonların dengesiyle oynadığı için. Zaten o etki mekanizması yüzünden hamile kalınmasını önlüyor. Ama nanenin bunu düzeltici bir etkisi yok. İlacı bıraktığınızda zaten hormon seviyeniz normale geleceği için kıllanma da geçecektir. Ayrıca hem doğum kontrol hapı alınıp hem de bu hormonlarınızı düzeltecek (yani kıllanmanızı da engelleyecek) bir ilaç ya da bitkisel ürün alırsanız aldığınız doğum kontrol hapının etkisi sıfırlanacak ve siz hamile kalacaksınızdır. O zaman boşuna hap alıp da hormonlarınızla oynamayın durduk yere. O kişinin kitabından bende de var, uygulamak için değil arşiv olsun diye, bütün bitkisel tedavi kitapları bulunur bende. Orada yazan nane türü tarlada yetiştirilen bahçe nanesi değil yabani olarak yetişen tüylü nane denen ama aynı salatadaki bahçe nanesi ile aynı etkiye sahip nanedir ve yemeklerden 10 dk önce bir tutam yenmesini yazmış kitabında ki zaten bir önceki mesajımda da bunu demiştim, doğu Akdenizdeki usule göre sofraya oturunca ilk önce bir tabak nane getirirler sonra siparişinizi alırlar, oradaki kimsenin hormonal kıl sorunu olmaması lazım buna göre diye. Kitapta belirttiği ifadelere ise gülerim sadece, farmakoloji okumadığı nasıl da belli oluyor. Kendisini hekim sanan kişilerden insanlar nedense hiç çekinmez ve o garip tavsiyelerini benimseyip uyarlar. Bizim gibi gerçekten sağlık eğitimi almış olanları da susturmaya çalışırlar ya da hiç dinlemezler.

aşk1

Banlı Kullanıcı
vaş kurbaga kanımı nerden temin edecem ben şimdi bunu :(
ben yapamam hayvana kıyamam satılan yerler var mı cidden ?

logii

Kayıtlı Üye
Hiç gerek yok kurbağa kanıymış, kiraz sapıymış hepsini geçin.. Size sadece '' hamam otu'nu '' tavsiye ederim.. Acısız ve kolay işlem yapabilirsiniz.

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
o otu nasıl bir işleme tabi tutacağız ? eğer paylaşırsanız sevinirim

logii

Kayıtlı Üye
Gramla satılıyor, bir paket almanız yeterlidir. Bir kaseye yarısını döküp içerisine bir bardak sürün yarısını dökünüz ve karıstırmaya başlayınız. Lapa şekline gelinceye kadar. O şekle gelmesede sorun yok. Çamur gibi bir şekil alıcak zaten. Daha sonra bır fırça yardımıyla süreceğimiz bölgeye sürüyoruz. 2-3 dk bekledikten sonra o bölgeyi suyla yıkıyoruz. Tüylerin kendi kendine döküldüğünü görüceksiniz. Fakat yıkarken hafif dokunuşlarla ovalamaya çalışın. Su katarak yaparsanız biraz kötü koku çıkarabilir. Biraz pis kokuyor ama aynı ortamda kaldıgınız için burnunuz alışıyor :)

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
çok sağolun hemen aktara gidiyorum yada kardeşimi yollayayım :)):):

blackangel85

Banlı Kullanıcı
dökülüyor derken? bir daha hiç mı çıkmamak üzere yoksa dönemsel bir seymi,dökülüp tekrar mı cıkıyor bir süre sonra?