İstenmeyen Tüyler

kıvep

Banlı Kullanıcı
verdiğin tarifi denedin mi sonuç aldın mı ?
İstenmeyen tüylerini mi alıyorsun?aldıktan sonra sürmek için limon ve tuz olur ama en iyisi alkol sürmektir.
Kurbağaya nispeten daha kolay olduğu için yazdım yoksa pek forum konusu değil :)

codzombi

Kayıtlı Üye
hum kolonya dökerim :D alkol bulursam alırım , evet istemediğim tüyler :D

sun shine

Kayıtlı Üye
İstemediğimiz şeyler bize her zaman en yakın olmuştur ve ne yaparsak yapalım hep de burnumuzun dibinde olacakları için lazer de dahil olmak üzere bu istemediğimiz kıllardan "tamamen" kurtuluşu sağlayacak bir yöntem yoktur bence. Ancak düzenli temizleyerek baş edebiliriz diye düşünüyorum.

damned

Kayıtlı Üye
Karınca yumurtası bile ilginç gelirken, kurbağa kanı çok enteresan geldi bana. Denemeden emin olamayız. Eğer bulabilirsem en azından küçük bir bölgede deneyebilirim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Karınca yağ, nane kürü, limon tuz... Hiçbirinin işe yaricanı sanmam öyle olsa herkes kurtulurdu kimse epilasyona milyarlar harcamazdı. Bence mabette açılacak konu değil bu.
Epilasyonda bile tek seansta gitmiyor.8-12 seans gerekli ki kıl kökünü yakmasına rağmen..Hatta bazen çok yoğun tüy problemi olanları lazerden sonra iğneli epilasyona yönlendirirken karınca yumurtası,kurbağa kanı.:):)