İstanbul'da deprem olabilir mi?

rosecr

Kayıtlı Üye
Rüyalarım konusunda daha önce bahsetmiştim. Rüyalarım çıkar. Dilerim bu çıkmasın ama rüyamda gökyüzünden bölge bölge ateşler düşüyordu ve kırmızı bulutlar dolaşıyordu. Bunu araştırdım ve yaşanılan bölgede veya ülkede bir doğa olayı ya da felaket yaşanabileceğine işaret ettiği söyleniyor. Son günlerde durduk yere hiç aklımda yokken deprem olmuş gibi hissediyorum. İstanbul'da yaşadığım için İstanbul'da deprem olabileceğini düşündüm. Anlayan birileri varsa yorumlayabilirler çok sevinirim. Ama tüm dualarım canım ülkemin ve insanlarının canına malına sevdiklerimize hiçbir zarar gelmemesi yönünde. Sevgiler

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Rüyalarım konusunda daha önce bahsetmiştim. Rüyalarım çıkar. Dilerim bu çıkmasın ama rüyamda gökyüzünden bölge bölge ateşler düşüyordu ve kırmızı bulutlar dolaşıyordu. Bunu araştırdım ve yaşanılan bölgede veya ülkede bir doğa olayı ya da felaket yaşanabileceğine işaret ettiği söyleniyor. Son günlerde durduk yere hiç aklımda yokken deprem olmuş gibi hissediyorum. İstanbul'da yaşadığım için İstanbul'da deprem olabileceğini düşündüm. Anlayan birileri varsa yorumlayabilirler çok sevinirim. Ama tüm dualarım canım ülkemin ve insanlarının canına malına sevdiklerimize hiçbir zarar gelmemesi yönünde. Sevgiler
Belki de bu sadece sizin hayatınızda olacak felaketi gösteriyor. Burada anlattığınıza göre çıkmaz umarım.

rosecr

Kayıtlı Üye
Belki de bu sadece sizin hayatınızda olacak felaketi gösteriyor. Burada anlattığınıza göre çıkmaz umarım.
Evet olabilir ama benim evime ya da benim üstüme düşmüyordu. Bölge bölge her yere düşüyordu rüyamda. o nedenle istanbulda deprem olacağı gündemde bir konu zaten kaçınılmaz. bunun olabileceğine ilişkin bir yorumda buldum sadece. Zaten bende istanbulda sabit yaşayan bir insanım. Benimde dileğim çıkmaması yönünde. Buraya yazma sebebimde belki yanlış yorumlamışımdır. Anlayan biri varsa düzeltsin diye

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
İstanbul'da evler depremsiz dökülüyor zaten. Büyük bir felaket olur. İzmir, Elazığ mahvoldu ama şu da bir gerçek ki İstanbul depremi ya da büyük şehir depremleri diğer depremlerden daha önemli lanse ediliyor. Bu da insanları daha çok korkutuyor ama tedbir de yok hiç. Elazığ'da deprem olduğunda 5.7 artçı haberde çıkmazken İzmir 3.4 artçısı da son dakika verildi. Elazığ depreminde kaydırmalı storyatan influencer İzmir depreminde story atmayın diye milletr ahkam kesti. Duyar sadece gösteriş için yapılıyor yani demek istediğim bu. Umarım olmaz deprem ama olursa o ağlayacak olanlar ya ekonomiye ağlar ya da yalandan. Ateş düştüğü yeri yakıyor işte.

rosecr

Kayıtlı Üye
İstanbul'da evler depremsiz dökülüyor zaten. Büyük bir felaket olur. İzmir, Elazığ mahvoldu ama şu da bir gerçek ki İstanbul depremi ya da büyük şehir depremleri diğer depremlerden daha önemli lanse ediliyor. Bu da insanları daha çok korkutuyor ama tedbir de yok hiç. Elazığ'da deprem olduğunda 5.7 artçı haberde çıkmazken İzmir 3.4 artçısı da son dakika verildi. Elazığ depreminde kaydırmalı storyatan influencer İzmir depreminde story atmayın diye milletr ahkam kesti. Duyar sadece gösteriş için yapılıyor yani demek istediğim bu. Umarım olmaz deprem ama olursa o ağlayacak olanlar ya ekonomiye ağlar ya da yalandan. Ateş düştüğü yeri yakıyor işte.
Haklısınız. Bende İstanbulda yaşıyorum ama şöyle bir durum var. Birincisi başa gelmeden anlaşılmıyor deprem gibi olaylar.ın ciddiyeti İkincisi de çoğu kişi maaşlı çalışan ve kirada oturuyor. Evde bozulan kombiyi bile yaptırmayan ev sahibi 30 yıllık çatlakları olan binaya sağlamlaştırmak adına ısrarda bulunmamıza rağmen tınlamadı bizi. Kendisi Almanya da çünkü. Şimdi biz kiracılar ne yapalım. İşi gücü bırakıp başka şehre de gidemiyor insan. yeni sağlam binalarda İstanbul'da ev taksiti öder gibi fiyatlarda. Yani sessizce ölümü bekliyoruz aslında. Yapacak tek şey oturup dua etmek gibi

Naden

Kayıtlı Üye
Zihinlerde sürekli bir İstanbul depremi. Sürekli onu çağırıyoruz. Sürekli ondan bahsediyoruz. Belkide birileri gerçekten bunun böyle olmasını istiyor. Korku pompalaniyor, kasitli midir ? Olabilir. Neye hangi amaca hizmet eder, düşünülmeli.

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Uzun müddet sakin olarak görüyor astrolojik olarak bakıldığında. İnşallah aksi olmaz.

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Aksi bir durum olur ise bunu kimden bileceğiz Astrolojik açıdan bakar isek ?
Ben gezegen konumlarına bakarım. Uzun müddet bir deprem görmüyorum İstanbul'da ama bu olmayacak anlamına gelmiyor. Süresi var sadece.

rosecr

Kayıtlı Üye
Ben gezegen konumlarına bakarım. Uzun müddet bir deprem görmüyorum İstanbul'da ama bu olmayacak anlamına gelmiyor. Süresi var sadece.
Dilerim uzun zaman olmasın. En azından insanlar ve devlet evleri sağlamlaştırmak veya yeniden yapmak kararı alıp uygulayana kadar. Yoksa önlenemez büyük bir toplu ölüm olayına dönüşecek

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Dilerim uzun zaman olmasın. En azından insanlar ve devlet evleri sağlamlaştırmak veya yeniden yapmak kararı alıp uygulayana kadar. Yoksa önlenemez büyük bir toplu ölüm olayına dönüşecek
Daha evvelden de dediğim gibi yakın zamanda değil. İnsanları endişelendirmek değil, tedbir almak gereklidir diye düşünüyorum. Yine öngörülerime göre deprem denizden gelecek. Tsunami konusunda da önlem almak gerekir ayrıca.