İskambil falı 2 (Detaylı yorumlama)

repece

Kayıtlı Üye
Sevgili Angel77

Ne ile kapı aralıyor kısmında karo kız kartı vardı özür dilerim yazmayı unutmuşum o kadar daldım ki olayın içine atlamışım.

Galiba benim kartlar konusunda bazı takıntılarım var sinekler iş, karolar para,kupalar sevgi aşk,maçalarda sıkıntı olumsuzluk olarak kalıyor aklımda öylede bir his oluşuyor bunu terketmeli miyim sizce?

Yazdıklarınızı okuyunca keşke böyle yazsaydım diye iç geçirdim çoğu aklıma geliyor fakat yazarken yanlış yaparım derdi beni engelliyor.Mesela gece aşk yaşayacak diyemedim:)Açıkcası kart açık açık söylüyordu akşam hayatını yaşayacak dedim yani keyfine bakacak alttada çıkan kartta aşk yaşayacak adam keyfine bakıyor yani :)Hayatın tadını akşam aşk yaparak çıkaracakta desemiydim acaba:)

Bahsettiğiniz üçüncü göz çalışması kartların üçer üçer açılımı acaba?Eğer öyleyse aslında ben tüm açılımlarda bu yöntemle cevap arıyorum mesela diyorum ki şu olay karşısında şu kişiyi neler bekliyor neler yaşayacak bilmiyorum belk yanlıştır ama çok şeye cevapta aldım açıkcası ama daha çoook fıırın ekmemk yemem ve meksika dizileri üzerinde çalışmam gerekecek.

Angel777

Kayıtlı Üye
Evet o daha doğru. Yani akşam aşk yaşayacak, hayatın tadını çıkaracak ve hayatına göz atacak. 3. Göz çalışması çakra meditasyonudur, konu olarak var mı bilmiyorum ama eklenti olarak ekledim. Eğer evrensel enerjilere (Reiki, AGMA vs) uyumluysanız enerji ile de çakralarınızı açık tutabilirsiniz. Burada asıl amaç 3. göz çakrasının tıkanmasını engelleyerek fal bakma yeteneğinizi arttırmak. Ki bu işin uzmanı olan origanum da bir çok yerde söyler. Çakraları açık tutabilmek için et, et ürünü süt vs tüketmemek gerekir. Meditasyonu bir okuyun.Ekli dosyayı görüntüle 759

repece

Kayıtlı Üye
Hayır herhangi bir enerji uyumlaması almadım ama sizin tavsiye ettiğiniz bölüme bir bakayım .Teşekkür ederim.

Sevgili Angel777 bize soru sormayacak mısınız acaba??

Angel777

Kayıtlı Üye
Bence siz yaptığınız objektif açılımlara devam edin; ne kadar geliştiğinizin farkında bile değilsiniz. :)

repece

Kayıtlı Üye
İnanın ki açılımlar yapıyorum hatta isim uydurmakta zor geldi arkadaşlarımın tanımadığım hiç birşeyini bilmediğim arkadaşlarına açılım yapıyorum sonuçta çıkardıklarımı arkadaşıma söylüyorum şöyle şöyle diye galiba doğruları bulmaya başladım.Ama sevgili Angel hepsi sizin sayenizde çünkü çok şeyler kattınız ve fedakarca öğretmeye çalıştınız sabırla açıklamalar yaptınız gerçekten çok sağolun.

Angel777

Kayıtlı Üye
Rica ederim ne demek. Öğrenebilmiş olmanız benim için büyük bir mutluluk zaten. :)
Evet dediğim gibi tam olarak çıkmaya da başladı. Şimdi bol bol meditasyon da yapın ki, enerjiniz doğru çalışsın. :) Herkeste bu konuda yetenek vardır ama kiminde az kiminde çoktur. Sizde biraz eksik, ama onu geliştirerek en iyi falcılardan olabilirsiniz. Dediğim gibi, bol bol pratik ve de bol bol meditasyon yapın. =)

repece

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim bana cesaret verdiniz uzun süredir bir sınava hazırlanıyorum dolayısıyla çok fazla kart açamıyorum daha doğrusu aklım başka yerde takılı kalıyor :))))
Sınavım biter bitmez yani bu hafta sonundan itibaren o bahsettiğiniz çalışmalarıda yapmaya başlayacağım ve konu üzerinde fazlaca duracağım bir konuda ama tek konuda en iyi olmak çok güzel olur konu bilim olur sanat olur fal olur ama konunun uzmanı olmak çok güzel olmalı.

Angel777

Kayıtlı Üye
Evet, eğer gerçekten uzman olmak istiyorsanız fal konusunda; önce iskanbili öğrenin, sonra tarota geçin. :)

repece

Kayıtlı Üye
Açıkcası iskambili tam öğrenmek istiyorum tarottan kaçıyorum yani eskiden tarotla ilgilendim birkaç sene ama sadece iskambilde kalmak istiyorum :)

Angel777

Kayıtlı Üye
O zaman iskanbilde benim öğrettiğim açılımlar yetmez çünkü uzman olabilmek için bu açılımlar sadece alfabe. Kendi açılımlarınızı zamanla geliştirmeyi öğreneceksiniz. Tarota gerek yoksa şimdilik iskanbille devam edin tabi. Bir de kahve falını öneririm size. :)

babylon

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci
kahve falını ben cok bakıyordum (tabı arkadaslar arasında eylencesıne) cok ılerleme gostermısken bırsene ara verdım sımdı hıc anlamıyorum burda ıskambılı gorunce sızınle bırlıkte acılımlar yaptım herkese bakmaya calısıyorum cok guzel oluyor kesınlıkle dahada ılerlemek ıstıyorum.cok tesekkurler paylaşımlarınız ıcın

kikirik

Kayıtlı Üye
başka net sonuç veren açılımlar öğretebilir misiniz?

Angel777

Kayıtlı Üye
Bunlar genel açılımlardır. Ki bence şimdilik yeterlidir. Özel açılımları siz belirli bir seviyyeye geldikten sonra vereceğim. Bir de fal bakmak için 3-4 açılım da yeter, sadece kelt haçını kullanan falcılar vardır. =)

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Angel777 sorularla bu kadar ilgilendiğin için çok teşekkür ederiz.Müsade edersen birkaç sorum olacak?
İlk açılım daha detaylı bi açılım ama orada bazı kavramlar var onlara aklım takıldı.Mesela kalbimin altında yada üstünde nedemek bunu nasıl yorumlamalıyız.?
iyi düşünceleri,kötü düşünceleri vs bu gruptaki kartları geçmiş mi gelecek mi neye göre konuşmalıyız.?

Birde ne ileinliyor,sızlıyor vs bunlar da kafamı karıştırdı...

Son olarak da daha önce iskanbil falı baktırdığımda evli yada sevgililer için kız ve vale secilirdi aynı gruptan ve bakılacak kişiye niyet edilmesi söylenirdi.ve bu kartlar destenin içine konurdu. Açılım ise düz bir açılımdı ve üç kez açardı bütün kağıtları. bu konu hakkında bilginiz var mı acaba? yada ben bunu kendime göre ilk açılım geçmiş,2.si şimdiki zmn,3.sü ise gelecek olarak yorumlayabilir miyim?

Çok soru sordum biliyorum lütfen kusura bakmayın... Ama çok güzel anlatıyorsunuz

Keira

Moderator
Valelerin anlamı, falın çeşidine, falın içindeki konumuna ve destedeki grubuna göre değişiklikler gösterir.

leyla11

Kayıtlı Üye
Lutfen bunu yorumlarmisiniz:
Kecmis kisminda sinek papaz,kupa papaz,8sinek,10kupa,karo asi,7 kupa,sinek kizi
gelecek kisminda 7sinek,8maca,9,maca,sinek vale,maca papaz,maca asi,kupa kizi
not:kendi belirleyici kartim sinek kizi,sevdigim kisi icin sinek vale

Keira

Moderator
Sayın üye burada kart yorumu yapmıyoruz, siz yorumlarsınız biz eksik kalan kısımları tamamlarız ki yorumunuz gelişebilsin.

İshtar (inanna)

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Azizim öldüm resmen. 1 haftadır gecemi gündüze kattım yabancı siteleri bile taradım durdum. Her kartın anlamı kombine kartı ile farklı olabiliyor, çok kafam karıştı çıkmazdayım resmen hahah. Çok zormuş bu iş zamanla olur mu dersiniz?