İş bulmak

• Konbuyu başlatan Mew
  • Başlangıç tarihi
M

Mew

Arkadaşlar öncelikle benim iş bulmam için dua ederseniz mutlu olurum.İnşallah iş bulduğumu buraya yazarım.İş bulmak için bir dua veya uygulama bilen var mı??

Alex06

Kayıtlı Üye
Şansınız bahtiniz açık olsun. Bende sizin gibi iş arama surecindeyim dolayısıyla forum içinde uygun başlıkların tamamı değilse bile çoğunu okudum. Doğu majisi Batı majisi başlıkları altında uygulamalar var. Sizin dini inancınızı enerjinizi bilmeden şunu yap demek doğru değil bana gore. Müslüman olmayan birine esmalari önermek ya da tersi olarak müslüman olana cadı uygulaması önermek doğru olmaz diye düşünüyorum. Biraz okuyun araştırın size uygun olanlarla ilgili aklınıza takılan şeyler olursa onlar ile ilgili detay sorun derim. Öncelikli olarak arınma ve kısmet açma öneriliyor bir başlayın devamı gelir. Ne uygulayacağınızi hissedersiniz sanırım.

Son olarak işsizliğin bu kadar yüksek olduğu bir ülkede forumda iş ile ilgili gerçekten az paylaşım var genelde aşk meşk ile ilgileniyor insanlar anladığım kadarıyla.
Dualarım sizinle ve tüm iş arayanlarla Allah hepimize hayırlı bir iş nasip etsin.

M

Mew

Size teşekkür ederim.Müslümanım.Arınma ve kısmet açma konusunda forumda arama yapacağım.Sizin kullandığınız arınma ve kısmet açma yöntemi var mı??

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye

Alex06

Kayıtlı Üye
Size teşekkür ederim.Müslümanım.Arınma ve kısmet açma konusunda forumda arama yapacağım.Sizin kullandığınız arınma ve kısmet açma yöntemi var mı??
Ben baş melek Mikail enerjisi ile arınma yapıyorum. Kısmet açma diye forumda aratırsanız @Absoluta Virtute nin kilit ile yapılan çalışması akarsu ile yapılan başka bir çalışması var.

• Beğendim
Tepkiler: Mew