Internet Üzerinden Fal Bakılması

nurumm

Kayıtlı Üye
Net üzerinden açtığınız kartların hiçbir anlamı yok. Sistem onları rastgele seçiyor. Bir hissediş yok. Kaldı ki bakımcı onlara bakarken kartlara baktığı ilhami alamaz. Sonuçta tarot sembolizm de içerir.
@venusyenbiri doğru bi noktaya değinmişiniz sistem rastgele açıyor.Kendi kartları ile bizim sorumuza açılım yapanlar var durumu olduğu bittiği gibi dile getiriyorlar.Geleceği elbette kimse ne getirir bilemez ama kartların açılımı ve neler yaşanmaya elverişli gidişat var dile getirdikleri zaten bu oluyor.Hal böyle olunca kartların dilini iyi anlıyorlarsa güzel bütünlüyorlar.Ayrıca bi konuya bağlantılı üç olay vardı mesela benim mevzumda üç ayrı açılım yapmıştı.Yani kendilerini vererek sorulara istinaden kart açarlarsa oluru oldukça yüksek :)) Sonuçta tarot yada bi başka kart destesinde de arkadaslar arasında bile, destesi olmayan kartlardan anlayan bana bi kart açarmısın şu soruma istinaden deyip o soru işaretinin cevabını kendi kafasında rahatlıkla bulabiliyor.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Sonuçta tarot yada bi başka kart destesinde de arkadaslar arasında bile, destesi olmayan kartlardan anlayan bana bi kart açarmısın şu soruma istinaden deyip o soru işaretinin cevabını kendi kafasında rahatlıkla bulabiliyor
Bulmalı zaten kartların kendi anlamları var ve bakarken belirli kurallara uyulması gerekiyor ama kartlara bakmak ek bir ilham katıyor ve yine sistemden seçmekle çok alakasız. Biri kartları karıyor, yeni deste oluşturuluyor ve hissedip kartları çekmiş oluyor. Bir de anlamadım retrodan mi fikirlerimiz çatışmıyor ama ben sanki tartışma çıkarıyormuşum gibi bir üslup ile yazmışım sanki yazdıklarımı. Okurken fark ettim. Yumuşatamadım da lütfen ofansif algılamayın.

nurumm

Kayıtlı Üye
Ben terazi burcu insanı olarak kavgalara hep kapalıyımdır sıkıntı yok yanlış bişey anlamadım. :) Sizn ayrıyeten böyle bir ince düşünmeniz takdire şayan ;)

star53

Kayıtlı Üye
Ben bir sitede denemiştim bu olayı. Öyle para isteyen bir yer de değil düz kart seçiyorsun. Bende bir değil birkaç kez tuttu. Dedim bari başka insanlara da açayım, onlara da tuttu. Benim için efsunlu bir site ama bıraktım. Ürkütücü 😁

Darkon

Kayıtlı Üye
Ben bir sitede denemiştim bu olayı. Öyle para isteyen bir yer de değil düz kart seçiyorsun. Bende bir değil birkaç kez tuttu. Dedim bari başka insanlara da açayım, onlara da tuttu. Benim için efsunlu bir site ama bıraktım. Ürkütücü 😁
Hah işte ben de bunu soruyorum. Size tuttuysa niye bıraktınız ki oradan devam etseydiniz işte :D . Benzer sitelerde rune setleri de var çeşit çeşit belki görmüşsünüzdür. Bana kişinin enerjisi de gerekir kağıtları kendi eliyle açması gibi ama bu şekilde de olur mu bilmiyorum belki olabilir siz ben de oldu demişsiniz mesela.

createtherules

Kayıtlı Üye
Ya bir şeyin birine gösterilesi varsa amuda kalkar yine bir yer bulur görünür o kişiye :d Benim düşüncem bu yönde. Kişinin araçla değil de olayla bağı ile ilgili gibi geliyor

star53

Kayıtlı Üye
Hah işte ben de bunu soruyorum. Size tuttuysa niye bıraktınız ki oradan devam etseydiniz işte :D . Benzer sitelerde rune setleri de var çeşit çeşit belki görmüşsünüzdür. Bana kişinin enerjisi de gerekir kağıtları kendi eliyle açması gibi ama bu şekilde de olur mu bilmiyorum belki olabilir siz ben de oldu demişsiniz mesela.
Valla ben direk soruyu düşünüp random seçip açıyorum. Bu ara hiç aklıma gelmedi açmak, belki bir ara gene yaparım😁
Ya bir şeyin birine gösterilesi varsa amuda kalkar yine bir yer bulur görünür o kişiye :d Benim düşüncem bu yönde. Kişinin araçla değil de olayla bağı ile ilgili gibi geliyor
Kartların yapılma şekli bu bana göre, tam uzmanı değilim 😁

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Siz böyle yazınca 2 ayrı yazılımcıya sordum bu kart çektirme olayı nasıl oluyor diye. İkisi de bunun için 2 ayrı yol olduğunu söyledi. 1- isterseniz yan yana ilk 3 kartı seçin, isterseniz rastgele o açılımda karşımıza çıkacak kartlar sistem tarafından belirlenir. 2- gerçekten her kart ayrı ayrı bir şekilde yazılır. (Bunun da sebebi üst üste aynı kartın gelmemesi sanırım yanlış anlamamışımdır umarım). Belki tamamen doğrudur ama işin ehline sorunca ben burda yine bir kehanet değeri göremedim. sevgili @Darkon zaten bu şekilde nasıl enerji yükleniyor diye sormuştu bence yüklenemiyor. Acaba diye düşünüp cevabını bildiğim soruyu internetteki sist3me sorsam mi diy3 de düşündüm ama tarot denenmemeli/sınanmamalı diye kafam da karıştı.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Ben de bu konuyu ne kafama taktım darkon sorduğuna pişman olmuştur şimdi

Darkon

Kayıtlı Üye
Siz böyle yazınca 2 ayrı yazılımcıya sordum bu kart çektirme olayı nasıl oluyor diye. İkisi de bunun için 2 ayrı yol olduğunu söyledi. 1- isterseniz yan yana ilk 3 kartı seçin, isterseniz rastgele o açılımda karşımıza çıkacak kartlar sistem tarafından belirlenir. 2- gerçekten her kart ayrı ayrı bir şekilde yazılır. (Bunun da sebebi üst üste aynı kartın gelmemesi sanırım yanlış anlamamışımdır umarım). Belki tamamen doğrudur ama işin ehline sorunca ben burda yine bir kehanet değeri göremedim. sevgili @Darkon zaten bu şekilde nasıl enerji yükleniyor diye sormuştu bence yüklenemiyor. Acaba diye düşünüp cevabını bildiğim soruyu internetteki sist3me sorsam mi diy3 de düşündüm ama tarot denenmemeli/sınanmamalı diye kafam da karıştı.
Evet nasıl enerji yükleniyor, geçiyor vs. diye merak ediyorum. Sizin anlattığınızı ben önceden denedim bakalım nasıl dağıtıyor kartları diye ilk 3 tanesini seçtim 3'ünde de farklı kartlar geldi. Ancak bir anlamı var mı böyle bakmanın bilmiyorum...
Ben de bu konuyu ne kafama taktım darkon sorduğuna pişman olmuştur şimdi
Yok pişman olmam zaten kafa karıştırıcı bir konu bir sürü fikir çıkıyor ortaya işte ne güzel. :)

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
YYanlı
Evet nasıl enerji yükleniyor, geçiyor vs. diye merak ediyorum. Sizin anlattığınızı ben önceden denedim bakalım nasıl dağıtıyor kartları diye ilk 3 tanesini seçtim 3'ünde de farklı kartlar geldi. Ancak bir anlamı var mı böyle bakmanın bilmiyorum...

Yok pişman olmam zaten kafa karıştırıcı bir konu bir sürü fikir çıkıyor ortaya işte ne güzel. :)
Yanlış anladiniz her açılım için demiyorum o zaten rastgele geliyor ama diyelim şu an kart seçeceksiniz yan yana iki kart arasında kararsız kadınız. Hangisini seçerseniz seçin aynı kart gelecek çünkü sistem önceden gelecek kartları seçmiş oluyor. Ayrı ayrı açılımlar için demiyorum 1 açılım için diyorum bunu.

Darkon

Kayıtlı Üye
YYanlı

Yanlış anladiniz her açılım için demiyorum o zaten rastgele geliyor ama diyelim şu an kart seçeceksiniz yan yana iki kart arasında kararsız kadınız. Hangisini seçerseniz seçin aynı kart gelecek çünkü sistem önceden gelecek kartları seçmiş oluyor. Ayrı ayrı açılımlar için demiyorum 1 açılım için diyorum bunu.
Sizin dediğiniz gibi şekilde olanı denemedim doğrudur.

star53

Kayıtlı Üye
Belki yazılıma azcık sihir eklemişlerdir 😂 Şaka bi yana tabii ki güzel bir algoritması vardır ona uygun gidiyordur. Hatta verilerimizi kullanarak seçim bile yapıyor olabilir basit bir yapay zeka desteğiyle. Sonuçta her şeyimiz aslında ortada 😁

Alakan

Kayıtlı Üye
Ben bir süredir bunu farklı konular üzerinde kendim de açılım yaparak denedim. Bir siteyi baz aldım sadece. Önce kendim açılım yaptım daha sonra siteden açılım yaptım; benzer sonuçlar verdi. Sitelerin yorumları safsata. Kendiniz okumayı bildiğiniz sürece ilginç bir şekilde destekli kartlar geliyor. Melek kartı, rune vs bilemeyeceğim sadece Tarot açılımı yaptım.

Tarotla ilgilenen başka arkadaşlar da yapmak isterse sonuçları merak ediyorum.

Darkon

Kayıtlı Üye
Ben bir süredir bunu farklı konular üzerinde kendim de açılım yaparak denedim. Bir siteyi baz aldım sadece. Önce kendim açılım yaptım daha sonra siteden açılım yaptım; benzer sonuçlar verdi. Sitelerin yorumları safsata. Kendiniz okumayı bildiğiniz sürece ilginç bir şekilde destekli kartlar geliyor. Melek kartı, rune vs bilemeyeceğim sadece Tarot açılımı yaptım.

Tarotla ilgilenen başka arkadaşlar da yapmak isterse sonuçları merak ediyorum.
Yorumunuz için sağ olun. İleride internet üzerinden bakım yapmaya devam ederseniz buraya da yazarsanız güzel olur bakalım benzer veya tutarlı yanıtlar veriyormu. Genelde herkes kartları alıp açtığı için merak ediyordum eğer kart vs. yoksa böyle açılır mı diye ama kesin bilen yok herhalde....

Alakan

Kayıtlı Üye
Yorumunuz için sağ olun. İleride internet üzerinden bakım yapmaya devam ederseniz buraya da yazarsanız güzel olur bakalım benzer veya tutarlı yanıtlar veriyormu. Genelde herkes kartları alıp açtığı için merak ediyordum eğer kart vs. yoksa böyle açılır mı diye ama kesin bilen yok herhalde....
Bence açılır en azından elde ettiğim sonuç açılacağı yönünde. Dediğim gibi ben tutarlı cevaplar aldım. Yine ara ara denemeye devam eder güncellerim burayı.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bence açılır en azından elde ettiğim sonuç açılacağı yönünde. Dediğim gibi ben tutarlı cevaplar aldım. Yine ara ara denemeye devam eder güncellerim burayı.
Bu tür uygulamar maalesef verileri analiz edip bir sonuç çıkarıyor. Hatta pek çoğu davalık oldu ama sitelere üye olurken verilerimizi kullanma izni veriyoruz. O yüzden tutarlı gibi sonuç çıkarıyor yapay zekalar.

Darkon

Kayıtlı Üye
Bu tür uygulamar maalesef verileri analiz edip bir sonuç çıkarıyor. Hatta pek çoğu davalık oldu ama sitelere üye olurken verilerimizi kullanma izni veriyoruz. O yüzden tutarlı gibi sonuç çıkarıyor yapay zekalar.
Aslında uygulama olarak değil hani şu siteler de var ya tarot, rune vs. kendin tıklayıp seçiyorsun gibi onları merak etmiştim. Üye olmadan yapılanlar yani. O zaman analizlik bir durumda olmuyor.

Alakan

Kayıtlı Üye
Üye olunan uygulamalar değil. Üyeliksiz arama motorundan girilen bir site seçtim. Tabii yine veri analizi mümkün mü, mümkün.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Aslında uygulama olarak değil hani şu siteler de var ya tarot, rune vs. kendin tıklayıp seçiyorsun gibi onları merak etmiştim. Üye olmadan yapılanlar yani. O zaman analizlik bir durumda olmuyor.
Aynı şey aslın da siz daha siteye girdiğiniz an veriler gidiyor. Yani üye olmanıza gerek yok. Google üyeliğiniz yani mail adresiniz olması bile yeterli. Zira anlaşmalar onlarla yazılıyor. Özetle yapay zeka teknolojisi diyelim.