İlk telepatİk temas ÇaĞrisi

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Çocukken masallara da inanmasaydık eğer büyümezdik hayaller küçültmez insanı evrenini genişletir bir işaret gelmemesi olmadıkları anlamına da gelmez.

bcbg

Kayıtlı Üye
bende video açılmadı, açılan telepati yapan var mı?

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
İnanmak herkesin kendi seçimi isteyen neye inanırsa özgür herkeste mantık var yok demiyorum ben fakat bunlar ciddi derin konu fakat internette böyle değil herkes farklı anlatıyor böyle iletişim vs beklemeyin sadece hayal kırıklığı olur

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
Hiç inandırıcı bir şey değil bu 21 aralık gibi ortaya sürülen yalanlardan biri

Kim öğrenmiş ki bugün onların bizimle iletişime geçiceğini

Darkprincess

Kayıtlı Üye
eğer ilk sayfada paylaşılan siteye girerseniz starpeople a video başladı ve şuan bilgilendirme kısmında

acid

Kayıtlı Üye
Beklediğim daha farklı bir şeydi. Fakat ortada bir şey yok demek yanlış olur. Daha önceki deneyimlerime göre çok farklı bir frekans hissettim. Değişik ve arada da olsa vücudumda acı hissettiren bir frekans, en sonda da kulak çınlamaları(frekanstan dolayı). Belki de duyum eşiğimin geniş olmasından kaynaklı. Hiç bir şey yok diyemem ancak tam olarak şu anda cümlelere pek bir şey ifade edemiyorum. Ama en ilgi çeken ayrıntı beynime ve vücuduma sanki şırınga edilen bir şeyler hissetmem(belki daha sonra hatırlayacağım.)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Beklediğim daha farklı bir şeydi. Fakat ortada bir şey yok demek yanlış olur. Daha önceki deneyimlerime göre çok farklı bir frekans hissettim. Değişik ve arada da olsa vücudumda acı hissettiren bir frekans, en sonda da kulak çınlamaları(frekanstan dolayı). Belki de duyum eşiğimin geniş olmasından kaynaklı. Hiç bir şey yok diyemem ancak tam olarak şu anda cümlelere pek bir şey ifade edemiyorum. Ama en ilgi çeken ayrıntı beynime ve vücuduma sanki şırınga edilen bir şeyler hissetmem(belki daha sonra hatırlayacağım.)
Aynı hisleri bende hissettim sanki beynimde radyo kanalları karışmış gibi ancak net birşey yok

acid

Kayıtlı Üye
Ben daha sonra bilincim daha uygunken hatırlayacağımı düşünüyorum fakat kendimi farklı hissediyorum ama durumuma duygu ile ilgili kelimelerle açıklık getiremiyorum. Bir süre kendimi android gibi hissettim desem daha doğru olur. Garip bir şekilde fazla sakinim. Durum belirginleştikçe daha fazla paylaşımda bulunmak yararlı olacaktır diye düşünüyorum.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Gözlerimi kapadığım anda derin bir konsantre altına girdim. İlk defa çok derinleştim ve birisiyle bağlantı kurdum. Onu zihnimde hissettim ama emin değilim. Sorular sordum ve yanıtlar aldım ama emin değilim. İsmi "Saren" olabilir ve numara olarakta 5 gördüm.
Okuduğum kadarıyla bazı kişiler de bağlantı kurup cevaplar almışlar. Beklediğim gibi değildi daha farklı bekliyordum ama değişik bir atmosferdi.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende birtakım sesler duydum sanki konuşan birçok kişi var gibiydi kafamda net bir ses duyamadığım için ve devamlı meşgul edildiğim için açıkçası bende birşey anlamadım rüyamda daha net görebiliyorum aslında böyle olmuyor telepatide başarılı değilim pek

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
ben henüz bişey yapamadım.psişik anlamda konsantrasyonum düşün imajinasyon zayıf nefes kontrolsüz enerji kontrolsüz aura dengesiz ben bi felaketim yaa :(

acid

Kayıtlı Üye
Bana göre zorlanmamızın sebebi çok farklı bir frekansla iletişim kurma çabamız ve kendimizi baskı altında hissetmemiz. Ben böyle bir organizasyondan sonra daha bilinçli devamların geleceğini düşünüyorum. Bu arada videoyu izleyemedim bilgisayarımdaki ses probleminden dolayı.

acid

Kayıtlı Üye
Geri sayım bittiğinde başladı kayıt yapanlar olmuş katılanlardan fakat video bilgilendirme amaçlı anladığım kadarıyla. Tecrübesiz olanlar için özellikle. Ben izlemedim ve ihtiyaç duymadım(videodan etkilenip farklı bir beklentiye girmek ve videoda verilebilecek frekanslardan etkilenmek de istemedim). Tecrübe eden diğer kişilerde enerji aracılığıyla bir iletişimden bahsetmiş. Böyle bir organizasyon olmadan da iletişim denemeleri yapılabilir. Sadece konsantrasyon önemli bana göre.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
videoyu youtube tan izleyip sakin bir zamanda tekrar bağlantı kurmayı deneyebilirsiniz ama video illaki gerekli değil sadece konsantre olup isterseniz de onlarla iletişime geçebilirsiniz. :)

GABRIELL1

Kayıtlı Üye
videoyu izledim ben sadece son kısmı izlemedim 1 saat 6 dk yazıyordu 50.dk gibi kapattım .

Videoda rahatlatıcı ve çok güzel doğa manzaraları rahatlatıcı bir müzikle birlikte verilmiş ama ara ara dünyadaki kötü olaylar savaşlar ,hayvan katliamları .doğal felaketler ,çevre kirliliği bir ara rahatlamadan çok görüntüler nedeniyle kasıldım .(ölü hayvanlar ve ölü insanlarda vardı açlıktan ölen)
sonra bir abimiz çıktı ingilizce ne olacağını anlattı bence almandı çünkü aksanı (ingilizce konuştu) kulak tırmalayıcıydı.

Ben hiçbir şey hissetmedim başıma koca bir kütle oturmuş gibiydi o yüzden 50. dk bıraktım.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar haberiniz olsun diye söylüyorum 22 Şubat Cumartesi günü, saati belli değil, yine telepatik bir temas gerçekleşecek. İsteyen katılabilir. Ayrıntıları buradan paylaşırım :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar haberiniz olsun diye söylüyorum 22 Şubat Cumartesi günü, saati belli değil, yine telepatik bir temas gerçekleşecek. İsteyen katılabilir. Ayrıntıları buradan paylaşırım :)
Bu kez cumartesi iyi hissederim kendimi umarım dün hastaydım o yüzden hiç odaklanamadım :\