İlk demon daveti

samet9098

Kayıtlı Üye
İlk kez demon daveti yapacaklar için önerileriniz var mı hangi ritüel ile başlasa daha iyi olur ve herhangi bir gün ve saat öneriniz var mı nelere dikkat edilmeli demonlar Hakkında bilgi sahibi arkadaşlardan önerileri bekliyorum

S

SoldierO

Daha önce hiç davet tecrüben var mi? Neden direkt demon? Kendini koruyabilecek misin? Muhtemelen gelmeyecektir. Açtığın boyut kapısından daha dusuk varlıkları üzerine çekme ihtimalin daha yüksek . Arınma def etme gibi ritüelleri biliyor musun? Çağırmayı düşündüğün demonun davet sözlerini ezberledin mi? Çizimleri kusursuz yapabilir misin? Kılıç yüzük kolye vs. Eşyaları kendini korumak için kutsamayı biliyor musun?
Farzedelim ki geldi korkutmaya çalışacaktır etkisi altına almaya çalışacaktır iradene ne kadar güveniyorsun ? Her şeyi atlattın diyelim isteğin karşısında ki bedeli ödeyebilecek misin?

samet9098

Kayıtlı Üye
Daha önce hiç davet tecrüben var mi? Neden direkt demon? Kendini koruyabilecek misin? Muhtemelen gelmeyecektir. Açtığın boyut kapısından daha dusuk varlıkları üzerine çekme ihtimalin daha yüksek . Arınma def etme gibi ritüelleri biliyor musun? Çağırmayı düşündüğün demonun davet sözlerini ezberledin mi? Çizimleri kusursuz yapabilir misin? Kılıç yüzük kolye vs. Eşyaları kendini korumak için kutsamayı biliyor musun?
Farzedelim ki geldi korkutmaya çalışacaktır etkisi altına almaya çalışacaktır iradene ne kadar güveniyorsun ? Her şeyi atlattın diyelim isteğin karşısında ki bedeli ödeyebilecek misin?
Çocukluğumdan beri bir takım varlıklar görüyorum gerek rüyalarda gerek yakaza da korku konusunda sıkıntım yok görmesem de enerjilerini hissettiğim hadım davetlerim oldu hacetlerim sonuçlanmasa da davetin başarılı olduğunu hissettim saydığınız koruma ve kutsama olayını da bilsem böyle bir konu açmazdım zaten bu tarz öneri ve bilgiler için açılmış bir konu zaten

Civab

Kayıtlı Üye
İş
Yazılımcı , araştırmacı
İlk kez demon daveti yapacaklar için önerileriniz var mı hangi ritüel ile başlasa daha iyi olur ve herhangi bir gün ve saat öneriniz var mı nelere dikkat edilmeli demonlar Hakkında bilgi sahibi arkadaşlardan önerileri bekliyorum
Dostum, bunun için hazırlanmış PDF ler var. İndir oku . Yoksa harbi beceremesin

samet9098

Kayıtlı Üye
Satanist bir başrahibin yazdıklarını okudum koruma kesinlikle yapmayın b
Dostum, bunun için hazırlanmış PDF ler var. İndir oku . Yoksa harbi beceremesin
Satabistler çok farklı anlatıyor burdakiler çok farklı hangisi doğru onu çözemedim burdakilerin çoğu korunma falan diyor satanist rahipler korunma yapmayın demonun güvenini kazanamazsınız kızdırırsınız diyor burdakiler karşılığında büyük şeyler ister diyor satanist rahipler bunlar uydurma saygılı davranın karşılıklı anlaşma yapılır ama anlatıldığı gibi ruh enerji falan istemezler diyor her kafadan bir ses yani hangisi doğru hangisidir yanlış

BostanKorkulugu

Kayıtlı Üye
Demon yalanlarına inanıyormusun

123zlatan1234

Kayıtlı Üye
Bu konu ile ilgili sevgili @URUMHAMATAHAYİL in uzun bir yazısı vardı. Şimdi onu bulamadık fakat özetle; goetia'yı tabiri caizse yalayıp yutmak, yıllarca et ve süt ürünü tüketmemek, günlerce karanlıkta yaşamak, göreceğin şeylere katlanacağın, ileri seviyede ibranice vesaire tarzı şeyler yazmıştı. Özellikle şu zamanlarda şu konular artmışken benzer ve güncel detaylı mesajı tekrar atması daha uygun olacaktır. Kısacası sen, ben yapamayız. :)

samet9098

Kayıtlı Üye
Bu konu ile ilgili sevgili @URUMHAMATAHAYİL in uzun bir yazısı vardı. Şimdi onu bulamadık fakat özetle; goetia'yı tabiri caizse yalayıp yutmak, yıllarca et ve süt ürünü tüketmemek, günlerce karanlıkta yaşamak, göreceğin şeylere katlanacağın, ileri seviyede ibranice vesaire tarzı şeyler yazmıştı. Özellikle şu zamanlarda şu konular artmışken benzer ve güncel detaylı mesajı tekrar atması daha uygun olacaktır. Kısacası sen, ben yapamayız. :)
global bir satanist formunda okuduğum yazılarda ise bu yolculuğa yeni başlayanların demon daveti yapması gayet faydalıdır demonlar ile çalışarak bu yolda daha hızlı gelişim sağlarlar demonlar da bu tarz insanlara yardım etmeyi sever gibi yazılar okudum o yüzden kafam karıştı zaten bir taraf o kadar zor ve tehlikeli değil diyor bir taraf ise zor ve tehlikeli diyor sanırım denemeden öğrenilemeyecek bir konu

Ozen__

Kayıtlı Üye
global bir satanist formunda okuduğum yazılarda ise bu yolculuğa yeni başlayanların demon daveti yapması gayet faydalıdır demonlar ile çalışarak bu yolda daha hızlı gelişim sağlarlar demonlar da bu tarz insanlara yardım etmeyi sever gibi yazılar okudum o yüzden kafam karıştı zaten bir taraf o kadar zor ve tehlikeli değil diyor bir taraf ise zor ve tehlikeli diyor sanırım denemeden öğrenilemeyecek bir konu
Merhaba,
Ben de sizinle aynı karışıklığını yaşıyorum. Spiritüel satanizm hakkında detaylı anlatım yapan 2 yere rastladım sonra farklı ekoller olduğunu da öğrendim o ayrı bir konu fakat mesele şu ; Demonlarla iletişim hakkında verilen bilgiler hep olumlu barışçıldı.. Şu an bulunduğumuz platformda okuduklarımın sonucun da izlenimim ‘biz çok uzun araştırmalarla bugünlere geldik ,sizler de kendiniz bulun kaynakta göstermiyoruz ve hatta sakın çağırmayın başınıza dert açarsınız ‘ türünde.. Peki bu kişilerin başlangıcı nasıldı? En azından yeterli donanıma sahip olan kişi/kişiler yol gösteremez mi? Hep bir alttan korkutmaca ,yap ama başına neler gelecek kestiremezsin tarzı. O zaman bu sitenin amacı nedir? Herkes fantezisini anlatıyorsa benim de bir ressam olarak hayal gücüm inanılmaz kuvvetlidir
Merhaba,
Ben de sizinle aynı karışıklığı yaşıyorum. Spiritüel satanizm hakkında detaylı anlatım yapan 2 yere rastladım sonra farklı ekoller olduğunu da öğrendim o ayrı bir konu fakat mesele şu ; Demonlarla iletişim hakkında verilen bilgiler hep olumlu barışçıldı.. Şu an bulunduğumuz platformda okuduklarımın sonucun da izlenimim ‘biz çok uzun araştırmalarla bugünlere geldik ,sizler de kendiniz bulun kaynakta göstermiyoruz ve hatta sakın çağırmayın başınıza dert açarsınız ‘ türünde.. Peki bu kişilerin başlangıcı nasıldı? En azından yeterli donanıma sahip olan kişi/kişiler yol gösteremez mi? Hep bir alttan korkutmaca ,yap ama başına neler gelecek kestiremezsin tarzı. O zaman bu sitenin amacı nedir? Herkes fantezisini anlatıyorsa benim de bir ressam olarak hayal gücüm inanılmaz kuvvetlidir. Lütfen tecrübeli üyeler yorumlayabilir mi acaba?

samet9098

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Ben de sizinle aynı karışıklığını yaşıyorum. Spiritüel satanizm hakkında detaylı anlatım yapan 2 yere rastladım sonra farklı ekoller olduğunu da öğrendim o ayrı bir konu fakat mesele şu ; Demonlarla iletişim hakkında verilen bilgiler hep olumlu barışçıldı.. Şu an bulunduğumuz platformda okuduklarımın sonucun da izlenimim ‘biz çok uzun araştırmalarla bugünlere geldik ,sizler de kendiniz bulun kaynakta göstermiyoruz ve hatta sakın çağırmayın başınıza dert açarsınız ‘ türünde.. Peki bu kişilerin başlangıcı nasıldı? En azından yeterli donanıma sahip olan kişi/kişiler yol gösteremez mi? Hep bir alttan korkutmaca ,yap ama başına neler gelecek kestiremezsin tarzı. O zaman bu sitenin amacı nedir? Herkes fantezisini anlatıyorsa benim de bir ressam olarak hayal gücüm inanılmaz kuvvetlidir

Merhaba,
Ben de sizinle aynı karışıklığı yaşıyorum. Spiritüel satanizm hakkında detaylı anlatım yapan 2 yere rastladım sonra farklı ekoller olduğunu da öğrendim o ayrı bir konu fakat mesele şu ; Demonlarla iletişim hakkında verilen bilgiler hep olumlu barışçıldı.. Şu an bulunduğumuz platformda okuduklarımın sonucun da izlenimim ‘biz çok uzun araştırmalarla bugünlere geldik ,sizler de kendiniz bulun kaynakta göstermiyoruz ve hatta sakın çağırmayın başınıza dert açarsınız ‘ türünde.. Peki bu kişilerin başlangıcı nasıldı? En azından yeterli donanıma sahip olan kişi/kişiler yol gösteremez mi? Hep bir alttan korkutmaca ,yap ama başına neler gelecek kestiremezsin tarzı. O zaman bu sitenin amacı nedir? Herkes fantezisini anlatıyorsa benim de bir ressam olarak hayal gücüm inanılmaz kuvvetlidir. Lütfen tecrübeli üyeler yorumlayabilir mi acaba?
Aynen öyle satanistler çok daha ılımlı ve olumlu yaklaşıyorlar konuya davet konusunda da o kadar tutucu bir değiller şu olmazsa olmaz demiyorlar sigil ve mum yeterli diyorlar mumum rengi bile çok aşırı önemli değil ama demonun mum rengi olursa daha iyi diyorlar ama bu tarz forumlar da genelde kötü sonuçlardan ve ölümlerden bahsediyorlar hayvansal gıdalar yeme falan gibi yakın zamanda bir ritüel gerçekleştiricem pek korkum yok açıkçası bir kaç maji uyguluyorum sadece onlar bitince davet gerçekleştirmeye çalışacam sonuçları yazarım başarılı olur muyum bilmiyorum açıkçası

Aynen öyle satanistler çok daha ılımlı ve olumlu yaklaşıyorlar konuya davet konusunda da o kadar tutucu bir değiller şu olmazsa olmaz demiyorlar sigil ve mum yeterli diyorlar mumum rengi bile çok aşırı önemli değil ama demonun mum rengi olursa daha iyi diyorlar ama bu tarz forumlar da genelde kötü sonuçlardan ve ölümlerden bahsediyorlar hayvansal gıdalar yeme falan gibi yakın zamanda bir ritüel gerçekleştiricem pek korkum yok açıkçası bir kaç maji uyguluyorum sadece onlar bitince davet gerçekleştirmeye çalışacam sonuçları yazarım başarılı olur muyum bilmiyorum açıkçası
Succubus gibi daha alt kademe bir demon çağırmayı istiyorum aslında ilk başta ama onun sigilini bulamadım Lilithin sigili mı kullanıyor acaba bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim 24 temmuzdan sonra dolunay var salı günü daveti gerçekleştirebilirim umarım

S

SoldierO

Succubus gibi daha alt kademe bir demon çağırmayı istiyorum aslında ilk başta ama onun sigilini bulamadım Lilithin sigili mı kullanıyor acaba bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim 24 temmuzdan sonra dolunay var salı günü daveti gerçekleştirebilirim umarım
Forum kurallarında davetlerin tam verilmesi yasak ve kimse vebal altına girmek istemiyor. Succubus hiç deneyimlemedim ama yabancı forum sitelerinde açık paylaşımlar bulunuyor.

Ozen__

Kayıtlı Üye
Deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyor olacağım..
Esenlikler dilerim

YEDİ7

Kayıtlı Üye

Nasrettin Hoca, çıktığı evin damından düşmüş. Perişan halde oflayıp puflarken yanına gelenler:

- Azıcık dikkatli ol Hoca! Dikkatli olsan düşmezdin. Düştün, bari biraz dayan. Sanki ne olmuş da bu kadar nazlanırsın,demişler.

Hoca:

- Siz hiç damdan düştünüz mü,diye sormuş.

Oradakiler bir ağızdan:

- Hayır,demişler

Hoca:

-Öyleyse siz gidin de damdan düşen birisi gelsin benim yanıma,demiş.

insanlar duydukları ile korkutmayı seviyor nedense. her damdan düşen felç kalacak diye bir kaide yok.bacak kol kırılabilir.belkide küçük bir sıyrık da olabilir. rehberlik edecek biri yok mu? gerçekten korkutmadan

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Okuyup okuyup güldüm. Soru soruyorsunuz, cevabı beğenmeyince yerden yere vuruyorsunuz.
Satanistlerin anlattıklarını beğeniyorsanız gidin satanist forumuna.
Şöyle bir sorum olacak. Uyuşturucu satıcısı size uyuşturucunun tehlikeli olduğunu söyler mi hiç? Satanist forumların dışında Demonların şirin ve insansever bir varlık olduğunu anlatan başka forum var mı?
Bugüne kadar kaç tane daha düşük rütbeli varlığa iş verdiniz de Demonlara sırası geldi?
Daha bisiklet kullanmaya bilmiyorken, uçak kullanmaya kalkışmak gibi birşey.
Çocuklar, dersinizi çalışın!

Bilgi istiyorsanız? O halde üşenmeyip forumun arama motorunu kullanarak araştırin.
Demon daveti yapmış olanlar da ara sıra yazıyorlar. Onların davranış ve hallerine dikkat edin.
Bunlar korkutmak değil, uyarı yapmak için.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Ben mahvolmuştum daha sonra ağızımdan kara bir duman olarak çıktı terk etti içimdeyken beynimde sürekli patlama sesleri vardı, çınlamalar ve korkulu rüyalar bence yapma pişman olursun.

123zlatan1234

Kayıtlı Üye
Demonlar çağırırsan bilerek yada bilmeyerek deccale hizmet edersin. Bence müslüman cin daveti yap.

Demonlarla uğraşan birisinin anlattıklarını mutlaka izle.

Bu mantık bana biraz saçma geliyor. Müslümanı iyi hristiyanı, ateisti kötü falan mı oluyor. Neye göre belirleniyor bu?

Ozen__

Kayıtlı Üye
Okuyup okuyup güldüm. Soru soruyorsunuz, cevabı beğenmeyince yerden yere vuruyorsunuz.
Satanistlerin anlattıklarını beğeniyorsanız gidin satanist forumuna.
Şöyle bir sorum olacak. Uyuşturucu satıcısı size uyuşturucunun tehlikeli olduğunu söyler mi hiç? Satanist forumların dışında Demonların şirin ve insansever bir varlık olduğunu anlatan başka forum var mı?
Bugüne kadar kaç tane daha düşük rütbeli varlığa iş verdiniz de Demonlara sırası geldi?
Daha bisiklet kullanmaya bilmiyorken, uçak kullanmaya kalkışmak gibi birşey.
Çocuklar, dersinizi çalışın!

Bilgi istiyorsanız? O halde üşenmeyip forumun arama motorunu kullanarak araştırin.
Demon daveti yapmış olanlar da ara sıra yazıyorlar. Onların davranış ve hallerine dikkat edin.
Bunlar korkutmak değil, uyarı yapmak için.

Merhaba,
Bulunduğumuz yer bir çok dine mensup ve tüm dinleri reddeden kişilerin de olduğu platform.
Sizin okuyup gülmeniz,alaycı tavırla ‘çocuklar dersinize çalışın’ yaklaşımınız sadece kibirli bir ruhun eseridir. Bu konuda eksik bilgi sahibi olup başka alanlarda kimlerin ne tür donanımlara sahip olduğunu bilemezsiniz.
Ateistlerin bulunduğu platformda da sizin mensubu olduğunuz din konusunda son derece sert eleştiriler mevcut öyle değil mi? Bu sebeple kimin nerede bulunacağı konusunda karar mercii değilsiniz. Uyarı yapmak anlamında kurduğunuz cümleler küçümser tavırda olmuş üzücü.

Bazı yanıtlarınızı okuyorum, belki de hiç ciddiye alınmayacak konu da bilgi birikiminizle naif yanıtlar verip yol gösterirken, konu Satanizm olunca sert üslubunuz beni şaşırttı.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
konu Satanizm olunca sert üslubunuz beni
Bildiğim kadariyla konu satanizm değil. Konu Demon daveti. Maji konusunda hiç bilgisi olmayan insan Demonu nasıl davet edebilir? Cevap - hiç bir şekilde davet edemez. Bunu uygun uslubuyle anlatmaya çalışan arkadaşıma çıkıştılar bazıları. Eeee... Nabza göre şerbet verdik.
Etki tepki oldu.

Satanizmi beğenmeme hakkım var. Ki Satanizm hakkında pek birşey yazmadım. Satanizmi argüman olarak buradaki muhalefet sundu. Benim için güvenilir kaynk değil.
Gençleri varlıklara kurban eden tahrikata saygı duymama kimse beklemesin benden.

Son düzenleme: