İlim için yok gösteren öğreten ve eğiten bir hoca arıyorum

G.zm

Kayıtlı Üye
Havas ilmine olan ilgime engel olamıyorum kendimi bir karmaşıklığın içinde hissediyorum kitaplardan gördüğüm herhangi bilgi ve uygulamalarla ilerlemek istemiyorum ALLAH rızası için bana hakiki işin eğli olan yoluma ışık tutan bna yol gösterip öğreten. bir eğitici hoca arıyorum

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Allah rızası için fakir doyurulur, hasta, masum, mağdur, çaresiz durumdakilere yardım edilir de bedava havass öğreten hocalar olduğunu yeni duyuyorum varsa ben de talibim ;)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Evet ben de duymuştum kitaplardaki büyüler işe yaramıyormuş ne yazık :(

marvel639

Kayıtlı Üye
Havass ilmi öyle kolay bir ilim değil.İnternet bir çok eğitim veren yerler var ama iç yüzü tamamen farklı bir ilim.Öncelikle ilerlemek için tasavvuf erbabı olmanız lazım.Yoksa ayakta duramazsiniz.İyi bir üstad bulmanız için bile sizin belli bir yere belli bir yeteneğe sahip olmanız lazım.Sir ilmi bunlar ve herkes sırlarını saklıyor.Öncelikle kendiniz araştırmalisiniz.Havass kitaplarını inceleyin ön bilgi için.
Ayrıca Havass ile uğraşanin şeytani çok olur.Bir Havass kitabını açtıniz zaman bile başiniza cinler üşüşür.Yani kontrol edemezseniz bazı şeyleri sizin için hüsran olur.Böyle ilimlere girmeden önce nefsin terbiyeden geçmesi gerekir.Ruhun gücü ortaya çikmasi gerekir.Akilinizi kaçıracak hallere girebilirsiniz.
Bu ilim hâl ilmidir.Keşif ilimdir.Rahmani tarafında keşfedersiniz.Şeytani tarafıda.
Piyasadaki cinci büyücülere itibar etmeyin sakina.
Zikir ehli olmaniz lazim.Öyle zikir edeceksiniz ki zikirde kaybolacaksiniz.Artik Allah sizi zikir etmeye başlayacaktır.
Kur'an Kerim batini taraflarini araştırın.Eski Havass âlimlerinin kitaplarını inceleyin.
Bu ilim çalişarak elde edilen bir ilimdir.
Vehbi tarafıda vardır ama.
Allah gayret edene ilim isteyene verir.

G.zm

Kayıtlı Üye
Allah rızası için fakir doyurulur, hasta, masum, mağdur, çaresiz durumdakilere yardım edilir de bedava havass öğreten hocalar olduğunu yeni duyuyorum varsa ben de talibim ;)
Bazı insanlar vardırki bunlar hakiki ALLAH yokunda insanlardır talebe yetiştirir siz çok anlamazsınız menfaat doğrultusunda düşündüğünüz için 👍

G.zm

Kayıtlı Üye
Beleş yok mu beleş onu biz de biliyoruz 😜 Hem böyle birebir olsun hangi büyü istersek ondan öğretsin 🥳
Yalnız şunu idrak edemediniz galiba büyü şirktir ALLAHa karşı gelmek demek siz ilmi büyüye yoran orda kullanan insanlar sonunuz hüsran unutmayın 👋

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bazı insanlar vardırki bunlar hakiki ALLAH yokunda insanlardır talebe yetiştirir siz çok anlamazsınız menfaat doğrultusunda düşündüğünüz için 👍
Allah yolunda olmak için havass öğrenmeye gerek var mı.. Havass büyü ilmidir sorsan evliya olmak tek dertleri ama üç kuruşluk menfaat için dansöz gibi kıvıranlari görüyorum. Maalesef çoğu böyle. Nerden bilelim neden öğrenmek istediğini.