ilginç şeyler ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

duygu12345

Kayıtlı Üye
arkadaşlar saat olayı bir çok insana oluyor bunun açıklaması netde 01.01 ise sevdiğin seni düşünüyor 01.10 ise eski sevgilin vs.. şeyler deniyor.. ama bu banada oluyor. arkadaşım bu arada başına gelenler güzel şeylermiş istediğin oluyor düşünsene canın pasta çekti ah pasta gelse pat pasta geliyor güzelmiş hoşuma gitti :) hayvanlar enerjiyi çok alıyorlar oyüzden belki seni korumak istiyordur yanında beklemesi felan enerjini sevmiştir hisleri kuvvetli olur hayvanların senin enerjinden etkilenmiş olmalı.. :) bazen hayvanlar bir insanın peşinden çok havlar bazılarının hiç havlamaz. dikkat edin mutlaka o hayvana zarar vermiştir yada bişey yapmıştır hayvan kendisine zarar verenin kokusunu asla unutmaz. benimde köpeğim var biliyorum :) hayvanları çok seviyorum lütfen bu havalarda onlar için artık yemeklerinizi dışarıya bırakın çöpe atmak yerine burdanda bunu söyliyelim :)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Herhalde insanlığın bilinç seviyesi yükseliyor birbirimizle bilmeden telepati kuruyoruz. Bende mesela merak ettiğim şeylerin cevabını kendi kendime alıyorum çekiyorum daha doğrusu. Yada düşündüğüm şeyler oluyor. Radyoda keşke şu şarkı çalsa diyorum o çalıyor. Bence bu tecrübeleri fırsat bilip kullanmalıyız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...