İki kişiyi ayırmak için-1

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İki kişiyi ayırmak için İki kişiyi birbirinden ayırmak için cumartesi günü dogmus iki yumurta alınır.Sivri taraflarından bir civi ile delinir ve beyazları akıtılır. Yumurtalarda yalnız sarıları bırakılır.İki ayrı kağıt üzerine.

Ve elkâyna beynehümül adâvete vel bağdâe beyne filân ve filân illâ yevmil kıyâmeh

Ayet-i Kerimesi yazılp yumurtaların içiresine acılmıs olan delikten konulur ve delikler balmumu ile kapatılır. Sonra bu yumurtaların birisi yeni bir mezarın başına diğeride ayak ucuna gömülür.

Gömerken '' Yâ Rabbi! Bu yumurtalar nasıl bir daha birleşemezlerse filan ve filan kimselerde ayrılıp birleşmesinler der ve arkasına bakmadan oradan ayrılır....

Şaman

Kayıtlı Üye
cumartesi doğmuş olmaları şartı belki cumartesi gününün satürne ait olmasıdır.çnkü satürn ölüm ayırma lanet gibi işlerde kullanılan bir gezegendir

crucifixion

Kayıtlı Üye
ve elkayna beynehümül adavete vel bağdae filan ve filan ila yevmil kıyameh.
"Onların arasına kiyamet günü’ne kadar (devam edecek) düşmanlık bıraktık."
ayetten en can alıcı bölüm olmuş valla :)

Peki filan ve filan yazan yere isimler mi gelecek? Ayrıca ayet bu şekilde latin harfleriyle mi yazılacak? teşekkürler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
latin alfabesinin herhangi bir majikal değeri yoktur. cadıların ve hristiyan büyüleri yapanları dışında pek kullanılmaz o yüzden ilk tercih ibranice sonta arapca sonrada majikal dillerden biri ile yazılmasıdır. tabiki kişi isterse latincede yazabilir ama ben bir kere latin harfi kullanmadım

fila filan yere büyüyü isteyenle istenin isimleri gelecek

crucifixion

Kayıtlı Üye
anlamadığım bir nokta oldu. filan ve filan yere büyüyü isteyenle istenen olması onların uzaklaşmasına neden olmaz mı? Acaba ayırmak istenilen iki kişinin isminin gelmesi daha mantıklı değil mi? Çünkü ayetin bu bölümünde onların arasına kıyamet gününe kadar düşmanlık bıraktık diyor. Bana öyle geldi. Sen ne dersin?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
evet isteyen derken büyünün yapılmasını isteyen yada istenen derken büyünün etki etmesini istenen kişi anlamında söyledim. eğer 3. bir kişi diğer 2 kişi arasında oluşmasını istiyorsa ikitane istenen olacaktır. yani büyünün etki etmesini istediğiniz iki kişin adı gececektir.

basit tabirle aralarını bozmak istediğiniz kişilerin isimleri gecer. bir kişiden kı-urtulmak istiyorsanız kendi isminizle diğer kişin adını yaparsanızda o kişiden kendiniz kurtulmuş olursunuz.

Şaman

Kayıtlı Üye
bu arada ayetlerle yapılan büyülerde niyetle ilgili ayetler seçiliyor örneğin birini evinden attırmak için olan bir büyüde israiloğullarına bir bölgenin kırk yıl haram kılındığını anlatan ayet kullanılıyordu;)

crucifixion

Kayıtlı Üye
evet bunda da öyle olmuş. hatta surenin ayeti değil ayetin de bir kısmı alınmış.

Şaman

Kayıtlı Üye
"Tanrının sözleri majikal bir güç taşır ve bu sözler istenen olay üzerine söylendiğinde olayın ve sözün majikal gücü aktarılır"
bence mantığı bu

crucifixion

Kayıtlı Üye
kesinlikle katılıyorum. tanrının isimlerinin taşıdığı majikal enerji gibi değil mi? yoksa nasıl böyle güçlü etkileri olsun.

Şaman

Kayıtlı Üye
evet öyle.ama buna da kişinin inanması lazım.
çünkü aynı mantıkla hristiyanlar incilden,yahudiler tevrat ve zeburdan,zerdüştler avestadan,hintliler vedalaran vs vs vs büyü sözleri türetiyorlar.
esas enerjiyi tetikleyen kişinin ona inanması

crucifixion

Kayıtlı Üye
şimdi iş cumartesi doğmuş yumurta bulmaya kaldı : ))))

Şaman

Kayıtlı Üye
artık tavuğun bi tarafında beklersin cumartesi sabahtan itibaren yumurtlasın die:D

crucifixion

Kayıtlı Üye
doğru valla tavuğun k.çında nöbet tutucaz artık mecbur hahaha

Pantea

Kayıtlı Üye
Ben bu uygulamanin bir kez yaptim hedef kisilerim ayrilma noktasina geldiler 5 yil nisanli kaldilar surekli sorunlar kavgalar yasandi evlenemediler sonra ben kendime farkli bir yol cizdim ve iptal ettirdim simdi evlendiler .
Ben buyuyu 131 tane bugday tanesine herbirine bir tane olmak uzere fil suresi okuyarak yaptim okudugumuz taneleri daha sonra hedef kisimiz esmerse siyah acik tenliyse beyaz sarisin ise mumkunse sarirenge yakin tuylu bir tavuga yedirmemiz gerek.Elbette belli bir gun ve saati var ve kisinin anne adini bilerek niyet edip yedirmek gerek.

Pantea

Kayıtlı Üye
:p iyi bari anlatmayayim.Paylasimci olmak istedim sadece .

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
anlat anlatta Tam olarak % 100 yapıldığı şekliyle verme :D