Iki kez ölmek

hekate22

Kayıtlı Üye
Tanıdığım bir yakınımı son zamanda bir kaç kez gördüm, etkilenmedim diyemem.

Uzun bir koltukta oturuyor yadakilerde de oldugu gibi başı öne düşmüş ve çok sıkıntılı 😔
Şöyle soruyorum: " seni iki kezmi öldürdüler?"
Ever dercesine başını sallıyor. Önceden de bir kaç kez gördüm ve çok sıkıntılı; ona yardım etmek için her defasında kendimi parçalıyor ama ulaşamıyordum. Uyandığımda sıkıntılı uyanıyor, kendimi bir iki gün toparlayamıyordum. Bu aksam yine gördüm ve iki kez ölümün ne anlama geldiğini düşünüyorum.

karatay

Kayıtlı Üye
Kendisiyle görüşmeyi denediniz mi? Belkide yardımınıza ihtiyacı vardır.

hekate22

Kayıtlı Üye
Kendisiyle görüşmeyi denediniz mi? Belkide yardımınıza ihtiyacı vardır.
Sayın karatay, bu kişi öldü. Ölümünden sonra sık sık ruyama girdi ve sanki benden bir isteği vardı, anlayamadım. Son gördüğümde yine çok sıkıntılı ve başı hep öne eğik ; vicdanen bende ızdırap çekmeye başladım. Ona şunu sordum: " seni ikinci kez demi öldürdüler " başını evet dercesine salladı. Evlatları iyi değildi. Benimle dertleşirdi...😔

alhayba

Kayıtlı Üye
Sayın karatay, bu kişi öldü. Ölümünden sonra sık sık ruyama girdi ve sanki benden bir isteği vardı, anlayamadım. Son gördüğümde yine çok sıkıntılı ve başı hep öne eğik ; vicdanen bende ızdırap çekmeye başladım. Ona şunu sordum: " seni ikinci kez demi öldürdüler " başını evet dercesine salladı. Evlatları iyi değildi. Benimle dertleşirdi...😔
tara gürses ten yardım isteyebilirsin.Böylece ölen yakınının senden ne istediğini de anlayabilirsin.

hekate22

Kayıtlı Üye
tara gürses ten yardım isteyebilirsin.Böylece ölen yakınının senden ne istediğini de anlayabilirsin.

Tara Gürses-ölümden sonra hayat ve ruhsal irtibatlar
Tara Gürses-ölümde sonra hayat 2
önce youtubedan bu videoları izle daha sonra sorun varsa sorabilirsin.
Teşekkür ederim, denedim. Son günlerde internet ağırlaştı, maalesef problem yaşanıyor.