İki elimdede kina

Dilosh

Kayıtlı Üye
Değerli ablalarim , abilerim;
Dünsabah iki elimdede kina ile uyandim ve aksam ezanindan sonra gecti. Sizlerin fikri nedir neden olmus ola bilir ?
IMG_20230127_122215.jpg

Alex06

Kayıtlı Üye
Değerli ablalarim , abilerim;
Dünsabah iki elimdede kina ile uyandim ve aksam ezanindan sonra gecti. Sizlerin fikri nedir neden olmus ola bilir ?
Ekli dosyayı görüntüle 2541
Bu konu burada 3 -5 ayda bir açılır. Ben bunun bir tür mantar olduğunu yazarım ve ardından linç yerim. Evet sevgili gizlimabetciler linclerinizi bekliyorum 😂
Yerinizde olsam Parapsikolojik sebep yerine psikolojik sebep ararım. Bu günlerde travma mi yasadim üzüldüm mu neden bağışıklığım zayıfladı gibi sorular sorarım.

Dilosh

Kayıtlı Üye
Bu konu burada 3 -5 ayda bir açılır. Ben bunun bir tür mantar olduğunu yazarım ve ardından linç yerim. Evet sevgili gizlimabetciler linclerinizi bekliyorum 😂
Yerinizde olsam Parapsikolojik sebep yerine psikolojik sebep ararım. Bu günlerde travma mi yasadim üzüldüm mu neden bağışıklığım zayıfladı gibi sorular sorarım.
Fikriniz icin tesekkuler bunu da aklimda bulunduruyorum benim sorma nedenim bir grupta daha sordum bana acayip acayip seyler dediler eger hastalik degilse ellerin yikanmamasi odun ilac toprak vs seylerdende olusa biliyormus ki acakcasi ellerim genelde temiz digerleriylede ugrasmadim sadece beni korkuttu seytan muhrumu ne oyle bisey dedi bununda olmasi acayip olur kotu biseylerle ugramiyorum yada oyle dusunuyorum yorumunuz icin cok tesekkur ederim ben sadece gruptaki kisinin dogruluk payi varmidir diye endiselendim

Dilosh

Kayıtlı Üye
Birde bana karsi tramva psikolojik sorun felan yazmissiniz linc demissiniz baskalarinin dediklerine direkt cevap vermediginiz icin bence psikolojiniz sizin yipranmis yoksa duzgunce soru soran birine bu sekilde tavir almak gereksiz 🙏🏻 ama tabi yinede size kizmiyorum insaniz ola bilir

Alakan

Kayıtlı Üye
Ve ben de geldim linç yemeye size eşlik edeyim :)
Konu sahibi için şunu söyleyeyim ellerinizi istediğiniz kadar yıkayın, hijyenik olun bulaşabiliyor bu mantar maalesef. Hiç korkmayın @Dilosh sadece ufak bir rahatsızlık, geçmiş olsun

Alex06

Kayıtlı Üye
Birde bana karsi tramva psikolojik sorun felan yazmissiniz linc demissiniz baskalarinin dediklerine direkt cevap vermediginiz icin bence psikolojiniz sizin yipranmis yoksa duzgunce soru soran birine bu sekilde tavir almak gereksiz 🙏🏻 ama tabi yinede size kizmiyorum insaniz ola bilir
Ben kötü birşey söylemedim ki size. Forumdaki diğer arkadaşlara soyledim. Ama bu konu ne zaman açılsa fırça yiyorum her şekilde. Bilmiyorum sebebini bu kez de siz fircaladiniz.

Istediğiniz kadar temiz olun mantar virüs bakteri bulaşır. Hatta temiz insana daha kolay bulaşır.

Birisi bir şey der bir olay olur insan üzülür travma yaşar. Psikolojinin bozulması kötü vir şey değil ki. Üzüntü travma bağışıklığı zayıflatır. Hepsi bu.

Dilosh

Kayıtlı Üye
Ben kötü birşey söylemedim ki size. Forumdaki diğer arkadaşlara soyledim. Ama bu konu ne zaman açılsa fırça yiyorum her şekilde. Bilmiyorum sebebini bu kez de siz fircaladiniz.

Istediğiniz kadar temiz olun mantar virüs bakteri bulaşır. Hatta temiz insana daha kolay bulaşır.

Birisi bir şey der bir olay olur insan üzülür travma yaşar. Psikolojinin bozulması kötü vir şey değil ki. Üzüntü travma bağışıklığı zayıflatır. Hepsi bu.
Ama ben yaziniz icin fircaladim bilgi icin degil 🙏🏻 her gorus degerlidir bu fikirde aklimda ama oyle soylenince noluyor oldum ondan buradada sordum

Dilosh

Kayıtlı Üye

Mesela su an herkes ayni seyi soyluyor demmekki olabilir diyicem oyle soylenince bi an bilmedigimde bisey bi acaba oldum tesekkurler bilginiz icin ama herkeside herkesle ayni kefeye koymamak lazim 🙏🏻

Dilosh

Kayıtlı Üye
Doktora git ablacım doktora..
Gerek kalmadiki abla gecti zaten sadece bi grup daha var beni korkuttular ben ondan sorma ihtiyaci duydum kafana sokunca insanlar ister istemez bi acaba diyorsun yoksa tiye almam aksama gecti diye ama bi muhabbetler bi muhabbetler evde cocukta var insan bi an tedirgin oluyor kotu seyler duyunca

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Nasil yani arinma derken ? 🙏🏻
Bu da ne cins demeyin lutfen hep soruyorum diye ama ciddi sikintilarim var bas donmesi kulak cinlamasi gibi bu arinma dan kaynaklana bikirmi yani
Arınma işlemi yapmadiysaniz ondan değildir.:) Bu sıkıntılar ile bir doktora danışın siz.

Dilosh

Kayıtlı Üye
Kendisi şuan ciddi bir arınma işleminden geçiyor. Negatif çekmesi normal.
Bir tek bisey sorucam peki abartilmis sekilde su altinda cakra temizligi meditasyon tutsu bu ritueli en asagibiki gunde bir yapiyorum cunku gergin biriyim rahatlaya bilmek adina acaba cok yapiyor olmamdan ola bilirmi en asa 2 gunde bir kendimce oluşturduğum bir rituel deniyorum ama pekte ise yaramadigini sacma islerle ugrastigimi dusunuyordum siz arinmadan ola bilir diyinceye kadar

Dilosh

Kayıtlı Üye
Kendisi şuan ciddi bir arınma işleminden geçiyor. Negatif çekmesi normal.
Doktora gittim bisey cikmadi beyine falanda baktilar kulagada bundaN bir sene once olmustu yine bir tavsiye uzerine yaptigim bir uygulamadan oldu tabi bazi seyleri bilmeden uygulamamakta gerekiyor

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bir tek bisey sorucam peki abartilmis sekilde su altinda cakra temizligi meditasyon tutsu bu ritueli en asagibiki gunde bir yapiyorum cunku gergin biriyim rahatlaya bilmek adina acaba cok yapiyor olmamdan ola bilirmi en asa 2 gunde bir kendimce oluşturduğum bir rituel deniyorum ama pekte ise yaramadigini sacma islerle ugrastigimi dusunuyordum siz arinmadan ola bilir diyinceye kadar
Aşırı arınma yapmanızdan olabilir. Majikal arinmalar bukadar sık olmamalı. Estetik bedeniniz inceliyor. Arınmayı derhal kesip, enerji teknikleri yapmanızı tavsiyem. ;)
Zayıf düştüğünüz için saçma şeyler sizi hep bulur.