Ikarus

ikarus

Kayıtlı Üye
merhaba pantea
son bir haftadır rüyamda sürekli birilerine yeni birşeyler anlatıyorum . yani bu herhangi bir ders konusu yada mesleğimden olsa gerek yabancı dil öğretiyorum ki ben günlük hayatta sabrı omayan birisiyim hiç bilmeyene yeni bir şey anlatmak konusunda .
bu şekilde gördüğüm her rüyada yeni birşeyler araştırıyorum ve bu beni çok yoruyorum zihnimin yorularak uyandığımı hissediyorum
umarım yorumlarsın
şimdiden teşekkürler iyi çalışmalr

Pantea

Kayıtlı Üye
merhaba pantea
son bir haftadır rüyamda sürekli birilerine yeni birşeyler anlatıyorum . yani bu herhangi bir ders konusu yada mesleğimden olsa gerek yabancı dil öğretiyorum ki ben günlük hayatta sabrı omayan birisiyim hiç bilmeyene yeni bir şey anlatmak konusunda .
bu şekilde gördüğüm her rüyada yeni birşeyler araştırıyorum ve bu beni çok yoruyorum zihnimin yorularak uyandığımı hissediyorum
umarım yorumlarsın
şimdiden teşekkürler iyi çalışmalr
Ruyanizda baskalarina bir seyler anlatip ogrettiginizi gormenizin nedeni aslinda kendiniz bazi eksik buldugunuz yonlerden gelistirmeniz gerekdigini dusunmeniz , sozunu ettiginiz gibi belkide sabirsiz yada tahammulsuzlugunuzu asma konusunda kendiniz gelistirmeniz gerekdigini hissediyor ve bunun gerekliligini bilinc altinizin bu uyarisi ile gozlemliyorsunuz.

Pantea

Kayıtlı Üye
Arkadaslar yeni bir karar aldim ve bu gunden itibaren ruyalarini analiz etmemi isteyen arkadaslarin her biri icin kendi isimlerinde bir baslik acmayi ve her kesin ruyalarini kendi basligi altinda analiz etmeyi daha yararli buldum nedeni , bu sekilde ruyalarin gidisatini baskalarininki ile karismadan takip edebilecek ve kisinin psikolojik durumunu daha dikkatle inceleyip yardimci olabilecegime inaniyorum.Ayrica bazi arkadaslar ruyalarini farkli icerikler nedeniyle acikca yazmakdan cekiniyorlar ve bana ozelden ulasmayi tercih ediyorlar bu sekilde her kesin kendine ozel bir basligi olacak ve cekinmeden diledigi gibi paylasim yapabilecek .Simdi bu gunden itibaren her kes " ruya yorumcusu " ana basligi altinda kendi adiyla bir baslik acsin ve ruyalarini orada paylassin lutfen.

aslan

Kayıtlı Üye
slm PANTENA hanım gecenlerde rüyamda rahmetli olan amcamı ve eniştemi gördüm her ikiside rahmetli oldular ama yüzüme gülüyorlardı yorum icin şimd,den teşekkürler

Pantea

Kayıtlı Üye
Bu ruyanin cok ozel bir anlami yok onlarin huzurlu olduklarini gormussunuz yada belki icinizde birikmis olan ozlem nedeniyle bu ruyayi gormus olabilirsiniz .Hayirli bir haber almaniz yakin olabilir.