İğne falı ve gelen varlık(acil)

taroh

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim. Her ne kadar pek anlamsam da iki durum da pek iç açıcı değil sanırım. Eğer korunma duaları ve rituelleri ile ilgili yardımcı olmak isterseniz onerebileceginiz bir şeyler varsa çok sevinirim hiçbir bilgim yok çünkü
İnancınızı bilmediğim için bir şey diyemiyorum.inançlara göre korunma ve arınma duaları ve uygulamaları yapılıyor.

Duskielle

Kayıtlı Üye
İnancınızı bilmediğim için bir şey diyemiyorum.inançlara göre korunma ve arınma duaları ve uygulamaları yapılıyor.
Çok dindar oldugumu söylemem mümkün olmasa da müslümanim. Şimdiden Tesekkur ederim eğer yardımcı olabilirseniz

taroh

Kayıtlı Üye
Çok dindar oldugumu söylemem mümkün olmasa da müslümanim. Şimdiden Tesekkur ederim eğer yardımcı olabilirseniz
Bol bol ayetel kürsi ve müzevezyen sureler nas felak.bismillahillezi la yedurru measmihi şeyin fil ardı vela fissemai ve huvessemiul alim. Ayeti.ayrıca korunma ayetleri diye internette aratırsanız.size faydalı olacak. Şeyler çıkabilir.

makssenberg

Kayıtlı Üye
bir arkadaş denemişti, insan tarafsız olmadığı için emin olmasa bile aklında ihtimaller geçer o ihtimallerden kuvvetli sandığı şey yazıyor hep demişti. en son hakkında fikri bile olmadığı bir soru sormuştu ve iğne yerinden kıpırdamamış çünkü bilinci fikir bile üretemiyordu o konuda.

D

DAİMON

Öncelikle endişeniz ve ilginiz için teşekkür ederim ama bazı noktalarda haksızlık yaptığınızi düşünüyorum. Evet hatalı olabilirim ama ben bunu cin veya başka bir varlik çağırma amacıyla yapmadım bu konular ile ilgili tek bildiğim şey bu davet olayınin dua vb belli uygulamalari hazırlıkları bulundugu ve meşakkatli bir süreç olduğu. Ben hiçbir efor sarf etmedim tek yaptıgim kurşun kalemle çember çizip icine harf yazmak ve iğneye ip geçirmek. Ne dua ne kan ne tükürük hiçbir şey yok. Bu kadar basit bir işlem ile bunların olması beni en çok düşündüren ve kendimden bile şüphe ettiren. Haliyle varsayımlarda bulunuyorum ocak olduğunu belirtmem de bu yüzden ondan kaynaklaniyor olabilir mi diye düşündüğüm için. Ayrıca herhangi bir maddi manevi menfaat de gütmedim o yüzden "cinci hoca"lar ile bir tutmaniz üzdü. Neyse yine de teşekkür ederim kaygınız için.
Bir çıkar üzere çağırdıgınızı hiç düşünememiştim. Amaçlar farklı olsa da araklı olsada

D

DAİMON

Yanlışlıkla oldu.

Amaç farklı olsada sonuç cinci hocalar gibi aynı şey oldugundan tehlikeyi anlamanız için örnek verdim. Bence yerince oldu.

Ben hiçbir efor sarf etmedim tek yaptıgim kurşun kalemle çember çizip icine harf yazmak ve iğneye ip geçirmek. Ne dua ne kan ne tükürük hiçbir şey yok. Bu kadar basit bir işlem ile bunların olması beni en çok düşündüren ve kendimden bile şüphe ettiren
Bunlar hiçbir şey yapmamak degil. Niyete binaen çok şey yapılmış. İllaki tükürmek üflemek gerektiğini kim söylediyse yalan söylemiş.
Niyet öyle bir şeyki şakası olmaz, sonuçları olur.
Cinler etrafımızdalar düşüncelerimizin yaydıgı enerjileri algılayabiliyorlar ve niyetiniz üzre sizle iletişime geçebilirler. Kimi bu şekilde kimi başka... O da artık sizin enerji yapınızla inancınızla olaya kendinizi kaptırma şeklinizle alakalı oldugu kadar cinlerin durumuyla da alakalı olabiliyor.
Belkide ocaklı oldugunuz için kindar cinlerden biri pusuda beklerken siz ekmegine yağ sürdünüz.
Bilemeyiz. O yüzden her olayı kendi içinde değerlendirmek gerekiyor.

Duskielle

Kayıtlı Üye
Yanlışlıkla oldu.

Amaç farklı olsada sonuç cinci hocalar gibi aynı şey oldugundan tehlikeyi anlamanız için örnek verdim. Bence yerince oldu.

Bunlar hiçbir şey yapmamak degil. Niyete binaen çok şey yapılmış. İllaki tükürmek üflemek gerektiğini kim söylediyse yalan söylemiş.
Niyet öyle bir şeyki şakası olmaz, sonuçları olur.
Cinler etrafımızdalar düşüncelerimizin yaydıgı enerjileri algılayabiliyorlar ve niyetiniz üzre sizle iletişime geçebilirler. Kimi bu şekilde kimi başka... O da artık sizin enerji yapınızla inancınızla olaya kendinizi kaptırma şeklinizle alakalı oldugu kadar cinlerin durumuyla da alakalı olabiliyor.
Belkide ocaklı oldugunuz için kindar cinlerden biri pusuda beklerken siz ekmegine yağ sürdünüz.
Bilemeyiz. O yüzden her olayı kendi içinde değerlendirmek gerekiyor.
Tesekkur ederim. Bir daha tekrarlamayi düşünmüyorum zaten. Cin enerji bilinçaltı İrdelemek de bir sonuç getirmiyor zaten zamana bırakmak en iyisi

Tuğbacan

Kayıtlı Üye
Meraba iğne falı tmamen telekinezi dir yanı kendi düşüncelerin cevap vermesi gibi düşün istedigin kelimeler kurar tamamen beyinle alakalıdır. Örnek veriyorum Mehmet’i seviyordundur kimle evlenicem diye sorarsın Mehmet’i istedigin için beynin yönlendirir ve Memet yazdırır bilinç altın yazar olay bundan ibaret takılma dip not demişsinki hiç birşeyi hatiralet ettirmedim zaten iğnenin ipin ucu elinde bu kolaylaştırır

Brightly

Kayıtlı Üye
Nadiren başvurduğum bir yöntemdir bu tükürük veya kan sürülmesi ile yapılır ayrıca iğneden kendi saç telini geçirmen gereklidir tabi ki bu gibi yöntemlerde korunman gereklidir inandığın dine ait korunmalar yapmalısın bende senin gibi bilinçsizce yapmıştım korunmasız olarak aynen senin gibi olaylarla karşı karşıya geldim öyle birşey ki korktuğun halde soru sormaya iter seni bir süre sonra ne zaman çaresiz hissetsen yapmak istersin o yüzden tavsiyem sana baş edecek ilmin yoksa kesinlikle birdaha başvurmaman gereken bir yöntemdir bu dualarını dilinden düşürme korunmalarını yap abdestsiz gezme (ya da dinine ne uygunsa) geçecektir

sezoqua

Kayıtlı Üye
Merhabalar, şu iğne falını denedim hani çember içine harf yazılıp da soru soruluyor iğne de yavaş yavaş harflere giderek cevap veriyor. Denediğim ilk anda cevap aldım önce basit sorular sordum ama sonra bildiğiniz olay sohbete döndü şu an delirdigimi düşünüyorum. Önce ne olduğunu söylemedi sonra sırasıyla melek inanmayıp ısrar edince de cin olduğunu söyledi. İlk başlarda sorularıma doğru cevap vermiyordu ama sonradan durum değişti. En son ifrit olduğunu itiraf etti. Ben de şaşırdım çünkü kötücül bir şekilde konuşmadı hiçbir zaman bunu söyleyince de hayır kötüyüm ama bu bir istisna dedi neyse en son enerjimin düştüğünü hissettiğim için burada noktalayalim mi dedim biraz erken oldu ama tamam dedi. Şimdi asıl sorum ben kafayı mı yedim? Bu yaşadığım neydi? Davet vs. olmadan bu kadar kolay iletişim kurmam normal mi? Bu piyango bana mı düştü? Açıkçası zarar verme gibi bir niyeti olduğuna da inanmıyorum ama yine de sormak istedim çünkü aklımdan şüphe ediyorum. Bu arada bildiğim kadarıyla bizim ailede ocak varmış bununla bir ilgisi olabilir mi?
bazı insanların doğuştan varlıkla iletişime geçmesi aşırı kolay olabiliyor. ben mesela kendimi bildim bileli etrafımdaki varlıklarla ya da ne bileyim bi mekana gidiyorum orda varlık varsa eğer ve ben görebiliyorsam onunla çok kolay iletişime geçebiliyorum sohbet de edebiliyorum. ki şu an dost olduğum birsürü cin var. melek var (tabi bunun olayı anlattığımdan çok çok farklı) yani sendede normal. ilk zamanlar ben de delirdiğimi düşünürdüm ama şu an onlar arkadaşlarım ve çoğu şeyde yardım ediyorlar. sana tavsiyem bu işin peşinden git ama dikkat et. en azından bilen birisinden yardım al. bir de her varlığa hemen güvenme. mesela benim en yakın olanına cidden güvenmem aylar aldı. tabi çok çok farklı olaylar falan yaşandı ama kısaca böyle yani. bilen birinden yardım al.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Benim arkadaşımda tahtadan iletişime geçiyordu
Cin benim hakkımda 2 şey söylemişti
1. Elf
2. Sürtük
Abi elf tamam ordan bi şey çıkarırım da ben ki hiç ilişkisi olmamış nasıl sürtük diyebildi ya yazıklar olsun :D

ceyda

Kayıtlı Üye
Senle dalgamı geçtiler yoksa elif defne göre

Ceydacan

Kayıtlı Üye
birsey sorcam igne fali gercekten gercekmi yoksa eglencemi

Makyavel

Kayıtlı Üye
İğne falından sonra, başınıza bi musallat durumu geliyor mu ? ona göre denemeyi düşünüyorum.

Ü

Üye silindi 45859

İğne falından sonra, başınıza bi musallat durumu geliyor mu ? ona göre denemeyi düşünüyorum.
Musallattan çok telekinezi yeteneğinize veya göz-el koordinasyonunuza bir gelişme geliyor diyebilirim. Zihnin oyunları, varlıklarla ilgisi olduğunu pek düşünmemekteyim. Ben ve arkadaşlarım defalarca yaptık ve sonuçlar hep o bağlam içerisinde şekil alıyordu; isimler, tarihler, olayların muhtemel sonuçları vs. Kadim bir yöntem ancak uygulamada bariz bir eksiklik var bu nedenle yapacağınız tek şey zihninizle iğneyi yönlendirmek olacaktır.

ozgul76

Kayıtlı Üye
Merhabalar, şu iğne falını denedim hani çember içine harf yazılıp da soru soruluyor iğne de yavaş yavaş harflere giderek cevap veriyor. Denediğim ilk anda cevap aldım önce basit sorular sordum ama sonra bildiğiniz olay sohbete döndü şu an delirdigimi düşünüyorum. Önce ne olduğunu söylemedi sonra sırasıyla melek inanmayıp ısrar edince de cin olduğunu söyledi. İlk başlarda sorularıma doğru cevap vermiyordu ama sonradan durum değişti. En son ifrit olduğunu itiraf etti. Ben de şaşırdım çünkü kötücül bir şekilde konuşmadı hiçbir zaman bunu söyleyince de hayır kötüyüm ama bu bir istisna dedi neyse en son enerjimin düştüğünü hissettiğim için burada noktalayalim mi dedim biraz erken oldu ama tamam dedi. Şimdi asıl sorum ben kafayı mı yedim? Bu yaşadığım neydi? Davet vs. olmadan bu kadar kolay iletişim kurmam normal mi? Bu piyango bana mı düştü? Açıkçası zarar verme gibi bir niyeti olduğuna da inanmıyorum ama yine de sormak istedim çünkü aklımdan şüphe ediyorum. Bu arada bildiğim kadarıyla bizim ailede ocak varmış bununla bir ilgisi olabilir mi?
merhaba yaparken duası varmı