I-Doser / Beyin Dalgalarıyla Psikolojinize Yön Verin

KaraKuzGuN

Kayıtlı Üye
İş
Ä°ÅŸsiz.. Aylak.. Vs.
Hand of god'ı karanlık ve sessiz bir şekilde kulaklıktan dinledim, nefes darlığı dışında bir etkisi olmadı bana.. :)

fgspa06

Banlı Kullanıcı
Şu an ilk olarak Condition'ı denedim yani onunla başladım ve garip bir şekilde başımı oturduğum yerde her ne yöne ittiysem hacı yatmaz gibi tekrar dik konuma geldi,sanki hissetmediğim bir el yada nesne başımı sürekli sabitledi dik konuma, ta ki dinleme bitene kadar,çok garip :) Teşekkürler paylaşım için ...

göbekatanhamsi

Kayıtlı Üye
o indirdiğim dosyada birsürü doz var ama burda bikacı ne olduğu belirtilmiş. diğerlerinide acıklarsanız iyi olur. bi zahmet size..

ermanakca

Banlı Kullanıcı
google çeviriden kopyala yapıştır ile çevirirseniz azda olsa ne olduğunu anlarsınız dosyaların ben öyle yapıyorum

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
arkadaşlar sadece epilepsi değil diğer sinirsel ve ruhsal rahatsızlıkları olanların da dinlemesi sakıncalı olabilir büyük ihtimalle, hatta bu kişiler peşin peşin uzak dursunlar derim çünkü bu dalgaların sonuçları bilimsel olarak kanıtlanmış sayılmaz.

gekommthier

Kayıtlı Üye
rar dosyasını indirdim ama içinde herhangi bir . exe dosyası yok. Hepsi .drg dosyaları. Nasıl çalıştırdınız yaa sizler? Özel mesajla yardıma gelirseniz sevinirim.

gekommthier

Kayıtlı Üye
ya tamam iki tane link varmış :D. bu forumda niye kendi msjını silmek diye birşey yok ?

gekommthier

Kayıtlı Üye
Bunları mp3'e çevirsek vakit yetmez. hemde çok yer kaplar.acaba nokia cihazlar için bu programın bir sürümü var mı dır ?

superman

Kayıtlı Üye
çoktandır bildiğim bayağı etkili bir uygulama hissetmekte gerekiyor teşekkürler.

*AnGeL*

Kayıtlı Üye
Ilk seferinde cok etkili olmayabiliyor ancak beyniniz buna alisinca etkileri daha fazla goruyorsunuz.

koni45

Kayıtlı Üye
Slm arkadaşlar site bu Türkiyedeki sitesi

-----------------------

bluesky

Kayıtlı Üye
Şahsen ben buna inanmıyorum,neden mi?

Bakın Türkiye sitesine girdim,resmi(uluslararası) sitesine girdim,karanlıkta kulaklığı takıp dinledim;gerekli şartların hepsi de var.

En az yılmadan 10-15 kez denedim basit dozlardan,aynı ordaki yönergelere göre;hiçbir sefer etki etmedi.Tavsiyem Natura Sound Theraphy 3,deneyin ve asıl etkiyi görün.

whydah

Kayıtlı Üye
bunun sayesinde alkolden kurtuldum çok teşşekür ederim:party:

l'esprit

Kayıtlı Üye
Eski bir paylaşımmış son yorum nedeniyle yeni gördüm . Çok iyi bir şeye benziyor . Aslında bu bağlantı yenilense iyi olur . Hiç deneyimleme şansımız olmayan şeyler var . Yapanların paylaşanın emeğine sağlık .;)

Konuyu araştırıyorum hala :D Tehlikelide bir şey aslında kalp krizi riski falan yüksek yani .. Bir şey takıldı kafama bu reset dozunu kullanırsak ne işe yarıyor sadece dinlediğimiz dozlarda mı etkili hafızadan olmayalım ?

fthbl

Kayıtlı Üye
Program gerçekten işe yarıyor ama uzun vadede beyne ve/veya hormon salgılayan sistemlere zarar verebileceğine dair kuşkularım var.

H€RA

Kayıtlı Üye
Gate of hades i iki kere dinledim ama ikisindede hiç birşey hissetmedim, kulaklığımda uygundu dinlemek için anlamıyorum neden? :( Bende korkmak istiyordum :(.

oscars

Kayıtlı Üye
Gate of hades i iki kere dinledim ama ikisindede hiç birşey hissetmedim, kulaklığımda uygundu dinlemek için anlamıyorum neden? :( Bende korkmak istiyordum :(.
orjinal program ile denemenizi tavsiye ederim... piyasadaki bir çok mp3 dosyası frekans kayıpları yüzünden doğru etkiyi veremeyebiliyor...

Dimply

Kayıtlı Üye
Dosyayı indiremiyorum,elinizde yenisi var mı acaba?