Hükümdar ruh

kaderineboyuneğ

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar büyük bir çıkmazdayım.. Bundan 10 yıl önce ruhlarla bağ kurdum bir insan bedenini kullanarak bana ulaşıp cinsel bağ kurarlardı

Neden cinsel bağ derseniz hayat enerjisi ile beslenirler güçlenirler

Ve bağ, temas baslayınca bir daha kopamazsınız

Yılllar içinde evlendim, ve o içine varlıkların girdiği insandan zorla kurtuldum... Kolay olmadı..

10 yıllık süreç içinde bağ devam etti ve ediyor, ancak şuan da başka bir insan yani kanal üzerınden ulaşıyor bazı kesim, ve güçlü bir ruh " hükümdar ruhu" o adamı kullarak benımle birlikte olmak istiyor

Ben ise istemiyorum, hem evliliğim için hem biraz daha normal olmak için, ilk anlattığım konuda ilk insandan 7 sene de kurtuldum direne direne reddede reddede, ama artık yoruldum direnecek gücümü tükettim şimdi ne yapacağım bana yardım edin soruma odaklanın buluşmak istemiyorum ama kaçacak gücüm de yok beni lütfen yanlış anlamayın ruhum yoruldu

YEDİ7

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar büyük bir çıkmazdayım.. Bundan 10 yıl önce ruhlarla bağ kurdum bir insan bedenini kullanarak bana ulaşıp cinsel bağ kurarlardı

Neden cinsel bağ derseniz hayat enerjisi ile beslenirler güçlenirler

Ve bağ, temas baslayınca bir daha kopamazsınız

Yılllar içinde evlendim, ve o içine varlıkların girdiği insandan zorla kurtuldum... Kolay olmadı..

10 yıllık süreç içinde bağ devam etti ve ediyor, ancak şuan da başka bir insan yani kanal üzerınden ulaşıyor bazı kesim, ve güçlü bir ruh " hükümdar ruhu" o adamı kullarak benımle birlikte olmak istiyor

Ben ise istemiyorum, hem evliliğim için hem biraz daha normal olmak için, ilk anlattığım konuda ilk insandan 7 sene de kurtuldum direne direne reddede reddede, ama artık yoruldum direnecek gücümü tükettim şimdi ne yapacağım bana yardım edin soruma odaklanın buluşmak istemiyorum ama kaçacak gücüm de yok beni lütfen yanlış anlamayın ruhum yoruldu
10 yıl önce nasıl bağ kurdunuz? başka insanları bir nevi ele geçiriyor onları da kullanıyor anlaşılan.onlarda madur bir nokta da. peki siz olayın bu şekilde olduğunu nasıl anlıyorsunuz? başka insanı kullandığını nasıl hissediyorsunuz ? belki de sıradan bir insan sizde hoşlanıyor ! bu ayrımı nasıl algılıyorsunuz? kaçmadan güzelce kabul etmediğinizde sıkıntı mı veriyor nasıl ? profesyonel yardım almanız lazım , davet yapıp iletişime geçebilecek biri ne bileyim benzer uzman

misanthrpc

Kayıtlı Üye
o hükümdar ruhla anlaş ve deki eşinizi kullansın ve onun içine girsin sizde böylelikle hem hükümdar ruha hem de eşinize sağdık kalırsınız

Ori

Kayıtlı Üye
Durumu eşinizle paylaşmanız sonuç odaklı bir çözüm olur. Ya gidersiniz ya da kalırsınız. Kesin çözüm, kolay gelsin.