Hislerimi daha kuvvetli hale nasıl getirebilirim?

mutternaamah

Kayıtlı Üye
Çok fazla meditasyon tekniği var daha kolay bir yolu yok mu?

ceyda

Kayıtlı Üye
Bende birşey sorcam hislerimi nasıl kuvetlendirim ve tarot kartlarınla bağ nasıl kurrarım

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
His ya da diğer adı ile bilinen duygular, insana doğuştan verilen özelliklerdir. Her insanın mutlaka yaşamının belli anlarında hislerini ya da duygularını kullanmışlığı vardır. Hislerin geliştirilmesinde ki en güzel ve etkili yol doğa yürüyüşleri, yağmurlu ve gök gürültüsü altında gözlerini kapatarak, her şeyi boşvererek ıslanmaktır. (Hislerinizi geliştirmek için birinci yol aklınızı olanlardan ve olacaklardan temizlemektir.)

Bilginize, Saygılarımla.

aysebru

Kayıtlı Üye
İş
desiner
Bende birşey sorcam hislerimi nasıl kuvetlendirim ve tarot kartlarınla bağ nasıl kurrarım

Yanından ayırma, kadife bir torbada hep üzerinde olsun, uyurken başının altında yada yanında olsun, sen onu benimsersen deste seninle konuşacaktır. Bir de çok fazla bakım yap, farklı kişilere, tanımadıklarına bak, mümkünse para karşılığında da bakma, tek çıkarın hislerini geliştirmek ve kartlar ile bağ kurmak olsun, baktıklarının yorumlarını al, kartların sana ne anlatmak istediğini bu şekilde çözersin, kısacası dillerini öğrenirsin. Bunlar benim yaptığım şeyler, 12 yıldır bakıyorum ve bu söylediklerimi 7 yıl kadar yaptım, deste ile gerçekten bağlandım, çok fazla insana faydam oldu ama istenmeyen durumlar da yaşadım, bilgine...

sevgi ve ışıkla kal...

Slbye.

Kayıtlı Üye
altın üçgen enerjisini öneririm sezilerin merkezi 6. çakramızdır altın üçgen ile her gün meditasyon yapıp hislerinizi kuvvetlendirebilirsiniz.

6 çakra noktamizin sik sik zonklar gibi olmasi ve karincalasmasini nasil yorumlayabiriz..
Hatta su anda midem ve kaşlarimin arasi sekronize bir sekilde calişarak birbirlerini salliyorlar gibi..

Dnz1

Kayıtlı Üye
6 çakra noktamizin sik sik zonklar gibi olmasi ve karincalasmasini nasil yorumlayabiriz..
Hatta su anda midem ve kaşlarimin arasi sekronize bir sekilde calişarak birbirlerini salliyorlar gibi..
Alın ve güneş çakranız sorunlu özellikle güneş cakraniz epey dengesiz ve tıkanık

Jisuxella

Kayıtlı Üye
Rutilli kuartz taşının telepati ve sezgileri geliştirme anlamında faydalari vardir molekul olarak ben kullaniyorum suyuma atip suyunu bile iciyorum.
Arındırın biliyorsaniz reiki kanaili ile programlayin en basiti olumlama cumleleri bile olur. Maji biliyorsaniz maji yapin. Hatta pandul alin. Programlayin. Pandulunuz donerken caklaralarimdaki yirtiklarimi onar blokajları onar. Ve epifiz bezimi daha çok çalışir hale getir. Hislerim kuvvetli, psişik güçlerim açık ve bir isik kadar parlak. Bu sekilde epifiz bezinizi harekete gecirebilirsiniz , yada kendinize bir cadi kesesi yapip yaninizda tanisiyin, bir cok ekol var bazen cevap verirken ne yazacagimi sasiriyorum ? ışıkla kalın koşulsuz sevgileer

Slbye.

Kayıtlı Üye
Alın ve güneş çakranız sorunlu özellikle güneş cakraniz epey dengesiz ve tıkanık
Oysa ben uzun zmn meditasyon yaparak duzeltmek istemistim..oncesinde kalbim sanki gobegimde atiyor gibiydi..simdi ise butun cakra noktalarindaki duyumlar daha fazla oldu..bzn de kok cakramdan sallaniyorum..ve bu yuzden meditasyonu birakmak dogru mu oldu bilemedim

Dnz1

Kayıtlı Üye
u
Oysa ben uzun zmn meditasyon yaparak duzeltmek istemistim..oncesinde kalbim sanki gobegimde atiyor gibiydi..simdi ise butun cakra noktalarindaki duyumlar daha fazla oldu..bzn de kok cakramdan sallaniyorum..ve bu yuzden meditasyonu birakmak dogru mu oldu bilemedim
usui reiki oneriyorum cakralari dengeleme ve sifalandirma yapabilirsiniz boylece