Hipnomeditasyon çakra çalışması 4

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bilinçaltınız ne dendiğini algılıyor, net olarak algılamanız çok da önemli değildir.

gurkan_gsk

Kayıtlı Üye
İş
Makine Muh.
Hotfile'e giriş problemi olduğu için indiremiyorum. Rica etsem farklı bir siteye yükleme yapabilir misiniz ?

lostline

Kayıtlı Üye
Gif olarak indirenler f2 yada sağ tıklayıp ad değiştir yaparak sonuna mp3 uzantısınız yazarsa sorun çözülür paylaşım çok güzel emeğinize sağlık ...

qqqq

Kayıtlı Üye
Sadece dinliyor muyuz? Başka bir ritüel yapmak gerekiyor mu?

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Peki ne kadar dinlemeliyiz? Yani kaç gün dinlemeliyiz ve akşam ya da sabah mı olmalı bu ve çakralarımızın açılması ne kadar sürer?

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Her gün dinleyebilirsiniz. Sabah akşam ya da günün bir diğer saati olabilir. Konsantrasyon gerektiren durumlarda dinlemeyiniz.

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Peki çakralarımız açıldıktan sonra kapanması gibi bir durum olmaz herhalde.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Çakralarda tıkanma, tükenme, blokaj genelde kapanma diye ifade ediliyor, gerçek anlamda kapanma ölüm anında olur. Çakralarda oluşan blokajlar kolay çözümlenebildiği gibi tekrar eski halini alması da kolaydır. Çakraları inceleyecek olursanız oluşan blokajların zihinsel sebepleri vardır, yani çakralarda sorunların oluşmasını sağlayan öncelikle düşüncelerimizdir. Bu tip çalışmaların yanı sıra zihin yapımızı da değiştirmeliyiz. Örnek vermek gerekirse, solar plexus -göbek çakrasında blokajı olan kişilerin genel yapısında hazımsızlık olabilir. Fiziksel karşılığı yemekleri hazmedememek (göbek çakrası olduğu için mideyi etkiler) ancak asıl önemli olan yaşadığı olayları ve başkalarının başarılarını hazmedememektir. Bu şekilde düşünmeye devam eden kişi çakra çalışması yapsa bile bu şekilde bir düşünce içine girdiği vakit blokaj tekrar oluşur.
Çakra bölümünden daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar:)

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
verdiğiniz bilgiler için teşekkürler yattığımda dinlemek için sabırsızlanıyorum şu an

Bu gece ses kaydını dinledim. İnanılmaz etkisi oldu. Teşekkürler URUMHAMATAHAYİL.

donzula

Kayıtlı Üye
Sevgili Embriyo konular arasında bir bağ kurmamış zaten sadece dinlememizin yeterli olucağını söylemiş bir ritüel önermemiş.Sevgiyle kalın.

Bu 4 mp3 ard arda mı dinlenmeli yoksa arasından birini seçip onunla mı devam etmeliyiz? Çünkü hepsini dinledim. Fon müziği hariç söylenenler aynı. Bu konuda beni aydınlatırsanız mutlu olurum. :)

sir7634

Kayıtlı Üye
hamile bayanlarin dinlemesinde herhangi bir sakinca varmi? urum kardes