Hipnomeditasyon çakra çalışması 1

river

Kayıtlı Üye
Sevgili Urumhamatahayil, link yenilenebilir mi? Teşekkür ederim.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Site ismi vermek yasak ama Youtube de mevcut olduğunu söylememde bir sakınca olmadığını düşünüyorum.
Youtube, çakra meditasyonu Urum diye yazıp dinleyebilirsiniz

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Sayın Urum dosyayı indiremiyorum sorun veriyor.Linki yenileme şansın var mı acaba?

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Tamam buldum teşekkür ederim.

NERMUR

Kayıtlı Üye
teşekkürler Urum emeğine yüreğine sağlık...Işığın bol yolun açık olsun

AJA

Elit Üye
Haftada bir kez dinleyebilirsiniz ,ben hala gerektiğinde dinler ve güzel bir uykuya dalarım.

İyi forumlar :)

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
Hipnomeditasyon çakraları dengelemek için hazırlanmış ses dosyası
Bilinç altını uyandırarak çakralarınızı dengelemeye yönelik meditasyon yapmanızı sağlamak için hazırlanmıştır. Hazırladığım bu mp3 dinlemeniz yeterlidir. Her hangi bir şekilde caba sarf etmenize düşünmenize büyük hazırlıklar yapmanıza gerek yok. Sesim size rehberlik edecek.
Asla araba kullanırken dinlemeyiniz. Çocuklarınıza dinletmeyiniz (bir sakıncası yok ama transa girerse, korkabilirsiniz). Önemli bir iş yaparken dinlemeyiniz. Hafif bir trans halini yaşayacağınız için uyuya kalma ihtimaliniz var çünkü.
Tüm çakralarınızı dengeleyerek yaşam enerjinizi düzenleyerek yüksek benliğinizi geliştirmeniz için hazırlanmıştır.
Sesim duyulmaktadır. Subliminal mesaj içermemektedir. Arka planda trans müziği ve su sesi vardır.
BURADAN indirebilirsiniz
Sevgi ve ışıkla
Hazırlayan: Urum

Öncelikle teşekkür ederim böyle bir çalışma için.Ancak sesiniz biraz hişirtili gibi bazen söyledikleriniz anlasilmiyor.birde soylediklerinizi hayalmi edecegiz onu merak ettim

prensess

Kayıtlı Üye
Bunu indirdim :) emeğinize yüreğinize sağlık tşk ederim

drchancewolf

Kayıtlı Üye
Uyumlanmadir. Çakralar açılırken ağrı yanma üşüme mide bulantısı uykusuzluk yada çok uyuma ve ve gibi bir çok şey meydana gelir.Beden yeni duruma alışma göstermektedir. Zamanla bu sorunlar tamamen ortadan kalkar tam tersi daha sağlıklı daha farkındalığı yüksek dana mutlu olmaya başlarız.
Indirilmiyor. Dosya silinmiş sanırım. Tekrar yüklemek mümkün müdür acaba. Sevgiler

Segin

Kayıtlı Üye
Hipnomeditasyon çakraları dengelemek için hazırlanmış ses dosyası
Bilinç altını uyandırarak çakralarınızı dengelemeye yönelik meditasyon yapmanızı sağlamak için hazırlanmıştır. Hazırladığım bu mp3 dinlemeniz yeterlidir. Her hangi bir şekilde caba sarf etmenize düşünmenize büyük hazırlıklar yapmanıza gerek yok. Sesim size rehberlik edecek.
Asla araba kullanırken dinlemeyiniz. Çocuklarınıza dinletmeyiniz (bir sakıncası yok ama transa girerse, korkabilirsiniz). Önemli bir iş yaparken dinlemeyiniz. Hafif bir trans halini yaşayacağınız için uyuya kalma ihtimaliniz var çünkü.
Tüm çakralarınızı dengeleyerek yaşam enerjinizi düzenleyerek yüksek benliğinizi geliştirmeniz için hazırlanmıştır.
Sesim duyulmaktadır. Subliminal mesaj içermemektedir. Arka planda trans müziği ve su sesi vardır.
BURADAN indirebilirsiniz
Sevgi ve ışıkla
Hazırlayan: Urum
Aradan uzun zaman geçmiş bu dosyaya tekrar ulaşabilirmiyim ? Şu anda dosaya bulinamadı uyarısı veriyor :)

anık

Kayıtlı Üye
@URUMHAMATAHAYİL linkleri güncel leyebilirmisiniz ?