herşeyi iyi etkilemek için vefk

beren saat

Kayıtlı Üye
4 lü vefkini isteyecektim yanlışlıkla 45 olmuş özür dilerim

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
kontejyan benim de sizden farklı bir isteğim olacak eğer ya vedud ismi şerifinin ve ayatel kürsinin 45 lü vefkleri ni yazarsanız çok sevinirim bu ikisi bana yapacağım dualar için acil lazım bide burada Muhammed vefkinin harflerle yapmışsınız ben sayılarla olduğunu biliyordum yani burada yaptığınız harflerin karşılığı olan sayıları yazıp tamı yapıcaz bu vefki onuda anlamadım yardımcı olursanız çoook sevinirim şimdiden çok teşekkürler
Vedud esmasının 45li vekfi yok, ama uyarlanabilir, diger uygun esmalarla birleştirilip hadimname verilir lakin bu diger 7li yada 4 lü vekflerden daha özel yada güçlü olur diye beklenmesin.. Muhammed vekfinde yada başka vefklerde illa sayı yada harf kullanılacak diye bir kaide olamaz, vekf kavramı nedense ülkemizde sagolsunlar bazı yayın evlerinin saçma ögretileri ile yanlış biliniyor, vekf bir tablodur, iş emridir.. Orada iş emri verirken harflerden sayılardan esmalardan hadimlerden meleklerden vs kutsiyetlerden imza alabilirsiniz, yazılanların herbirisi iş imzası gibidir.. Dolayısı ile vefkte ne görüyorsanız onu uygulayabilirsiniz..

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
mürekkebe misk konulacak mı?

leyl

Kayıtlı Üye
Yazılanların hepsinini okumama rağmen karamsarlığa düştüm.İnsanınkendine has zamanı nasıl bulabileceği hakkında yazılan bilgiler ise hiç bilmeyen biri olarak sadece kafa karıştırıyor.Daha basitçe bu konuda bilgi verirseniz sevinirim kontejyan

zona

Kayıtlı Üye
Offf gerçekten de çok karışık okuyorum okuyorum ama anlamıyorum
Şimdi ben akrep burcuyum bu Vefk'i salı günü ayın 11'inden sonra yapıcam doğru anlamış mıyım? Sağdan sola,soldan sağa yazmak gibi bir şeyler den bahsediyorlar bunu nasıl yazıcağız? Her Vefk'in bir tütsüsü var demişler bunun tütsüsü nedir?

zona

Kayıtlı Üye
Sorularıma cevap verebilecek kimse yok mu?