Her Türlü Murad (Kişi Getirtmek İçin) DUa

aris

Kayıtlı Üye
her türlü muradınız, size gelmesini istediğiniz kişi için

Evvela 2 rekat Allah rızası için namaz kılıp secdeden kalkmadan hulusi bir kalple
" 3003 Ya Vedüd " ismini okuyun.

heduba

Kayıtlı Üye
teşekkürler aris.vedud esmaül hüsnasının gücü çok büyük gerçekten.ama sayısını bilmiyordum.teşekkür ederim...

zalim

Kayıtlı Üye
sagol kardes yalniz vedüd degil Vedûd arkadaslar

detelinka

Kayıtlı Üye
seccaden kalkmadan olması gerek.zaten aşağı yukarı yarım saat sürüyo bu zikri çekmek o yüzden secdede zor olur.

LiLiqum

Kayıtlı Üye
Secdeden kalkmadan denmiş ama :confused:nasıl olacak ki ? nasıl sayacağız secdede iken :confused: yapabilen varmı acaba ?

twilight

Kayıtlı Üye
yanlız şöyle bişeyde var..Allah secde de edilen duaları geri çevirmezmiş.secde de olabilir yani..

weeshne

Kayıtlı Üye
Birde secdeden mi seccaceden mi kalkmadan okunacak
Arkadaşlar "o " secdedir de benim tam oalarak anlamadığım kaçıncı rekatın kaçıncı secdesi? Yoksa selam verdikten sonra gene hemen secdeye kapanmamız mı lazım? Ey ahali! Sorumu yanıtlarsanız sevinirim

Adrasteia

Kayıtlı Üye
evet ya secdedeyken ya vedud nasıl çekilir.muhakkak otururkendir o.selam verildikten sonra arkadaşlar.

peril

Kayıtlı Üye
güsel bir yöntem namaz kılmayı ögreneyim deneyecegim:D:D:D askım beni sevsiN die:D

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
ya ben bunuda yaptım olmadı arkadaşlar

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Secdede nasıl olur acaba? Yani zaten saymamız da gerekir. Ne bileyim secdede bir yandan gerekli materyalle yahut el ile sayıp bir yandan o pozisyonda o kadar süre durmak zor olmaz mı? Doğrusu ne ise, bilen biri aydınlatırsa sevinirim. Lakin bu gece saat 1 kabul saatidir :)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bendeki eski dedemden kalma Havas kitabında Ya Vedud adedi 20 Ya Camiu adedi 114 diye yazıyor. Sanırım ya 1 hafta ya da 8 gün yapılacaktı. Şimdi bakmadan yanlış söylemeyeyim. Ama 3003 yazmıyor. Benim de kafam karıştı şimdi.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Şimdi öncelikle Ya vedud ve ya cami zikri cekmenin hiçir mantığı yok. Tek başına bir etkiye sahip olmayacaktır. Zİkirin aslı şöyledir.

"Ya vedudül camiül istenilen kişinin adı"

bu zikirin aslı böyledir. Ve hepsinin ebcedi alınır. 2 ye çarpılır ve 7 ye bölünür. Söyle anlatayım.

Ya nin ebcedi alınır. 2 ile çarpılıp 7 ye bölünür.
vedüd'ün ebcedi alınır. 2 ile çarpılıp 7 ye bölünür.
ül' ün ebcedi alınır. 2 ile çarpılıp 7 ye bölünür.
camii' nin ebcedi alınır. 2. ile çarpılırp 7 ye bölünür.
ül'ün ebcedi alınır 2 ile çarpılıp 7 ye bölünür.
kişinin isminin ebcedi alınır 2 ile çarpılıp 7 ile bölünür.

Sonra bu sayılar toplanır zikir bu kadardır. Ayrıca iki ile çarpılması demek kendiniz ile çarpılması anlamındadır.

mesela kişinin adı ayse olsunYani cıkan sayı kadar "ya vedudül camiiül ayşe" zikir budur.

guniz

Kayıtlı Üye
Ebced'ini nasıl alacağız peki? :Angel_anim:

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ben de bunu araştırıyorum :) Sanırım arapça bilmek gerekiyor.. Çünkü ebced hesabı arapça harflerle yapılıyor.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sitede ebcedi hesaplama ile ilgili konular mevcuttur. Kelimeleri narabca harflerinin ebced değerlerini ckaracaksınız. Bi araştırın. Her türli bilgi var ayrtıca bütün isimlerin arabca yazılışlarıda sitede bulunmaktadır.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Siz isim haric herşeyin ebcedini verebilirseniz ismi de biz buluruz:)