Her Sinirlendiğinizde Bunu Okuyun!!!

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bir an tüm duygularım yok oldu ... robot gibiyim sanki :(

beytullah

Kayıtlı Üye
Bende İki Sene Önce Samsung Cep Telefonumun Süreki Olarak Şarzının Bitmesine Sinirlenip Balkondan Aşşağıya Fırlattım Parçalanması İçin Çıkan Ses Biraz Farkı Olunca Assğıya İndim Baktım Küçük Bi Kız Çocugu Yerde Kanlar İçinde Yatıyo..Sonra Hastaneye Götürdüm Kızı Tam Tamına Kızcağız 1 Hafta Kafası Sargılı Gezmişti...O Gündür Bu Gündür Yediğim Elmanın Çekirdeğini Bile Atmam..

Discordia

Kayıtlı Üye
:eek:fftopic: inanmıyorum ya :( çok üzücü şeyler bunlar ama gerçektende insan sinirlendiği zaman kendine engel olamadığı oluyo ama elimzden geldiği kadar en aza indirelim öfkemizi sonra acısı daha fazla oluyorr:(

vivalavida

Kayıtlı Üye
Off. Anlatılan hikaye kadar gelen yorumlar da çok üzücü. Bu anı bir kaç kere bu derece öfkelendiğimi çok iyi hatırlıyorum. Karşımdakine zarar vermemek için saçlarımı çekerdim. Acısını hala hatırlarım. Maddi hiçbir şeye değer vermemeli galiba ya da hep dışarıdan izlemeli, bilmiyorum o an her şey anlık oluyor...

termagant

Kayıtlı Üye
Off fena oldum okuyunca... Gerçekten çok doğru bir şeyi paylaşmışsınız sayın Yule...
Kesinlikle, sinirlenince derin bir nefes alıp az biraz kendi halinde durmak gerekiyor sanırım, içimizdeki katilin dışarıya çıkmaması için...Bunu okuyunca aklıma birşey geldi;

"Amerika'da askerler, birbirleriyle ile kavga ettikleri zaman hemen şikayet edemezlermiş. O anki ruh haliyle yapılan şikayetler geçersizmiş, zaten de üstler buna izin vermezmiş. Bir sonraki gün şikayet edilirmiş.Sebep ise, o anki psikolojilerinin ertesi günle aynı olmaması." Bunu bi yerde okumuştum, gazete ya da dergi emin değilim ama paylaşmak istedim..

Sevgiyle, huzurla kalın :)

La-edri

Kayıtlı Üye
Cok etgileyici bir paylasim olmus, tesekkür ederiz...
Efendimiz (sav) buyurmus:" Esas pehlivan sinirlendigi an öfkkesine hakim olandir"
Cok zor aslinda öfkeye hakim olmak, hani derler ya bir cinnet ani herseyi btirir..
Ben tabiyatim geregi cok sakin bir insanim, cok nadir sinirlerinirim ama sinirlenmissemde cokkötü sonuclar dogurabiliyor sinirim..Cinnet ani iste hakim olamiyorsun kendine, bende cok kötü seylere sebeb oldum cokda pismanim,ama bu pismanlik ile bir kac cözüm buldum,bir olay sinirimi bozmus ise su ile birseyler yaparim,yani ellerimi uzun sure yikarim,bulundugum mekan evim ise dus alirim uzunca... yada özellikle bir kisiye sinirlenmisem, yari donmus et dograrim...

joseffb06

Kayıtlı Üye
Benimde içim acıdı.Duygusal olduğum için hemen etkilendim.Kimseye kızamayacağım artık :)

canmert196

Kayıtlı Üye
yule benı de bıtırdın sınırlerımı aldırdım artık

AJA

Elit Üye
Sevgili yule yüzünüz sevgi dolu siz sinirlenemezsiniz :)

Mükemmel bir öykü bu.İçim acıdı okurken..Hayatım da asla bu denli kıracağım insanlar olmadı ve olmayacak ta...

benim

Kayıtlı Üye
Doğruda ne demek. Süper. Benimde bir oğlum var Babasını yenilmez bir kahraman gören. Utanmasam ağlayacağım şimdi.

canmert196

Kayıtlı Üye
bu tarz seylerı guncel tutalım butun uyeler okusun kanatımce herkezde ac cok degısıklık olur :)

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Beni cok duygulandirdiniz...
Paylasim icin tesekkurler,iyi forumlar...

lorin

Kayıtlı Üye
yürek burkan ve ders çıkarılması gereken mükemel bir hikaye...teşekkürler

Perina

Banlı Kullanıcı
Genelde öfkesi çok olan biriyim..Yaşadığım olumsuzluklarla ilgili..Bunların kalıntısı işte..Ve iyiki çocuk vermedi Allah bana..Bu öfkemi yenmeden de evlat vermesin dedirtti bu hikaye bana..Ama eskisi kadar öfkeli değilim sanırım..Hergeçen an bunu biraz daha yeniyorum sanırım..Yenmek zorundayım..İnsan kırmak beni hakikaten üzüyor çünkü..

Ve dikkat ettimde tahammülsüzlük çağın hastalığı sanki..İnsanların geneli tahammülsüz ne yazık ki:(