Hayatta oynadığınız tiyatrolar

magicex

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba,

En son ciddi ciddi evlenmeyi düşündüğüm bayanı bir anda terk ettim ve bu nedenle bana büyü yaptırdığını düşünüyorum, tahmin tabi elimde somut bir delil yok ama bugünlerde aklıma şöyle bir şey geldi ki benim durumuma düşenlerin işine yarabilir diye yazıyorum.

Görüştüğüm kişiyi bir anda değil de yavaş yavaş örnek veriyorum ilk başlarda telefonlarına ve mesajlarına geç cevap vererek, sonrasında onunla dolaşırken başka kızlarla ilgileniyormuş yaparak ya da bir şekilde onun benden soğumasını ve beni terketmesini bu tiyatro ile sağlasaydım ne o büyü yaptırmak zorunda kalacaktı ne de benim başıma yaşadığım musibetler gelicekti.

Sizlerin benim gibi acele etmeyip, bu şekilde bir tiyatro oynarak sorunlardan sıyrıldığınız durumları paylaşırsanız sevinirim.

İyi forumlar.

Ü

Üye silindi 56746

Nesine kızdın? Yanlış düşünüyor da olabilirim.
Evlenme niyetinde olduğun birini terk etmişsin ve karşılaştığın sonucu hatanın bedeli olarak düşünmek yerine suçu karşı tarafa yüklüyorsun.

İkincisi de "keşke böyle yapmayıp karşı tarafı kandırarak oyuna getirerek bu süreci hazırlasaydım" diyorsun ki bu da kötü niyet hem de epey kötü.

O kız iyi ki senden kurtulmuş ne diyeyim. Her şeyi büyüye yormayalım, çuvaldızı kendimize batıralım biraz da. Umarım sözlerim senin için somut delil olmuştur.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
ciddi ciddi evlenmeyi düşündüğüm
dedigin birini bir anda bırakmışsın.

Bu mu yani ciddi dediğin ilişkinin hali?

Senin lügatındaki ciddiyetsiz ilişkilerde gidişat nasıl oluyor. Dogrusu merak ettim.

Kişiye ancak yaptıgının karşılığı vardır.

Sen o kızı hayatına çektin, konuştun bıraktın vs. Demek ki sen bu şeyleri hakettin. Yani Allah sana o kızla zorla birlikte olacaksın demedi kendi özgür iradenle bir ilişki yaşadın sonuçlarına katlan.
Mızmızlanma?‍?
Başa gelen çekilir.

Büyü filanda kendi kuruntundur. Sanmıyorum. Sen başka günah işlemişsindir ondan çekiyorsundur.

Kızı hayatından çıkarınca boşta kalmışsın boşta kalınca da hayatındaki sıkıntılar gözüne batmaya başlamış. Hepi topu yaşadıkların bundan ibaret...

magicex

Kayıtlı Üye
Evlenme niyetinde olduğun birini terk etmişsin ve karşılaştığın sonucu hatanın bedeli olarak düşünmek yerine suçu karşı tarafa yüklüyorsun.

İkincisi de "keşke böyle yapmayıp karşı tarafı kandırarak oyuna getirerek bu süreci hazırlasaydım" diyorsun ki bu da kötü niyet hem de epey kötü.

O kız iyi ki senden kurtulmuş ne diyeyim. Her şeyi büyüye yormayalım, çuvaldızı kendimize batıralım biraz da. Umarım sözlerim senin için somut delil olmuştur.

Bu kadar kısa açıklamadan nasıl bu kadar ağır bir hükme vardın pes doğrusu. Kadınlarla yıldızım nedense pek barışmıyor. Şimdi de çalıştığım yerde var bir tane evli çocuğu var ve hayatta iletişim kurduğum en etkileyici kadın bu insan ve bana sarılcan mı diyor fellik fellik kaçmaya çalışıyorum ondan.

Ne kadar kötü niyetliyim dimi, aslında istediğini vermem lazım birazcık ilgi istiyor sadece.

Sen o kızı hayatına çektin, konuştun bıraktın vs. Demek ki sen bu şeyleri hakettin. Yani Allah sana o kızla zorla birlikte olacaksın demedi kendi özgür iradenle bir ilişki yaşadın sonuçlarına katlan.
Mızmızlanma?‍?
Başa gelen çekilir.

O sıralar hayattan pek zevk almıyordum zorla aramızı yaptılar sayılır. Hadi diyelim ki ben hatamın sonuçlarına katlanayım zaten başka şansım da yok. O eğer büyü yaptırdıysa çok zorlu bir yola girmiş oldu o ne olacak?

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
İyice itiraf köşesine döndü forum.. Hadi bir itiraf da bende : Çok odunum.

Bak şimdi anlatıyorum. Bakırköy eski tren istasyonun önünde erkek arkadaşımla vedalaşıyorum, evime geçicem. Bir anda seni çok seviyorum dedi, sarıldı ve gitti. Gidiş o gidiş :LOL: Yaşadığım en gereksiz terk edilme şekliydi. Adam sır oldu.. Ara ara boyun devrilsin Ulaş naraları atsam da gitti sonuçta. Erkeklerin terk ediş şeklinin anormal olduğunu o gün kabullendim. Fazlasını beklemiyorum kimseden :)

Enneagram

Banlı Kullanıcı
@magicex bütün yazdıklarını okudum.

Evli kadınla ilgili fikirlerin bile...
Ayrıca hedef şaşırtıyorsun. Biz o kızı knşyorduk evli biri çıktı meydana.!?!?!?

Bakış açını doğrult. Bu şekilde sonun, son değil.
Beterleri yolda, göz kırpıyorlar.

Önce kendini kandırmamakla işe başlamalısın.
Sonra ilişki kurduğun insanları.
Ve sonra aldıgın (doğru düzgün edepli) kararlarla yolunda emin adımlarla ilerlemelisin. İlk yalpaladıgın an uçurumdan yuvarlanacaksın, bil.

O evli kadında çok çekici olsaydı eşiyle evladıyla mutlu olurdu. Dışarıya poz kesiyor. Evde huzursuzluk var belki de eşi başka kadınlarla samimidir bu da kendince intikam alıyor olabilir.
Aile çökmüş bari altında sen kalma. Yani ateşe odun taşıyıpta o ateşte üçünüz birlikte yanıp o çocugun ahını da üstlenme yoldan çıkmış nefsin için.
Yarın bir gün evlenirsin, çocugun olur acısı fena çıkar.

Yani böyle bozuk insanları da kendine çekiyorsun ya, işte boşuna değil.

Sevgilin (iddiana göre) büyücü çıktı. İş yerinde (iddiana göre) sana çirkin tekliflerde buluna kadın evli çocuklu kocasını resmen boynuzluyor gelip seni bulmuş. Neden hep sen?!

Madem çok düzgün birisin neden hayatında düzgün bir insan olamıyor?!

Yolda elini çarpsan seri katile denk gelirsin bu kafayla.

Çünkü problemlerin kaynagı sensin.

İbisu

Kayıtlı Üye
kadın seni büyü yapacak kadar seviyorsa neden kendini istemediğin bir şeye zorlanacakmışsın gibi kaçmaya çalışıyorsun seni sevmiyorum demen mantıksız kalacak kadar yakındıysanız biraz daha beklemeliydin bence kaçmanın sebebi tam olarak nedir onu merak ediyoruz hem seni o kadar seviyorduysa böyle zorlandığın dönemlerde zorlamazdı seni yardımcı olurdu

Ü

Üye silindi 58480

Gerçekliğin kitle iletişim araçları ile sanal gerçekliklerle evrildiği, hiper çoklu gerçekliklerde yaşıyoruz artık.

Fatih' in topları ile başlayan ortaçağ ve sonrası teknolojisi, 20. yy' a kadar üstüne koya koya, çay kaşığı dozunda ilerledi. Barutlu silahlar, Otomobil, elektrik, sanayi vs.

Ama 21. Yy' da sıçrama oldu. Çay kaşığı ile 500 yılda temellendirilen yaşam platformu, 30 yılda kepçe kepçe teknoloji ile donatıldı ve zemin artık çatirdadi. Çoklu uzayda varlık gösteriyoruz artık.

Uzun lafın kısası bir anda hepimiz mala sardık.

Ü

Üye silindi 58480

Sizlerin benim gibi acele etmeyip, bu şekilde bir tiyatro oynarak sorunlardan sıyrıldığınız durumları paylaşırsanız sevinirim.

Hani bi anda terketmiștin?
Ne ara tiyatro oynadın?
Ediz Hun tribi atarak mı terkettin yoksa bi anda

Şimdi de çalıştığım yerde var bir tane evli çocuğu var ve hayatta iletişim kurduğum en etkileyici kadın bu insan ve bana sarılcan mı diyor fellik fellik kaçmaya çalışıyorum ondan.

Haydeeeee,
Hani sorunları acele etmeyerek ve tiyatro oynayarak çözüyordun?

Sen patrona da pek fazla gözükmeden çalışmaya çalış.

magicex

Kayıtlı Üye
Bu cümlen pek hayra alamet değil
Rabbimin izniyle biz yolumuzdayız. Onun emriyle karşılaştık onun emrine göre yaşayacağız inşallah.

Ayrıca hedef şaşırtıyorsun. Biz o kızı knşyorduk evli biri çıktı meydana.!?!?!?
Güzel tespit.

O evli kadında çok çekici olsaydı eşiyle evladıyla mutlu olurdu. Dışarıya poz kesiyor. Evde huzursuzluk var belki de eşi başka kadınlarla samimidir bu da kendince intikam alıyor olabilir.
Aile çökmüş bari altında sen kalma. Yani ateşe odun taşıyıpta o ateşte üçünüz birlikte yanıp o çocugun ahını da üstlenme yoldan çıkmış nefsin için.
Yarın bir gün evlenirsin, çocugun olur acısı fena çıkar.

O evli kadına iletişim kurması için başka bir erkek ona telefonunu vermiş o da evde eşine söylemiş eşi de gülmüş bize anlatıyordu iş yerinde. Sadece bana yapmıyor yani Allah kocasının yardımcısı olsun diycem ama onu da anlamış değilim.

Yani böyle bozuk insanları da kendine çekiyorsun ya, işte boşuna değil.

Sevgilin (iddiana göre) büyücü çıktı. İş yerinde (iddiana göre) sana çirkin tekliflerde buluna kadın evli çocuklu kocasını resmen boynuzluyor gelip seni bulmuş. Neden hep sen?!

Madem çok düzgün birisin neden hayatında düzgün bir insan olamıyor?!

Yolda elini çarpsan seri katile denk gelirsin bu kafayla.

Çünkü problemlerin kaynagı sensin.

Güzel tespit de düzgün insanları hayatıma çekmem için ne yapmam gerekiyor?

kadın seni büyü yapacak kadar seviyorsa neden kendini istemediğin bir şeye zorlanacakmışsın gibi kaçmaya çalışıyorsun seni sevmiyorum demen mantıksız kalacak kadar yakındıysanız biraz daha beklemeliydin bence kaçmanın sebebi tam olarak nedir onu merak ediyoruz hem seni o kadar seviyorduysa böyle zorlandığın dönemlerde zorlamazdı seni yardımcı olurdu

Bir güzel tespit daha, biraz daha beklemeliydin diyorsun ya keşke o zaman söyleyebilseydin bunu ya da benim aklıma gelseydi keşke.
Hani sorunları acele etmeyerek ve tiyatro oynayarak çözüyordun?

Sen patrona da pek fazla gözükmeden çalışmaya çalış

Tiyatroyu yeni yeni oynamaya çalışıyorum o evli bayanla ilgileniyormuş gibi gözüküp işimi yaptırmaya çalışıyorum. Yoksa hanımefendi çalışamıyormuş sevilmediğini hissedince.

Bir tiyatro örneği veriyim size belki sizlerden de geri dönüşü olur. Bir şirkette, çalışan bir kişi işten çıkartılmak isteniyorsa direk kapının önüne koymak yerine işlerini setkeye uğratıp bezdirme politikası uygulanırki kendi isteğiyle çıksın tazminat vermeyelim gibi.

Geçenlerde bi yazı okumuştum iş hayatıyla ilgili "Yerden bir çöp bile kaldırsanız bağırarak çöpü sizin kaldırdığınızın reklamını yapmanız gerek yoksa insanlar sizin bir işe yaramadığınızı düşünür.." ben böyle durumları pek görmemiştim ama malesef şuan tam içinde çalışmaya çalışıyorum malesef.