Hatasını Anlaması İçin

matthew

Kayıtlı Üye
ben önceden yapacağımı söylemiştim fakat maalesef imkanım olmadı..
şimdi yaptım
üç gün bekleyeceğim...
bekleyelim bakalım neler olucak =)

lotus

Kayıtlı Üye
bunun tam olarak türkçe anlamanı yazabilecek olan varmı....:ban:

fear

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben denedm ve gördüm gerçekten tutuyor.yanlızca çok isteyin ve inanın :) son zamanlarda hareketleri karakteri çok değişen kankime yaptım bu büyüyü ve büyüyü yaptıktan sonra ertesi gün denemk için evine gittim ve hatalarını anlamş ve düzelmşti.teşekkürler mary :hurray:

lorenya

Banlı Kullanıcı
içinizde tedirginlik yada ''acaba?''sorusu olduğu sürece hiçbirşeyi denemeyin boşuna çünkü baştan kaybediyorsunuz...

matthew

Kayıtlı Üye
bu gün üçüncü gün oluyor
akşama kadr yaptığım kişiden bi haber alablrsem tutmuş demektir
olmazsa
tekrar denemeyi düşünüyorum .. :)

matthew

Kayıtlı Üye
=(((( tutmasını çok isterdim ama bu büyüden bir sonuç alamadım :S
tekrar denicem.:smash:

DreaMLife

Kayıtlı Üye
peki bu sözcükleri söylerken telaffuz hatası yaparsak olumsuz bir sonuca neden olabilir mi?

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
gerçekten oluyo bende 2 kere denedim gündüz yaptım ama gece olacağını unutmuşum genede aradı.ama bidaha geceyarısından önce yapıcam:devil2:

DreaMLife

Kayıtlı Üye
kutlarım sizi benim anlamadığım tutmayanlarda neden tutmuyor örneğin; bu çalışmayı yaptığımız kişi zaten bu alemin içindeyse yani bu tür ilimlerle uğraşıyorsa tutma oranı imkansızlaşabilir mi? Ya da tutmayan kişiler çok fazla iradeli oldukları için mi? ya da sevmedikleri bizleri istemedikleri için mi gerçekleşmiyor inanın bunu çok merak ediyorum. Belki de bizde bir şanssızlık vardır şanssızlıktan kastım negatiflikten çok çabuk etkileniyor olabiliriz auramız yeterince güçlü olmayabilir bilirkişilerden cvp bekliyorum.

samanyolu

Kayıtlı Üye
Belki de hatasını anlıyor ama özür dilemeye yüzü olmuyor. Çoğu insana özür dilemek zor gelir. Cesaret toplamak için bekliyor olabilir.

Bloody_mary

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
kutlarım sizi benim anlamadığım tutmayanlarda neden tutmuyor örneğin; bu çalışmayı yaptığımız kişi zaten bu alemin içindeyse yani bu tür ilimlerle uğraşıyorsa tutma oranı imkansızlaşabilir mi? Ya da tutmayan kişiler çok fazla iradeli oldukları için mi? ya da sevmedikleri bizleri istemedikleri için mi gerçekleşmiyor inanın bunu çok merak ediyorum. Belki de bizde bir şanssızlık vardır şanssızlıktan kastım negatiflikten çok çabuk etkileniyor olabiliriz auramız yeterince güçlü olmayabilir bilirkişilerden cvp bekliyorum.

Büyüden istediğiniz sonucu alıp alamamanız ihtimali her zaman mevcuttur.Bu sizden veya uyguladığınız kişiden kaynaklanıyor olabilir.Büyüyü tekrarlamanızı öneririm.Büyüyü yapan kişi sizin deyiminizle 'bu alemin içindeyse' tutmama ihtimali daha yüksektir;çünkü kendine koruma oluşturuyodur.

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
Teşekkürler Mary..Ben de bu gece hazır dolunay varken deneyeceğim.Durumu yazarım.

blueocean64

Kayıtlı Üye
ben çok yeni üyeyim bir kez denedim olmadı.olmamasıda belki normaldir.çünkü kafamın içi karmakarısık.hiç bir işim yolunda gitmiyor.üstelik bu tür bişeyi ilkdefa denedim.ama tekrar deneyecem.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Burada öyle sorular görüyorum ki şaşırıyorum.. Acaba kimse yorumları okuma zahmetinde bulunmuyor mu? Mesela ben bir konuda tereddütlerim varsa da yoksa da önce bilgiyi sağlamlaştırmak adına bütün yorumları okurum (250 sayfa olmadığı sürece) cevabı verilmiş soruları tekrar sormuşsunuz bana saçma geliyor. Bir de tutar mı tutmaz mı konusuna gelince; düşünsenize bütün büyülerin tuttuğunu? Ne hallerde olurduk acaba? Azıcık kadere de inanın. Kaderinizde varsa, büyünüz tutar diyorum. Bu bana kalırsa soruları cevaplıyor.

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
Ben defalarca denedim.Ve hepsindede başarılı oldum,ama yoruldumyapmaktan o yorulmadı hata yapmaktan.Galiba artık ona hatalarıyla mutluluklar dilemek kalıyor bana:(