Hangisine Daha Çok Önem Veriyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Merhaba gizlimabet ailesi ;
1)Bu konularda hayatınızda parapsikolojiye mi daha fazla önem veriyorsunuz hayatınızamı ?
2)Hayaliniz,hedefiniz veya yaptığınız iş parapsikoloji dalındamı yoksa normal sıradan hayatta bir meslek mi ?
3)Sizin için hangisi daha önemli ? Parapsikolojiye önem verirsen işsiz,sefil bir hayat mı sürersin yoksa tam tersimi olur sizin için.

bendekiben

Elit Üye
Siz parapsikolojiyi bir yaşam tarzı olarak görmüşsünüz aslında parapsikoloji hayatla iç içe gündelik yaşamımızdan ayrı tutmak veya değerlendirmek yanlış bir tutum olur.

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Evet çok haklısınız. Ama meslek konusunda kararsızım işte. Parapsikoloji dallarında bir mesleğimde olabilir günlük hayatımda da. İstediğim parapsikoloji alanında bir mesleğim olması (işim bende kalsın :) ) Fakat ya başaramazsam birşey yapamazsam diye korkuyorum :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba gizlimabet ailesi ;
1)Bu konularda hayatınızda parapsikolojiye mi daha fazla önem veriyorsunuz hayatınızamı ?
2)Hayaliniz,hedefiniz veya yaptığınız iş parapsikoloji dalındamı yoksa normal sıradan hayatta bir meslek mi ?
3)Sizin için hangisi daha önemli ? Parapsikolojiye önem verirsen işsiz,sefil bir hayat mı sürersin yoksa tam tersimi olur sizin için.
1- İkisini ayırmak mümkün değil benim için.
2- Şuan yaptığım işin parapsikolojik hiçbir yanı yok. Bununla birlikte işi almak için ufak tefek müdahaleler olmuş olabilir.. :cowboy:
3- Bir şeye gerçekten önem verirsen, o şey hayatına önem katar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...