Güzellik majisi

origanum

Yönetici
Selam arkadaslar.ben bu büyüyü günde iki defa yapildigini duydum.sabah 3 defa arkadasin dedigi sekilde.birde aksam 7 kibrit cöpü ile "yamii angari" denildigini duydum.:hurray:
27. ve 38. mesajlarda anlatmıştım zaten bunu, bir zahmet bakıverin.

sari kelebek

Kayıtlı Üye
bu büyü akşama kadar geçerlidir.akşam olduğunda ise 7 kibrit alınır yami angari sözleri kibritler bitine kadar tekrar edilir.denenmiş bir yöntemdir :beta1:

true_blood

Kayıtlı Üye
hmm denenmiş ve uygun görülmüş paylaşılmış bir kerede ben deneyeyim bakalım :)

umraojaan

Kayıtlı Üye
ben ne zaman bu büyüyü yapmaya kalksam ya hep biri içeri girip bozuyor,ya da ben konsantre olamıyorum sanki hiçbişe değişmemiş gibi geliyor neden acaba?bilgilendirirseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler emeğinize sağlık.

origanum

Yönetici
ben ne zaman bu büyüyü yapmaya kalksam ya hep biri içeri girip bozuyor,ya da ben konsantre olamıyorum sanki hiçbişe değişmemiş gibi geliyor neden acaba?bilgilendirirseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler emeğinize sağlık.
İçinizin bir yerlerinde eyvah ya biri gelirse gibilerden en küçük bir düşünce kırıntısı geçse, o birini mutlaka çekersiniz ve gelir, en küçük huzursuzluk konsantrenizi bozar. Bu büyü sırasında ve bir süre öncesinde rahat olmalı, iyice gevşemelisiniz.

MellSpell

Kayıtlı Üye
Banada aynı sey oluyor illa büyü vs değil başka birşeyde yapmaya kalksam aynı sey

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Rahatsız edilmeyeceğinizi bildiğiniz zamanları kollayın. Zihninizi boşaltmak ve enerjinizi dengelemek için çeşitli egzerizler yapın. Her gün verdiğimiz yöntemlerle kendinizi temizleyip arındırın ve meditasyon yapın.

bliss286

Kayıtlı Üye
bu büyü bir gün için mi geçerli yani her sabah yapın diyosunuz ya??

Allison

Kayıtlı Üye
Aslında biraz ''The Secret'' kitabındaki yöntemlere benziyor.Düşünce gücüyle evrenin enerjisini kullanabilme.Doğru düşünceyle istediğini elde etme yöntemi gibi sanırım.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Aslında biraz ''The Secret'' kitabındaki yöntemlere benziyor.Düşünce gücüyle evrenin enerjisini kullanabilme.Doğru düşünceyle istediğini elde etme yöntemi gibi sanırım.
Zaten herşeyi düşüncelerimizle yönlendiriyoruz farkında olsak da olmasak da. Diyoruz ya, istemek gerçekten istemek çok önemlidir ve aynı frekansı yakalamaktan geçer herşey. Bu bağlamda eğer biz güzelleşmek istiyorsak, bunu sadece istemeyiz, çoğu zaman olmuş gibi davranmamız bile yeterlidir. O titreşim seviyesinde olmamız gerekir. Çalışmaların çoğu bunun için yapılır.

Allison

Kayıtlı Üye
Zaten herşeyi düşüncelerimizle yönlendiriyoruz farkında olsak da olmasak da. Diyoruz ya, istemek gerçekten istemek çok önemlidir ve aynı frekansı yakalamaktan geçer herşey. Bu bağlamda eğer biz güzelleşmek istiyorsak, bunu sadece istemeyiz, çoğu zaman olmuş gibi davranmamız bile yeterlidir. O titreşim seviyesinde olmamız gerekir. Çalışmaların çoğu bunun için yapılır.

Ben 'The Secret' kitabını okurken cidden düşüncelerimi kontrol edebiliyorum. Bırakınca herşey bitiyor.Alışkanlıkla alakalı bir durum.Ben ilk denediğimde 'Yarın hava güneşli olsun istiyorum' demiştim yatmadan.Sonra sabah kalktığımda yağmur yağıyordu. Tekrarladım aynı şekilde'Hava güneşli olsun istiyorum' diye.Ben sokağa çıkınca güneş açtı.İsterken de cümlede olumsuz anlam taşımaması gerekiyormuş.''Yağmur yağmasın istiyorum'' demek aslında evrene ''Yağmur yağsın '' sinyali gönderiyormuş.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ben 'The Secret' kitabını okurken cidden düşüncelerimi kontrol edebiliyorum. Bırakınca herşey bitiyor.Alışkanlıkla alakalı bir durum.Ben ilk denediğimde 'Yarın hava güneşli olsun istiyorum' demiştim yatmadan.Sonra sabah kalktığımda yağmur yağıyordu. Tekrarladım aynı şekilde'Hava güneşli olsun istiyorum' diye.Ben sokağa çıkınca güneş açtı.İsterken de cümlede olumsuz anlam taşımaması gerekiyormuş.''Yağmur yağmasın istiyorum'' demek aslında evrene ''Yağmur yağsın '' sinyali gönderiyormuş.
Evet, konu dılına biraz çıktık ama; aynen sizin de söylediğiniz gibi olumsuz kelimeleri de evren "evet" olarak alıyor :) O yüzden dikkatli cümleler kurmalıyız. Borcum olsun istemiyorum derseniz, borcunuz olur gibi..