Güzellik majisi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
GÜZELLİK BÜYÜSÜher sabah uyanır uyanmaz ev ahalisinden gizli bir şekilde aynanın önüne geçin 3 kibrit çöpünü yakın ve kibritler sönene kadar YADU ANGARİ kelimelerini söyleyin.karanlık çökene kara size bakan herkes muhteşem güzellikte olduğunuzu görücektir

Şaman

Kayıtlı Üye
bu da druid geleneğinden gelen büyü.güzellk ve şirinlik için banyo suyunuza menekşe yağı katıp pembe-altın rengi enerji ile doldurmanızı tavsiye ederim

nayk

Kayıtlı Üye
peki kibritlerin ücünü aynı anda mı yakıcaz yoksa tek tek mi ? . kibritde sönmedi elim yandı :rolleyes:

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
Boşver be içelim güzelleşelim :)

Sellenay

Kayıtlı Üye
denenmiş. Ben başka sitede gördüm ve denedim. Bayanım ve bayan arkadaşlarım bile ne kadar güzel olduğuma dair çok güzel iltifatlar ettiler..:rolleyes:

origanum

Yönetici
ben 1 haftadır yapıyorum kimse birşey demedi henüz

take

Kayıtlı Üye
yHa arkadaşLar qerçkden işe yarıomu ona qöre yabcam trs tebmes dimi

Admin notu:

Anadilin olan Türkçe'yi bu şekilde kullandığına göre bence sen bu büyüyü yapma ne de olsa Türkçe yazım güçlüğü çektiğine göre Türkçe anlama güçlüğü çekiyor olman muhtemel!!!

smyrna

Kayıtlı Üye
bende yapıcam ama her sabah diyo o nasıl olcak

Admin notu: "yapıcam" "diyo" "olcak" bu nedir arkadaşım nasıl bir yazımdır bu? Yazıklar olsun, işte Atamızın Cumhuriyeti emanet ettiği genç nesil...Diline sahip çıkamayan insan vatanına çıkar mı?

nymphadora

Banlı Kullanıcı
yapıcağım denizemm ve göreceğim bence sende sormak yerine kendin dene oluyosa iyi olmuryosa.....orasını bilemem

tttot

Kayıtlı Üye
kibritlerin hepsi aynı anda mı yakılcak ayrı ayrı mı? yardmcı olur musunuz:p

mecra

Kayıtlı Üye
denesem mi acaba:pyok yaa ben böyle de güzelim....:Dbu arada admin arada notlar yazmış arkadaşlar cidden biraz dikkat edin,admin not yazınca gülmekten ölüyorum:D:D:D:D

PUNKY

Kayıtlı Üye
denesem mi acaba:pyok yaa ben böyle de güzelim....:Dbu arada admin arada notlar yazmış arkadaşlar cidden biraz dikkat edin,admin not yazınca gülmekten ölüyorum:D:D:D:D

Ne ben ne de diğer arkadaşlarım editlerken pek gülemiyoruz ama... :boxing_smiley:

mecra

Kayıtlı Üye
Tabii ki size sonuna kadar hak veriyorum T ürkçe'nin doğru kullanılması lazım gerçekten ama bu nota gülünmez mi Allah aşkına 'Anadilin
Anadilin olan Türkçe'yi bu şekilde kullandığına göre bence sen bu büyüyü yapma ne de olsa Türkçe yazım güçlüğü çektiğine göre Türkçe anlama güçlüğü çekiyor olman muhtemel!!!':D:D

Bump: bu arada ben doğu ve batı büyüleri forumuna giremiyorum şifre istiyor neden bize kapalı?

mikeey

Kayıtlı Üye
arkadaslar simdi burda bazi sahislarin türkce nekadar bildigini birakalimda bikac arakadas bisey sormus

o 3 kibrit ayni andami yakiliyor yoksa ayri ayrimi bende merak ettim lütfen cevaplarsaniz sevinirim

saygilar

origanum

Yönetici
arkadaslar simdi burda bazi sahislarin türkce nekadar bildigini birakalimda bikac arakadas bisey sormus

o 3 kibrit ayni andami yakiliyor yoksa ayri ayrimi bende merak ettim lütfen cevaplarsaniz sevinirim

saygilar

O 3 kibriti aynı anda elinize alıyor ve çakıyorsunuz. Kibritleri dipten tutun ki eliniz yanmasın.

angeldream

Kayıtlı Üye
ben bunu ilk defa gördüm iyimiş deneyelim bakalım bir paylaşımlarımı ileteceğim daha sonra :)