Gül Majisi vardı hatırlayan var mı?

Haleigha

Kayıtlı Üye
Bal ve idrarla yapilan kavanozda beklettigimiz sonra yaktigimiz bir maji vardı? Bulamadım. Hatırlayan var mı 🌒🌕🌘

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Neden böyle bir büyü yapmayı istiyorsunuz ki? Kendi içinizde ki yalnızlığınızı ve pişmanlığı bu büyünün getireceği kurgularla gideremezsiniz. Özür dilemeyi seven bir yapınız yok farkındayım ancak özür dilemeniz gereken, kırdığınız ve toplayamadığınız birinin olduğunu sizde biliyorsunuz. Sağ kolunuzda ki ve sol ayağınızda ağrı atakları var mı?

endlessnothingness

Banlı Kullanıcı
İş
Zebanilik
Neden böyle bir büyü yapmayı istiyorsunuz ki? Kendi içinizde ki yalnızlığınızı ve pişmanlığı bu büyünün getireceği kurgularla gideremezsiniz. Özür dilemeyi seven bir yapınız yok farkındayım ancak özür dilemeniz gereken, kırdığınız ve toplayamadığınız birinin olduğunu sizde biliyorsunuz. Sağ kolunuzda ki ve sol ayağınızda ağrı atakları var mı?
Konuyu açan kişinin kesinlikle kendisiyle alakası olmayan 2 cümlesinden nasıl olurda kişilik analizi çıkarabiliyorsun onu anlayamadım,yüksek maji falan mı senin olayın?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Konuyu açan kişinin kesinlikle kendisiyle alakası olmayan 2 cümlesinden nasıl olurda kişilik analizi çıkarabiliyorsun onu anlayamadım,yüksek maji falan mı senin olayın?
Merhaba,

Eylem eğilimi ve kelimelerin şifresini biliyorsanız çokta zor olmasa gerek... Benim ki sadece bir çıkarımdı. Doğru ya da yanlış. Kaynak yorum yaptığım kişinin kendisidir. Ancak sorunuzu cevaplayayım evet yüksek maji.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yüksek majide bu mu yapılıyor
Yüksek maji varsa, alçak maji de olmalı. Yüksek, alçak , kara, beyaz. Bunlar saçmalık. İyilyin ve kötülüğün, büyüklüğün ve küçüklüğün doğrusunu bilebilme imkanımız yok. Hepsi göreceli bir kavramdır.
Ritüel için sayılan malzemelere bakınca, aşk büyüsü olduğuna tahmin etmek için maji profesöru olmaya gerek yok.

createtherules

Kayıtlı Üye
İsimlerin yazdığı kağıtlar birbirine dikiliyordu diye hatırlıyorum hatta ama o büyüde en ufak bir isim hatası veya bilmeden bir malzeme değişikliği bile inanılmaz hedef sapmalarına yol açmış. Çok tavsiye etmezdim ben olsam...Çok riskli. Olmazsa tutmamış olur değil yani, gidip alakasızca başka hedefleri tutuyormuş

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Yüksek maji varsa, alçak maji de olmalı. Yüksek, alçak , kara, beyaz. Bunlar saçmalık. İyilyin ve kötülüğün, büyüklüğün ve küçüklüğün doğrusunu bilebilme imkanımız yok. Hepsi göreceli bir kavramdır.
Ritüel için sayılan malzemelere bakınca, aşk büyüsü olduğuna tahmin etmek için maji profesöru olmaya gerek yok.
Yüksek maji muhabbeti nereden geliyor o zaman? Hangi yabancı kaynaktan? Kastettikleri kara büyü mü? Yoksa büyücülüğün mertebesinin yüksekliğiyle alakalı mı?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yüksek maji muhabbeti nereden geliyor o zaman? Hangi yabancı kaynaktan? Kastettikleri kara büyü mü? Yoksa büyücülüğün mertebesinin yüksekliğiyle alakalı mı?
Yabancı forumlarda bundan hep beyaz majisyenler bahsediyorlar. Kitapta hiç okumadım. Yüksek beyaz maji! Kulağa havalı geliyor değil mi?

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Belki tecrübesizliğimdendir kan, gözyaşı gibi çıkınca geri alamayacağın şeylerle büyü yapmak beni ürkütüyor. Asla yapmam gibime geliyor.