Grand Grimoire Kızıl Ejder

Maximillian

Kayıtlı Üye
424852_e30a0_1611821555.jpg
Arkadaşlar bu kitabı boş sanıp yine içinde pratik bilgi yok sandım ama bayağı dolu bir kitap tavsiyem olur okunması uygulanması bayağı faideli olur ama batı majisi hakkında bilgi sahibi olan ya da kitaba sahip olanlar bu konuya cevap vermeleri rica olunur içinde ki bazı harfler latince ve bazı kelimeler okunması cidden zor ve bazı bilgiler her insan kaldıramıyor malesef. İçindeki bilgiler cidden uğraş gerektiriyor ama uğraştıklarınıza değiyor ve bu kitabı alıp okuyanların tecrüblerini aktarmalarını can-ı gönülden isterim saygılarımla...

Maximillian

Kayıtlı Üye
Soru cevapsız kaldı benden başka kimse bu kitabı almadımı

Devilsadness

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2142
Arkadaşlar bu kitabı boş sanıp yine içinde pratik bilgi yok sandım ama bayağı dolu bir kitap tavsiyem olur okunması uygulanması bayağı faideli olur ama batı majisi hakkında bilgi sahibi olan ya da kitaba sahip olanlar bu konuya cevap vermeleri rica olunur içinde ki bazı harfler latince ve bazı kelimeler okunması cidden zor ve bazı bilgiler her insan kaldıramıyor malesef. İçindeki bilgiler cidden uğraş gerektiriyor ama uğraştıklarınıza değiyor ve bu kitabı alıp okuyanların tecrüblerini aktarmalarını can-ı gönülden isterim saygılarımla...
Pdf linkini atabilir misin?

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security

Maximillian

Kayıtlı Üye
Bu kitabin ingilzice orjinal hali pdf hem de konuyu acan kisinin bahsettigi kitap bende de var. acikcasi pek ise yaramaz denilebilir. Gereksiz bos bilgilerle dolu begenmedim. Ama siz de goz atmak isterseniz pdf bir linkin icine koydum:

Link: https://www.mediafire.com/file/kvkmgcsvowxuyj5/Grand_Grimoire.pdf/file

Virustotal: https://www.virustotal.com/gui/file...80f04f58b64fe298fb1f2a21b7a22abcb5e?nocache=1
Sayısal loto yu kazanmak altın elde etmek aşk konuları şans için herşey ruh çağırma asa yapımı.Hayır efendim boş değil

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security
Sayısal loto yu kazanmak altın elde etmek aşk konuları şans için herşey ruh çağırma asa yapımı.Hayır efendim boş değil
Kitapta Lucifuge ve Solomon konusmalari ve lucifuge den bahsedilmis. Lucifuge o kadar kotu bir demon olmamasina ragmen kitapta oyle yansitilmasi cidden cok komik. Sana gore hos olabilir ama emin ol kitapta 1 tane bile yararli bilgi yok. Bana gore bos.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bunların hangileri uygulayıp sonuç aldınız?
Yazarın "kolektif" olması benim için ciddi bir gösterge. Muhtemelen o yayınevin çalışanları. Majiden anlamayip, fakat neyin satacağını çok iyi bilen uzmanlar.
Tabi ben kitabı okumadım. Haklı da olabilirsiniz. Sadece dikkatli olun.

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security
Bu kitabin neden absurt ve bos oldugunu 1 sayfa ile anlatacagim. Kitabin 37. sayfasinda "kendini gorunmez kilmak" adli bir konu var. Aciklama yapmama ragmen sacma oldugunu konu basligindan zaten belli. Konu icerigine baktiginiz zaman bir kedi ve tencere lazim oldugu yaziyor. Tencereye su koyun tencereyi atese koyun ve sonra kediyi kaynar suyun icine atin diyor. Ee bunun iblistaparliktan ne farki kaldi ? Diger konular zaten acikca bos. Bunlari okuyupta direkt inanan insanlar neye dayanarak hemen inaniyor ?

Sayısal loto yu kazanmak altın elde etmek aşk konuları şans için
Soz konusu ask para sans ise git Demonlarla calis elde et. Amaci belli olmayan bos kitaplara guvenme bunlarin ise yarayacagi %100 orani bile soz konusu degil.

Tabi ben kitabı okumadım. Haklı da olabilirsiniz. Sadece dikkatli olun.
Ben sahsen sonuna kadar okudum konuyu acan kisi hakli degil. Kitap bos bir sayfalardan ibaret. Ki zaten okusaniz bana hak vereceksiniz. Bunlari deneyipte 0 sonuc alacak.

Son düzenleme:

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ben sahsen sonuna kadar okudum konuyu acan kisi hakli degil. Kitap bos bir sayfalardan ibaret. Ki zaten okusaniz bana hak vereceksiniz. Bunlari deneyipte 0 sonuc alacak.
Okumaya düşünmüyorum. Zira okunmak için sırada bekleyen bir sürü kitap var bende. Güvendigim kişilerin tavsiye ettiği kitaplar.
Uyardiniz için teşekkür ederim.

Maximillian

Kayıtlı Üye
Bu kitabin neden absurt ve bos oldugunu 1 sayfa ile anlatacagim. Kitabin 37. sayfasinda "kendini gorunmez kilmak" adli bir konu var. Aciklama yapmama ragmen sacma oldugunu konu basligindan zaten belli. Konu icerigine baktiginiz zaman bir kedi ve tencere lazim oldugu yaziyor. Tencereye su koyun tencereyi atese koyun ve sonra kediyi kaynar suyun icine atin diyor. Ee bunun iblistaparliktan ne farki kaldi ? Diger konular zaten acikca bos. Bunlari okuyupta direkt inanan insanlar neye dayanarak hemen inaniyor ?

Soz konusu ask para sans ise git Demonlarla calis elde et. Amaci belli olmayan bos kitaplara guvenme bunlarin ise yarayacagi %100 orani bile soz konusu degil.

en iyisi konuyu silmek ciddi kitapları kimse kaldıramıyor

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security
en iyisi konuyu silmek ciddi kitapları kimse kaldıramıyor
LOLLL ciddi kitap mi ? sana o kitabin ise yaramaz yani 5 para etmez oldugunu her turlu kanitlarim. Yani sen bu kitabin ciddiyetini kabul edersen o zaman sen SADIST birisin. Bir maji ugruna kediyi kaynar suya atmayi (syfa: 37), bir kurt satin alip onun bogazini kesmeyi (syfa: 37), bir kurbaga alip onun basini ve dort ayagini kesmeyi (syfa: 45) sana ne kadar dogru geliyor abim/ablam ?

Konuyu surekli Demonlara cekiyorum ama kitapta Lucifugenin kotu bir demon olarak gectigini gormussundur. Bu tarz grimoireler zaten demonlari kotu yansitir. Lucifugenin kotu bir ruh olmadigini her turlu kanitlayacak kadar kanitlarim hem de tam tersi kotu yerine iyi olduguna dair bir suru kanitlarim var. Bu tek lucifuge icin degil tum demon turu icin gecerli olan kanitlarim arsivli olarak duruyor. Bu kitabin ciddi olmadigini yansitir.

Bu kadar anlatima ragmen cikip o kitaba ciddi ve islevli demen hic dogru degil. Bu kitabi satin alipta okuduktan sonra dalga gecen tonlarca insan gordum. Kitabi kimseye ciddiye almiyor. kac tl verirsen ver parana yazik

Orada anlatilanlari yapsan bile %0 oraninda sonuc alabilecegine o kadar eminim.

Son düzenleme: