gözümün önüne gelen mavi noktalar nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

utay24

Kayıtlı Üye
İki gün önce yine mavi ışığı gördüm çevremde. Aynı anlar içinde sağ kulağıma biri birşeyler konuştu. Anlayamadım ne dediğini. Sonra uykum geldi uyudum ama bir saat sonra uyandım. Çok kötü bir rüya gördüm. Etkisinden uzun süre çıkamadım. Göreni intihar ettirecek kadar kötü bir rüyaydı. Dün gece yine aynı saatte yine kötü bir rüya gördüm. 2 gün üst üste benzer rüyalar ve aynı saatte rüyadan uyanışlar. ilk rüyayı gördüğüm gece aynı saat içinde kardeşimin odasında kardeşim bir çift göz görmüş ve sanki biri dolanıyordu odada dedi. Dua okumuş kaybolmuş o gözler. Bunun haricinde sürekli intihar düşünceleri oluşuyor kafamda. Uğraşıyorlar benle ama neden uğraştıklarını tam anlayamıyorum. Sadece karşı tarafta bir beğenilme durumu var bunuda gördüğüm rüyalardan yorumluyorum. Geçmiştede kötü şeyler yaşadım ama atlattım sanmıştım tekrar başladı demekki. İşin ilginci doktora gitsem ilaçlarını almıyorsun diyor haklıda ama ben bizzat yaşıyorum bunları. İlaç alınca ses ve görüntü kesiliyor ve ilaçlar uyuşturuyor beni. Ama emin olduğum bir konu ben şizofren değilim ama tıbba göre öyleyim. Ya ömür boyu yaşayacağım bu anormallikleri ya da onların istediği şey olanı gerçekleştireceğim. Artık insan tükeniyor bir noktadan sonra. Onlarda benim düşündüğüm şeyin gerçekleşmesini bekliyorlar ağızları sulanmışçasına bunu biliyorum. Ama ellerine ne geçecek ya da kara tahtalarına bir çentik atınca kazanımları ne olacak bende bunu anlamıyorum.

cnklc77

Kayıtlı Üye
İki gün önce yine mavi ışığı gördüm çevremde. Aynı anlar içinde sağ kulağıma biri birşeyler konuştu. Anlayamadım ne dediğini. Sonra uykum geldi uyudum ama bir saat sonra uyandım. Çok kötü bir rüya gördüm. Etkisinden uzun süre çıkamadım. Göreni intihar ettirecek kadar kötü bir rüyaydı. Dün gece yine aynı saatte yine kötü bir rüya gördüm. 2 gün üst üste benzer rüyalar ve aynı saatte rüyadan uyanışlar. ilk rüyayı gördüğüm gece aynı saat içinde kardeşimin odasında kardeşim bir çift göz görmüş ve sanki biri dolanıyordu odada dedi. Dua okumuş kaybolmuş o gözler. Bunun haricinde sürekli intihar düşünceleri oluşuyor kafamda. Uğraşıyorlar benle ama neden uğraştıklarını tam anlayamıyorum. Sadece karşı tarafta bir beğenilme durumu var bunuda gördüğüm rüyalardan yorumluyorum. Geçmiştede kötü şeyler yaşadım ama atlattım sanmıştım tekrar başladı demekki. İşin ilginci doktora gitsem ilaçlarını almıyorsun diyor haklıda ama ben bizzat yaşıyorum bunları. İlaç alınca ses ve görüntü kesiliyor ve ilaçlar uyuşturuyor beni. Ama emin olduğum bir konu ben şizofren değilim ama tıbba göre öyleyim. Ya ömür boyu yaşayacağım bu anormallikleri ya da onların istediği şey olanı gerçekleştireceğim. Artık insan tükeniyor bir noktadan sonra. Onlarda benim düşündüğüm şeyin gerçekleşmesini bekliyorlar ağızları sulanmışçasına bunu biliyorum. Ama ellerine ne geçecek ya da kara tahtalarına bir çentik atınca kazanımları ne olacak bende bunu anlamıyorum.
Allah yardımcın olsun çok zor bir durum eskiden bende aynısıydım şuan öyle şeyler olmuyor ama bende hala musallattan şüpheleniyorum

cnklc77

Kayıtlı Üye
bence bir hocaya görünmelisin işinden iyi anlayan bir hocaya mavi noktaları bende görüyorum ama bende ses veya her hangi bir şey olmuyor gözümü kapatınca bazen korkunç suratlar geliyor gözümün önüne her zaman değil bende musallattan şüpheleniyorum

Dracolia

Moderator
Psikolojik bir sorun, çakralardaki düzensizlikler, stres, sinir sistemi hastalıklari gibi pek çok sebep olacak şey mevcut aslında.

Berliner

Kayıtlı Üye
Sağlığınızda sorun yoksa, Çakralarda birtakım açılmalar yaşanılınca bunlar olur.
Kırmızı, beyaz, mavi, mor ,siyah şekilde görülebilir. Baktığınız zaman gözünüz dalarcasına, gözünüz bir anda o noktaya dalıyorsa ve sanki o nokta sizin gözlerinizi kendine doğru çekiyor gibi geliyorsa bu perdelerde/çakralarda bir miktar açılmalar olduğunu delalettir. Kimi musallattan, kimi zikirden, kimi öylesine , kimi sebepsiz yere açılmalar olabilir. bu olayperdenizin/çakranızın tamamen açılacağı manasına gelmez.
Genelde Kırmızı-siyah sufli yani şerli, mavi cin, beyaz ulvi olarak temsil eder, size kendilerini öyle gösterebilirler. Ama her sakallıya dede demeyin misali her beyaza ulvi diye yaklaşmayın çünkü sufliler de istedikleri zaman size öyle gösterebilirler. Ama ulvi sebepsiz yere size kendini kötü sembolize etmez.

cnklc77

Kayıtlı Üye
Sağlığınızda sorun yoksa, Çakralarda birtakım açılmalar yaşanılınca bunlar olur.
Kırmızı, beyaz, mavi, mor ,siyah şekilde görülebilir. Baktığınız zaman gözünüz dalarcasına, gözünüz bir anda o noktaya dalıyorsa ve sanki o nokta sizin gözlerinizi kendine doğru çekiyor gibi geliyorsa bu perdelerde/çakralarda bir miktar açılmalar olduğunu delalettir. Kimi musallattan, kimi zikirden, kimi öylesine , kimi sebepsiz yere açılmalar olabilir. bu olayperdenizin/çakranızın tamamen açılacağı manasına gelmez.
Genelde Kırmızı-siyah sufli yani şerli, mavi cin, beyaz ulvi olarak temsil eder, size kendilerini öyle gösterebilirler. Ama her sakallıya dede demeyin misali her beyaza ulvi diye yaklaşmayın çünkü sufliler de istedikleri zaman size öyle gösterebilirler. Ama ulvi sebepsiz yere size kendini kötü sembolize etmez.
çok teşekkür ederim ben musallat olduğunu düşünüyorum sağlığımda bir sorun yok

cnklc77

Kayıtlı Üye
bu musallattan kurtulmanın bir yolu yok mu

Seuta

Kayıtlı Üye
Merhaba, geçen seneye kadar bende musallatlıyken mavi ışıklar görürdüm. Evde Karanlık gölgeler görürdüm. rüyada mezarlıklar, güzel kızlar, cinsellik, havada uçmak, cinleri görmek. Allah ile konuştuğumu bilirim. Hoca dediğimiz kişi gelip bir takım işlemler uyguladı. Ondan sonra düzelme yaşandı. Ancak mavi ışığı tekrar görmeye başladım. Başka bir hocaya danıştık periyle evlisin, evliliği çözememişler dedi. İlk gittiğim hoca bu durum için bir şey demedii. İlk gittiğimiz hoca O dönem İnancım hristiyanlık olduğu halde 3 gün boyunca 5 vakit namaz kılmamı söyledi. Bende kıldım. Geçen günlerde elimi gösterdim. Dedim hocam geçen sene siz işlemleri gerçekleştirdikten sonraki ay elime kına yakıldı. Dedi onu biz yaktık.? Şuan elimde kına yok ancak nokta büyüklüğünde kahverengi bir iz oluştu. Bunu gösterdiğimde ise orasını karıştırma dedi azarladı. Buraya kadar yazdıklarım benim durumumla alakalı idi. Şimdi bu hocalar diyorki dünyada bizim gibi 5 veya 10 kişi ancak bulabilirsiniz diyorlar. Hz. Muhammed ve hz. Aliyi ve diğer dini büyükleri, evliyaları gördüğünü söylüyorlar. Hz. Mehdinin şuan nerede olduğunu, Gerçek incili, tevratın yerini bildiklerini,ahit sandığının yerini, cenneti ve cehennemi gördüklerini, Gaibi Allahtan başkası bilemeyeceği halde bekar bir kızın gelecekte olacak çocuğunun cinsiyetini bildiklerini, gaib hakkında bilgilerin yalnız Allahın izin verdiği evliyaların ve bazı insanların bilebileceğini söylüyorlar. Bir eşyayı bir yerden bir yere götürebileceğini, bir insanı havaya kaldırabileceğini söylüyor. Ve en önemlisi bir insanın geçmişini iyi biliyor. Örn, ben geçmişte kilisede papaz olmayı istiyordum bunu kimseye anlatmadığım halde bunu bile söyledi. Ve asla para almıyor. Şimdi bu yaşananlardan yola çıkarsak nasıl bir durum içinde olabiliriz? Mesela dedimki bütün hocalar? birbirlerinden farklı yorumda bulunuyor, siz böyle diyorsunuz, diğeri şöyle diyor, öteki böyle. Bu neden kaynaklanıyor diyorum cevap tatmin etmiyor. Sizce bu durum ne olabilir?
Bunlari bilen biri emin olun size anlatmaz. Kendini övmüş boş boş

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
mavi ışık görmeyi musallata bağlamayı hangi parapsikoloji bilginize göre söylüyorsunuz. dayanağınız nedir. Hangi kaynak ya da vaka incelemelerinde bunlara rastlanmış. Musallat tam olarak nedir bu konu da ne kadar bilgilisiniz. ( gerçekten sormuyorum )
bir konu içinde hastalık teşhisinden, ruhsal sorunların incelenmesine karşılıklı uygunsuz üsluba, forum kurallarını ihlale kadar her şey var.

ışık küreleri orblar olabilir. ya da enerji kürecikleri olabilir. enerji kürecekleri süptil enerjinin üçüncü göz ile ya da normal gözle görünmesi ile mümkün olabilir. orbların melekler ile bağlatılı olduğunu savunanların sayısı oldukça fazladır. kişi hayali olarak bu görüntüleri görmüyorsa gördüğü şey orblardır. negatif enerji değildirler musallat ile de alakaları yoktur.

forum kuralları ihlali nedeniyle konu kapatılmıştır. forum kurallarını yeniden okuyunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...