Gizlimabet Zoom Online Buluşması

albus

Kayıtlı Üye
Değerli arkadaşlar, hepinizi çok özledim ❤️ Bu siteye üye olduğumda daha lise bir öğrencisiydim , 13 yaşındaydım, bana abi oldunuz, abla oldunuz, arkadaş oldunuz hepinizi çok seviyorum ❤️
Ne yazıkki birbirimizi bu kadar uzun zamandır tanımamıza rağmen hiç buluşamadık, Gizlimabet tanışma toplantılarına da gelemedim bana uzak olduğu için. Ancak bu salgın sırasında hepimiz onlinedan ne kadar çok meselenin güzelce halledebileceğini görmüş olduk.
Katılmak isteyenler ile modlarımız kişileri ve vakti seçerek online bir kaynaşma toplantısı düzenlense sizce nasıl olur?
Hepinizle görüşmek için sabırsızlanıyorum ???

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İçtenliğin ve önerin için teşekkür ederim. Yule ile bu konu üzerine çalışıyoruz. aklımızda online etkinlik düzenlemek var. Nerden ve nasıl yapalım diye düşünüyoruz. Etkimlik sitesi üzerine çalışıyoruz şuan. Web masterımızla görüşeceğiz. Zoom online programına baktım şimdi daha önce kullanmadım. İnceleyeceğim. Yakında online görüşmeler yapacağız

sevgiler

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Değerli arkadaşlar, hepinizi çok özledim ❤ Bu siteye üye olduğumda daha lise bir öğrencisiydim , 13 yaşındaydım, bana abi oldunuz, abla oldunuz, arkadaş oldunuz hepinizi çok seviyorum ❤
Ne yazıkki birbirimizi bu kadar uzun zamandır tanımamıza rağmen hiç buluşamadık, Gizlimabet tanışma toplantılarına da gelemedim bana uzak olduğu için. Ancak bu salgın sırasında hepimiz onlinedan ne kadar çok meselenin güzelce halledebileceğini görmüş olduk.
Katılmak isteyenler ile modlarımız kişileri ve vakti seçerek online bir kaynaşma toplantısı düzenlense sizce nasıl olur?
Hepinizle görüşmek için sabırsızlanıyorum ???

Hosdondun Hazar + Albus = power Rangers güçlerimizi birleştirebiliriz :)) toplu bir geri dönüş halindeyiz ne güzel tekrar birarada olmak.

albus

Kayıtlı Üye
Üstümüz çok önemli nasıl olsa kimse altına bir şey giymiyor ? geçen online derste birisi ayağa kalktı. Herkes screenshot almış

albus

Kayıtlı Üye
İçtenliğin ve önerin için teşekkür ederim. Yule ile bu konu üzerine çalışıyoruz. aklımızda online etkinlik düzenlemek var. Nerden ve nasıl yapalım diye düşünüyoruz. Etkimlik sitesi üzerine çalışıyoruz şuan. Web masterımızla görüşeceğiz. Zoom online programına baktım şimdi daha önce kullanmadım. İnceleyeceğim. Yakında online görüşmeler yapacağız

sevgiler

Çok teşekkür ederim ☺️ Biz dersleri Zoom dan işliyoruz, öğretmen bir link atıyor, kaydolmaya vs gerek yok, o linkten derse katılabiliyoruz. Ama bir sürü alternatifler vardır eminim. Popüler olduğu için Zoom yazdım ama duyduğuma göre güvenlik açıkları varmış.

Hosdondun Hazar + Albus = power Rangers güçlerimizi birleştirebiliriz :)) toplu bir geri dönüş halindeyiz ne güzel tekrar birarada olmak.

Evet çok güzel ? Birleştirelim ? Bana parfümün kötü kokuyu önlemediğini, deodorant ın şart olduğunu sen öğretmiştin. Çok teşekkür ederim her gün çok işime yarıyor ? Konuyla bir alakası yok ama sadece bir teşekkür notu düşmek istedim. ❤️

Dolunays

Moderator
Gizlimabete ilk kayıt olduğum zamanlar çok küçüktüm.Şimdi büyüdük. çok güzel olur @URUMHAMATAHAYİL :love:

S

SoldierO

@URUMHAMATAHAYİL google meet kullanılabilir diye düşünüyorum davetiye kodu olmayan giremez ve isteyen kullanıcılar kendi kameralarını ve mikrofonlarını kapatabilirler.

abc123

Kayıtlı Üye
ben ilk üye oldugumda yaslıydım hala yaslıyım gençler. sizin gibi böyle erken yasta manevi şeylere yönelmiş genç arkadasları gorunce mutlu oldum. cogunuz çok gençsiniz hala ve çok erken yasta böyle şeyler için çaba sarfetmeye baslamıssınız